kullanabilir. türbanlı olunca insan olmuyor mu ?
porsche cayenne kullanan türbansızdan farkı olmayandır.

yıl olmuş 2012 hala insanları türbanlı-türbansız diye kategorize edenler var. hava var, su var, ekmek var, beyin var!
Ne var bunda bende porse 124 e biniyorum. Cok mu dindar oldum simdi.
gule gule iyi gunlerde kullansin denilesi insandir. bir de insanin aklina ne de cok zugurt varmis, zenginin mali ile yorulan tespitini getirir.
para var huzur var insani.
piyasa fiyatı 607 bin tl olan arabayı altına çekmiş kadındır.

herkes değil belki ama çoğunluk türbanlı kadın = mütedeyyin kadın olarak algıladığı için durumu yadırgıyor, madem bu kafana o zımbırtıyı takacak kadar islamı içselleştirmişsin bu açlık sefalet bu kadar işsiz insanın kol gezdiği ülkede nasıl bu otomobile bu parayı verecek kadar yoldan çıkmışsın, diye düşünülüyor.
kaç gündür sözlüğü altını üstüne getiren meşhur eskortların bir çoğu trafik çevirmesine yakalanmamak, girip çıktığı evlerde şüphe çekmemek için türban takıyor dediğimizde de şaşırıyorlar zaten.
üniversiteye gidemiyorum diye ağlamaya devam eder ama ondanda geri kalmaz.
hiç bir müslüman porsche'a binecek kadar zengin olamaz. tabi haram yemiyor ya da yolsuzluk yapmıyorsa!
bulunduğu oluşuma ve örgütlere dünya malı yalan diyen babanın bir tanecik kızıdır.
zengin kocayı bulmuş kadın. helal olsun lan bu kadına başka laf da söylenmez zaten. ha küçük bir ihtimal de olsa babası da zengin olabilir. kardeşinin de gemiciği filan da olabilir. öyle zenginler de var ülkede. ama kendi kazandığı parayla almamıştır o arabayı. ya babam ya kocam sağ olsundur. yeminlen kıskandım. ben hala sürüneyim mezun olacağım da iş bulurum belki diye.
son dönemde sık sık rastlamaktayız bu tür araçlarla trafikte dolaşan türbanlılara.

e şaşırmıyoruz tabi.

akp iktidarıyla birlikte ama belediyelerde ama devlet kadrolarında çalışarak haliyle sürü sepet yolsuzluktan sebeplenerek köşeyi döndüler.tabi akp iktidarıyla birlikte kimileri müteahhit oldu devlet ihalelerinden yolunu buldu, kimileri bozuk süt üretip milli eğitim bakanlığına satıp yolunu buldu,kimileri devletin fabrikalarını kurum ve kuruluşlarını haraç mezat satın alıp kısa bir süre sonra gerçek değerinde satarak voliyi vurdu ve sonuçta bu hırsızların eşleri,çocuklarıda sokaklara son model araçlarıyla çıkmaya başladılar.

eskiden anap zenginleri vardı.şimdilerde akp zenginleri var.yapılan, 75 milyonun hakkının birkaç bin kişiye hortumlanmasıdır.bunun dinle imanla bağdaşır bir yanı yoktur.oysa bu yolsuzlukları yapanlar din iman sömürüsüyle köşeyi dönmektedirler.ister istemez uğur mumcu'nun meşhur söylemi akıllara gelir. elhamdülillah müslümanız elhamdülillah milyarderiz.
budist yarin yabancı plaka kontenjanından kontenjanından, 2012 model tech art, 4.000 km yol gitmişini her türlü servis işlemlerini yaptıktan sonra €48.000'e aldım. bir de üzerine yabancılara benzinin vergi indirimi gelince sormayın siz... 400.000 tl'yi bu arabaya veren insan manyaktır. kötü gün görmemiştir, haramzadedir...

--spoiler--

ahan da bir diğer örnek:
http://www.diplomaticplatecars.com/tr/catalog/id:330

--spoiler--
bazı iri göbekli piçozların türbana karşı saldırı yapmak amacıyla açmış olduğu başlık.
cebinde tüplü şahin alacak parası olmayan eziğin yaptığı tespittir.
kartal kullanan türbanlıdan tek farkı parası olmasıdır.
son derece normal bir durumdur. alım gücü olan her insan bu tür araçlara binebilir.
bir ihtimal tansu çiller döneminde barlardan çıkmayan kocası daha güzel ihaleler alsın diye o türbanı takmış bir bayandır.
bursa'da özellikle de inegöl'de görülebilen türbanlılardır bunlar. evet evet şaka değil kocaların da para boldur, hanımlar lüks arabalarda sefa sürmektedir. inegöl şehrinde sıkça lüks araba kullanan kapalı bayanları görebilirsiniz. *
yeşil sermayenin canlı örneği.
cennetteki yerini garantiye almıştır...

beşyıldızlı cennet hilton.
türbanın mantığı dikkat çekmemek değil miydi? bir de islam'ın lükse yaklaşımı var tabii.
tasavvufla yoğrulmuş topraklara ihanet eden kadın. türbanlı olması islam'la dalga geçtiğini gösterir. ben genelde mercedes'li olanlarına tanıklık ediyorum gerçi, porsche'a binenini hiç görmedim.
postalcılara batandır.
bizim naylon solcularımızın alayı zengindir, beyaz türktür. din ile ilgili her şeyden nefret ederler. hele bir de bu din ile ilgili olan birisi üstüne bir de zenginse iyice kudururlar. zira ancak kendileri gibi chp liler, beyaztürkler zengin olmalıdır.
eğer güzel bir kadınsa oldukça dikkat çekicek olan türbanlıdır güzel değilse de küfür yiyecektir.
Günah be yuh ayıp ya tü tü tü birde müslüman olacak oha çüş püh utanmaz.