bugün

az önce odam da 701 cp pinsar yakaladığım oyun. 2 saattir dışarı da zubattan başka bişey yakalayamadıktan sonra ilaç gibi gelmiştir. oh mis
Bugun Trabzon forum balkonda lure acan arkadas belki buralari okur diye yaziyorum.

Allah senden razi olsun. Biz olduk.

Ulan cizgi filmi izlerken bile gormedigim uc pokemonu yakaladim sayesinde.
iphone için indimeyi birinin anlatması gereken oyundur.

Edit: hipstore'dan biraz sabredince iniyor hata versede yenilemeye devam.
Sokakta Koca yağız delikanlıların pokemon kovalamaktan heder olmasını yüreğim kaldırmıyor.
masa başında oturup kıç büyüten oyun severleri sokağa döken gayette desteklediğim oyundur. çıkın gezin yahu ne öyle 4 duvar arasında... zaten hayatın kendisi başlı başına bir oyun.
beyler oynayanlara saygı duymamız lazım herkesin zevki kendine.
http://www.youtube.com/watch?v=qP5e_4m6IxI

koltuğunuzdan kalkmadan oynayabileceğiniz bir oyun. riskli ama denemek isteyenler için nasıl yapılacağı videoda var.
bok oyun.
görsel
bizim gibi asosyalleri dışarıya çıkartan pokemon oyunu.
Çocukluğumuzu çürüttü simdi de gençliğimizi çürütüyor. Ne illet birseymis.

Seviyorum ama lan.
bir arkadasim sahrayicedid semtinde bir parkta yogun pokestop bulunan bölgede takilan oyuncularla tanisip kaynasmis. zaten pokeciler kendini belli ediyor tabi. bir de whatsapp gruplari varmis bunlarin 50 kisi civari. hemen almislar bizimkini de. toplasip savas yapacaklarmis falan. bana komik geliyor koca koca adamlarin bu hale düsmesi. tatli bir aktivite aslinda ama gülünc yani.

tamam ben de oynuyorum ama kendi capimda pikacu falan ariyorum eglencesine.
bu kadari da abarti gibi.
ilk günü anlatayım kısaca
Tabi evden pokemon toplucam diye çıkmadım çıkıyorum bari bakayım nasıl bişey insanlar nasıl felan filan. izmir karşıyaka sahil yolu boyunca belirli ve sık aralıklarla park, cafe vb olur o yüzden pokestop noktaları çoktur ben bisikletteyim normal her gün yaptığım sporu yapıyorum bu sefer az yavaş tempoyla daha uzun yol yaptım aynı hesaba geldi neyse bi pokestoplar için durmadım hiç zaten belirli bi daiire içinde olursa çevirip içindekileri alabiliyorsun 5 dakikada bir alabilirsiniz . Yani o camiiye girdim felan pokemon için diyenler palavracıymış o dairedeyseniz ordaymış gibi pokestopu kullabilirsiniz . Bisiklette olduğum için normal yolu değil bisiklet yolunu seçtim telefona bakmak gerçekten ihtiyaç gerektiriyor ve karanlık olduğu için sadece sahilde bisiklet yolunda kaldim . Diğer mesele bazen oyunu bırakıp diğer insanlara bakıyorum bisiklet yolunda iki kişi gördüm yaşca büyük bisikletçi ikisi karı koca sanırım baktım yanından geçtim pokemom oynuyor bende parlaklığı açtım adama gösterdim güldü bu çok averon mu ney dedi aynen abi dedim ( ne olduğunu bilmiyorum ) kolay gelsin iyi eğlenceler dedim oda sana da felan dedi geçtik gittik ben utanmam insanlarla dialoga geçmeye ilerledik bi yer var iki pokestop çok yakın yan yana diyebiliriz orayı pembeleştirmişler sanırım daha çok pokemon doğuyor yakınlar da ben dinlenmek için durdum oturdum su felan içtim millete baktım telefona bakanları saydım 30 u telefona bakıyor ve hani kahvede nasıl ses geliyorsa öylebi yerden level atladım bi yerden hep aynıları çıkıyor ya gibisinden konuşmalar anladım zaten ipini koparam geliyordu zaten herkes görüyordu iki pokestopun pembeleştiğini . Sonra yoluma devam ettim dönerken iki malı gördüm koşturuyolar biri arkasından koşuyo ellerinde telefon önlerine bile bakmıyolar bi çukur olsa düşecekler onlar gibi olucaksam hiç bulaşmam da ilk gördüğüm abi gibi olucaksam her çıktığım da oynarım. Ve şu var oyun bazen donuyor kapatıp açmak lazım oyunu buda zaman alıyor biraz sıkıcı olay 2 dakikada 1 şarj yiyor bende müzikte açıktı .
Pokestop denen yerlere giden veletlerin gaspedildiği ile ilgili haberi seyrettim ya, artık oraları patlatan çıkmaz diye düşündüm, adamlar namussuzların olduğu yerleri patlatmıyorlar zira, hep masuma oluyor olan.
Evli erkeklerin karılarının telefonlarına kurması gereken oyun, kadınlar dışarı çıkınca pokemon yakalamaktan alışverişe vakit ayıramayabilirler,
Bi ihtimal.
inşallah çoluk çocuk baba bana telefon al pokemon oynicam diye ağlamaz. 7-8 yaşında çocukları elinde telefonla görmeyiz. çok tehlikeli.
görsel
Bursa yi tavaf etmemize sebep olan oyun. Cok pis evet ama basarili bi' yapim. Tebrikler.
VR teknolojisi için geçiş aşaması denebilecek oyun. VR reklamı gibi adeta, yakında VR desteği de gelecekmiş. Dışarı çıkmak artık sosyalliğe değil asosyalliğe yaklaştıracak bu gidişle.
millet mal gibi sokaklarda pokemon arıyor, ulan araba çarpıp ölse bunlara acımam ama sürücüye acırım.düşünün bir mal yüzünden belki suçlanacaksınız,neymiş pikaçu arıyormuş.
amk pokemon topu kafalıları.
Bir uyduruk oyun için bu kadar entry girenin olduğunu görmek gerçekten üzücü.
nerden indirildiğini bir turlu bulamadigim cok merak ettigim oyundur.
her şeye muhalefet olan, hiçbir şeyi beğenmeyen tayfaya dert olmuş oyun. ülkenin durumu çok kötüymüş ama bazıların pokemon peşinde koşuyormuş. kendisi 5 6 beğeni almak için klavye başından vatan kurtarmaya çalışıyor. siktiğimin yerinde sabahtan akşama kadar kötü haber duymaktan fenalık geldi insanlar hiç mi eğlenmesin ? son derece eğlenceli muhabbetler dönüyor pokestoplarda. *
insanın yaşlandığını anlamasına sebep olan oyun çocukluğum pekemon izleyerek geçti lakin günlerdir bu oyunun geyiği dönmesine rağmen en ufak bir merak uyanmadı içimde. Ne yükledim ne de yazılan entryleri okudum. Zaten telefonumda da tek bir oyun bile yok. içim geçmiş anlaşılan.
insana durduk yere yaşlanmış hissi veren oyun.
Tarihi eser, belediye binası vs. Önemli yerlerde yumurta çıkıyormuş, arkadaştan öğrendim, dün cami önünde vakit geçirmiş ve yumurta bulmuş, allah akıl fikir versin, ama namaz kılmaya gitmez camiye, pokuman sen nelere kadirsin.