bugün

entry'ler (615)

aşı karşıtları uzaktan iğne atılarak aşılansın

üniversitedeyken proje haftasında mancınıklı dildo projemi arkadaşlara sunmuştum ama kabul görmedi şimdi biraz değiştirerek mancınıklı aşılama sistemi projemi ufak bir revizeyle devlet destekli sahalara kavuşturabilirim.

12 mayıs 2019 tv8 fbtv ortak fenerol yayını

Yapılan ekonomik ve sportif hataların karşılığını taraftarın cebindeki paraya göz dikerek kurtarmaya çalışmak tam anlamıyla hırsızlıktır.

Bunu sadece fener özelinde söylemiyorum diğer takımlar için de geçerli bir durum benim açımdan.

Taraftarlar görevlerini zaten maça gelerek ve normal sezon içerisinde forma alarak yapıyor ama beceriksiz yöneticilerin keyfi ve salakça harcamaları yüzünden bu hallere düşen kulüpleri nasıl bu hale getirdiyseler o şekilde düzlüğe çıkarmaları lazım.

a haber in abd seçim analisti kebapçı

Ordan 2,5 sandık ver yoğurdu bol olsun.

kayseri de swinger rezaleti

Chp nin yurt genelinde oyunu artırmasıyla bunun arasında bi ilişki kuracak bir babayiğit çıkacak mıdır?

chp li belediyelerde akpli işçilere kyım yapılması

Antalya da olduğu gibi 4500 işe kaydı olmayan ama bankamatikten maaş alan hayalet elemanları çıkarmışlardır.

yazarlar oy verecekleri muhtarı nasıl belirliyor

Hep merak etmişimdir, yazarlar oy verecekleri veya verdikleri muhtar adaylarını nasıl belirliyor?

Akraba olan adaya mı yoksa daha mantıklı düşünüp çalışmalarından memnun oldukları adaylara mı oy veriyorlar.

31 mart roma napoli maçı

Şu an oynanmaya devam eden maç. Maçı ağır bir şekilde domine eden napoli fakat roma ilk yarının son dakikasında penaltıyla soyunma odasına beraberlikle gitti.

Kişisel tahminim napoli ikinci golü atar ve maçı rahatlıkla alır.

hayatında hiç kürt tanımamış olmak

Kimdir bu muhterem zat.

Kimdir bu eli eteği öpülesi insan.

gss borcu olanların hastaneye gidememesi

Gss prim borcu tamam olasılıklar içinde lakin her ay o kadar parayı verip dün hastaneye gittiğimde verdiğim 27 liralık ilaç parası bana dokundu.

plastik poşetlerin ücretli olması

Kargo pantolonları yeniden moda yapacaklar.

Aslında bu tekstilcilerin bir oyunu. Millet kargo pantolon giymemeye başlayınca ellerinde kalan pantolonları nasıl elimizden çıkarabiliriz diye bi yuvarlak masa toplantısı yaptılar ve ortaya çıkan hakim fikir bu şekilde oldu.

1 ocak 2019 suriyelilerin hunharca eğlenmesi

Türkler olarak kendi ülkemizde öyle hevesli ve heyecanlı giremedik yeni yıla.

uzay ajansı kurulması hk cb kararnamesi

liyakatla değil de kendi adamını atama konusunda uzman bir ülke olarak yakında bu kurumun başına belediye çay bahçelerinden bir yönetici atanırsa pek şaşırmayacağım bir olay olacaktır.

kışı sevmeyen tip

Kışı sevdiğini yazan eleman ya kaloriferin yanından ya da bir kayak merkezinde kayak yaparken entry girmiştir.

müslüman ülkelerin gelişmemiş olmasının sebepleri

Yatmaya çok alışık olmaları artı birileri tarafından kolayca kullanılabilme özellikleri.

simit atılan martının probis istiyom demesi

demek vücut çalışıyordur protein ihtiyacını karşılamak istiyor.

rehberlik öğretmenlerinin yaradığı iş

internetten hazır indirdikleri ders çalışma programını öğrenciye dayatan rehberlik hocaları vardı şimdi durum öyle mi bilmiyorum ama öğrenciyi robotlaştıran bu basmakalıp hadi bir iş yapmış gibi görüneyim mantığıyla verilen programlar hiçbir işe yaramıyordu.

poşetlerin paralı olması

Avrupa’dan ala ala poşetlerinin paralı olması özelliğini aldık. Doğa için yapılıyorsa tamam da bunun yanında Avrupa’nın çevre ve şehir planlama konusundaki çalışmalarını ve ağaçlara verilen kıymeti alsak daha gerçekçi olur.

türk kızlarının erkekcikleri sömürdüğü gerçeği

Efendim evlenmesi olsun , hayatı dar etmesi olsun,saçma sapan istekleri olsun Türk erkekleri Türk kızlarının elinde ciddi manada eziliyor.

Özellikle evlilik esnasında asgari ücret alan elemandan bile iş adamı gibiymiş gibi isteklerini sıralamaktan geri durmuyorlar.

kıraç ın ben müslüman milliyetçi komünistim demesi

Bende Galatasaraylı Fenerli Beşiktaşlı aynı zamanda Liverpool lüyüm.

pietro pellegri

Keşke birilerinin veliahtı diye piyasaya sürmeseler futbolcuları.

Bir aralar Pele’nin veliahtı diye gösterilen Adu vardı Rize PTT’de iken onlara gitmişti.