1. 11.
  hızlı oyun da bir yere kadar dedirten takım.pek cok kisi bu tarz oyundan zevk alsada ben bu tip oyundan hicbir zaman keyif almamaktayım.yasasın yugoslav ekolu
  ... jordan
 2. 12.
  amare takımda olsa da konferans finaline çıkmayı başaramayacak olmuş olan takım
  ... thuglove
 3. 13.
  bu sezon grup birinciliğini garantilemiş olan takım. şampiyonluğun en güçlü adaylarındandır.
  ... arude50
 4. 14.
  nba bati konferansi pacific grubu takimi. maclarini 19023 kisi kapasiteli us airways center da oynayan takimi mike d antoni calistiriyor. kadrosunda nba in en iyi point guardlarindan ve 2005 2006 normal sezonunun en degerli oyuncusu steve nash'in yanisira fransiz boris diaw, matrix lakapli shawn marion ve 2005 2006 sezonunda sakatliklardan kurtulamayan nba in yildiz adaylarindan amare stoudamire gibi oyuncular bulunmaktadir. son sezonda bati konferansi finallerinde dallas mavericks e 4-2 elenmislerdir. 2006-2007 sezonunun şampiyon adaylarından biridir.
  ... plts
 5. 15.
  san antonio'da oynanan son maçta çıkan olaylar sonucunda nba yönetimi tarafından adeta doğranmış, katledilmiş takım. robert horry'nin stve nash'e yaptığı sert faulden zararlı çıkan taraf olmuşlardır. zaten çok kısıtlı rotasyonlarında amare stoudamire ve boris diaw cezalı duruma düştüğü için bence hak ettikleri şampiyonluk resmen ellerinden alınmış oldu. nba yönetimine hiç yakışmadı.
  2 ... phoibos apollon
 6. 16.
  boris diaw ve amare stoudemire siz san antonio ile 2007 play off yarı final 5. ve 6. maçları oynayacak olan batı konferansı takımı. kısıtlı kadrosu tamamen coach un takdiriydi. aslında kurt thomas , pat burke, eric piatkowski deneyimli oyuncular olmasına rağmen caoch * tarafından pek süre alamamışlardı. dolayısıyla leandro barbosa nın extra performansı ve bu deneyimli oyuncuların katkısı ile utah la eşleşebilirler diye düşünüyorum.
  1 ... serander
 7. 17.
  steve nash(#13) in öncülüğünde nba de bulunan batı konferansı takımı.
  ... erdinch
 8. 18.
  90'larda ufacık velet iken, tom chamberscharles barkleyli* kevin johnson* kadrosunun atletizminin, hırsının, dinamizminin hastası olarak tutmaya başladığım takım, bana basketbolu sevdiren takım.**
  1 ... stoudemarionash
 9. 19.
  savunma yapmadan asla san antonio spurs ü yenemeyecek takımdır.nba da favorilerim arasındadır cünkü amare bu takımdadır.
  -1 ... bizbilmiyorennn
 10. 20.
  nba takımlarını hazırlık maçları çerçevesinde değerlendirmek pek doğru olmasa da, bu sezon yıllardır haketmesine rağmen bir türlü alamadığı şampiyonluğu sonunda alacak gibi görünen takımım. preseason'da herşey yolunda görünüyor. yeni gelen abilerimiz ve rookie kardeşlerimiz zıpkın gibi maşşallah. bunun yanında fazla süre almayan aslarımız da oynadıklarında sağlıklı görünüyor. yeni isimlerden en çok dikkatimi çeken dj strawberry, bu çocukta yetenek var demedi demeyin. yılların eskitemediği müzmin sakat grant hill abimiz pek bir sağlıklı göründü, sistemi çok sevdiğini her fırsatta dile getiriyor zaten. o da uyum sağlayacak gibi ki sağlarsa müthiş katkı sağlar gibi geliyor bana. kısacası phoenix gol gol gol bu sene spurs e koy diyoruz üstüne de inşallah diye ekliyoruz.
  1 ... stoudemarionash