1. 1.
  siyon dağına süleyman mabedini inşa etme isteğini, (bkz: arzı mevud)un vadettiği toprakların hepsini alma isteğini bünyesinde barındıran potansiyel katil,tecavüzcü ,çocuk kasabı.. (bkz: yahudi ve siyonist arasındaki farklar)
  8 -2 ... rasko
 2. 2.
  kendilerini idealist yahudiler olarak tanımlayan topluluk
  5 ... panapa
 3. 3.
  yahudi milliyetcisi demektir siyonist. dini bir kaygiyi ifade etmez bu kelime. ama tabi kelimenin koken olarak dini bir cagrisimi vardir. her turlusu vardir bu insanlarin.
  6 ... child
 4. 4.
  yeniden kendilerine "vaat edilmiş topraklara" dünyanın dört bir yanından yahudilerin dönmesi için yapılan çalışmanın ideoloji formatının militanına verilen ad.
  5 ... azorka
 5. 5.
  (bkz: en asil duygunun insani)
  5 -13 ... 84 44 114 44
 6. 6.
  Yahudi Irkçısı demektir. Kendilerine vaat edilmiş olduğunu iddia ettikleri topraklarda acımasızca kan döken, faşist zihniyet. (bkz: israil)
  5 -1 ... xerion
 7. 7.
  şu sıralar revaçta olanlarından, (bkz: barack obama)
  2 ... pablo escobar
 8. 8.
  (bkz: theodor herzl)
  2 ... thorininkiliciorcrist
 9. 9.
  (bkz: akp)
  3 -4 ... delemut
 10. 10.
  yahudilerin evangelist kısmı, yani mesih gelmesini, kıyametin kopmasını ve sonsuz huzur içinde tanrının vaad ettiği cennete kavuşmayı amaçlayan kısmının kıyametin kopması için gerekli şartlerı yerine getirme çabaları içinde olanlarıdır. bu şartlardan biri de yahudilerin yıllarca çektiği acılardan sonra vaad edilmiş topraklarda toplanmalarıdır. ne yazik ki hristiyanlık inancında da hz.isa nın yeniden gelmesi yahudilerin kendi vatanlarında toplanmalarına bağlıdır. işte bu yüzden dünyada akan gözyaşı ve masum kanı kıyamete kadar duramayacaktır.tüm amerikan başkanlarının evangelist olması da bize ileride daha farklı şeyler göremeyeceğimizin kanıtıdır.
  1 ... ersinscorpy