bugün

bitmek tükenmek bilmeyen tartışmalara neden olan sorunsal. her türlü muhabbetin bağlanabildiği, en büyük yalanların söylendiği konu. yurdum gencinin vazgeçemediği tema.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Penis
elde cetvelle gezilen günler. bir kezde matematikte kullansaydık ya şu cetveli belki de boğaziçindeydim şimdi ah ulan ah.
türkiye'de ölçülürken üzerine 5 cm eklemek anayasal zorunluluk olan uzunluk.
sürekli işleviyle karşılaştırılan vücut uzvu
(bkz: mühim olan boy mu işlev mi)
(bkz: duvarı delip hamile bırakan mahkum modeli) *
bir ara yazılı basında ayak boyyunun yarısından hede nin çıkarılması akabinde hödö ile toplanması ile elde edileceği iddia edilen uzunluk
çok uzun olanlarında kalp sorunları ve iktidarsızlık olabileceği yönünde yaygın bir düşünce hakimdir
önemli olan boy değil işlevsellik
short is good
beyni az gelişmiş insanların daha ince ve daha kısalarla dalga geçildiği avuntu şeklidir.
her yerde söylerler.başka bir konuda bukadar bilgileri yoktur.ama bu konu gündeme gelince susmak nedir bilmezler.
(bkz: önemli olan boyu değil işlevi)
rocco abimizde 23 cm'dir * * *
ciddi bir boydur.
boyu değil, önemli olan işlevi ise, uzuvları kısa olan vatandaşlarımızın uydurduğu bir laftır.
haydar dümen ise bu konuya şöyle açıklık getirmiştir.
"örnek olarak vajinismus hastalarının, rahimleri diğer bayanlara göre daha zor açılırlar. yanlız, bir kapıyı omuz atarak açmak var, birde üfleyerek açmak var. omuz atmak içinde işlev değil boy gerekir." haydar dümen- posta gazetesindeki bilinmeyen tarihteki yazısından. *
kişiye göre değişir.
(bkz: çekme kopartıcan)
lise yıllarında coğrafya dersinde sıra arkadaşımla beraber hiç üşenmeden işin içine matematiğide katarak formüle döktüğümüz organ ölçüsüdür...

penis boyu formülü= ayak no x* kilo /* boy

örnek; 43 x 80 / 180 = 19,111 cm.
kadından kadına önemi değişendir,ama kesinlikle intihar sebebi değildir..
yani durduk yere sinirlenip penisinizi falan kesmeyin sakın..*
(bkz: yazarların penis boyları) * *
(bkz: dakika ve skor almak)
o boy, kilo, ayak numarası formülü tamamen yalandır efendim, o hesapla 22 cm. çıkmaktadır, allah korusundur, o kadarcık olsaydı ne yapardım ben. *
bazı kadınların cinsel organı dardır...bu gruba giren kadınlar orgazmı partnerinin parmak hareketleri ve orgazma yakınken cinsel organın penetrasyonuyla sağlayabilir, böyle bir durumda erkek cinsel organının aşırı büyüklüğü dezavantaj bile olabilir. Çünkü hem kadının rahatsız olması ihtimali vardır hem de bu durum erken boşalmaya davetiye çıkartır. Fakat cinsel organı nispeten daha geniş olan kadınlar için penis boyu orgazm sürecinde önemli bir faktördür ve büyüğü makbuldur...

aylar sonra gelen edit: ulan ne sallamışım beah..
övünme nedeni olarak kullanılır.
her turk genci bir mühendistir
her kadın klitoral orgazm yaşayabilir. penis boyunu dert etmenin anlamsızlığı burada ortaya çıkmaktadır.

(bkz: tatlı dil)
bir erkeği en mutlu anında intihar ettirmeye kadar götürebilen önemli ölçü birimidir.
Normal standartları 11-17 cm oalrak verilen, Türkiye Ortalamasının 13, Dünya ortalamasının 13,8 cm oldugunu bilinen, 10 cm'den sonra kadına zevk verdiği kesin olan, ama buna rağmen ta ilk ilişkiye kadar dert edilen ölçü birimi.
kucuk guzel dir, sirin dir.
ama;
buyuk asil dir.
boyu önemlidir. küçükse söylenecek bişey yoktur ama, kim ne derse edesin büyük olması iyidir.
özellikle bütün gün baskı kurmaya çalışan, üfledimi mangalda kül bırakmayan bir erkeği akşam yatakta kanser etmeye yarayan bir konudur.
büyük ve sert bir penis sağlıklıdır. sağlıklı erkekler iyidir. kompleksleri olmaz, yatakda gereksiz sters yapmazlar.
iyi bir gece yaşayabilir, sabah kahvaltıdan önce bir kez daha iyi bir şey yaşabilir ve duştayken kahvaltıyı hak edebilir.
küçük olmasının pek bir zararı yok, ancak büyük olmasının çok yararı var.