bugün

(bkz: önemli olan boyu değil kısmeti)
zencilerin geldiği boydur.
diğer boylar için (bkz: kayı boyu)
erkeğin gururu ile aynı ebattadır.
küçükken erkeklerin ölçtüğü, birbirlerine söylediği, en uzununa sahip olana daha bir imrenerek baktığıdır. çocukluktur işte. "lan duydun mu ali'nin ki 20 santimmiş, vay aq beee."
amerikalılar,
"kılıcın boyunun kısa olması önemli değildir, önemli olan savaşta nasıl kullanıldığıdir." der.

(bkz: avuntu)
fizik dersinde, dalga boyu formulleriyle hesaplanabilen uzunluk.
(bkz: penisle yaşamak)
10 ile 30 cm arasında değişen boy. ayrıca : (bkz: türklerin pipilerinin 12 inç yani 30 cm olması)
(bkz: kafa hariç)
ideal boy 13 cm dir, en azından bugüne kadar şikayet almadık.
insan doğasının olmazsa olmazı üreme iç güdüsünde araç olarak kullanılan ama günümüz abazanlarında aşırı kan yüklenmesinden dolayı amaç haline gelmiş ve söz konusu kişilerin kimi zaman karar alma mekanizmasını beyinden daha fazla etkileyen, insanın gelişim sürecine göre çeşitli şekillerde adlandırılan erkek cinsel organının boyudur. adlandırmalara şöyle bir göz atacak olursak;

0-5 yaş: pipi

5-10 yaş: çük

10-15 yaş: büllük

15-20 yaş: sik

20 ve üzeri: yarrak

ayrıca önemli olan bir nokta vardır ki o da 20 yaşından sonra yarrak olarak bilinen penis, artık bedenin bir uzvu gibi değilde, daha çok ayrı bir kimse gibi muamele görür, kendi içinde şahsiyet kazanır. örnek bir diyalog vermek gerekirse;

+ merhaba benim adım sikican, peki ya sen?
- merhaba ben de veresiye.
+ memnun oldum veresiye
- ben de memnun oldum sikican.
+ ne güzel, küçük sikican da memnun oldu.
değişik ölçme metodları vardır;
kök diye tabir ettiğimiz alt tarafından apışarasına bitişen kısımdan ölçüldüğünde 18 cm çıkan bir yarrakk...öhhöm yani penis, üst tarfından karın duvarından başlayarak ölçüldüğünde 15 santim çıkacaktır, genelde sorulduğunda erkeklerin %96.8 lik bölümünün alttan ölçüm değerini verdiği tespit edilmiştir.Oysaki bu iki değerden efektif olan üstten ölçümdür çünkü penisin vajinaya giribilitesi karın duvarına çarpma noktasına kadardır.Bu sebeple buradan kızlara sesleniyorum; lütfen bu tür söylemlere aldanmayın, görmeden inanmayın! bilinki size, "benim malafat 16 cm kızım, ortalamanın bayağı üstündeyim bin üstüne kaldırayım seni zirvelere" diyen bir hırt varsa bahsettiği şey 13 santimlik bir pipidir.

Bana soracak olursanız ben her zaman efektif değerleri veririrm kişinin neyle karşı karşıya kalacağını bilmesini kendini ona göre fizyolojik! ve psikolojik olarak hazırlamasını isterim bu şekilde korkup kaçmalar, geri çekilmeler, apartmanın ayağı kaldıran çığlıklar falan olmaz.

Ha bunlar dışında birde kafa hariç ve dahil diye iki ayrı bildirim vardır ki bu tarzı tercih eden erkeklere çekinmeden güvenin bunlar malına güvenen tok satıcılardır.
Araplarin gururu olan,Cinlilere de "az coktur" dedirten mesele.
markete gidip gelirken önemli değildir, ama gidip gelirken önemlidir.
yaklaşık olarak serçe parmağının iki buçuk katı. * *
cok büyük olursa göte kaçabilir.
(bkz: ne uzunu ne kısası ne incesi ne kalını)
-konfeksiyonda çalısacak 12-16 yaş arası 15-20 cm penis uzunlugu olan düz saçlı eleman aranıyor.
cok buyuk olursa cevir gotune sok espirilerine maruz kalinabilir.
17 cm ve altinin kesinlikle kucuk oldugu kriterdir. bu net bir bilgidir. arastirma yapan arkadaslara sesleniyorum, kesin cevap budur. "onemli olan boyu degil islevi" de yalandir. islev zaten olacaktir, isleyis yoksa zaten doktora git, bu yuzden onemli olan boyudur. sen gozleri doyuramadiktan sonra dort donsen, ari gibi calissan ne fark eder.

unutma ki, sen, cok afedersiniz, torba olmus bir vajinadan ne kadar zev aliyorsan, kucuk pipili biriyle iliskide bulunan bir hanim da o derecede zevk aliyordur.
az bir farkla hayata küsmeme sebep olan bilimsel verili şey.

daha onyedi onyedi onyediymiş.
her kadın orgazm olmak ister. ama kadının orgazmı daha çok duygusaldır. hatta tamamen duygusaldır. kadını orgazm etmek için onu sevdiğinizi hissettirmeniz gerekir. ona güven vermeli, rahatlamasını sağlamalısınız..eğer bu iş penis boyuyla alakalı olsaydı kerhanedeki orospular her gün onlarca kere orgazm olurdu..

bir kadını sevme aşamasında penisinizin boyu ne kadar önemlidir bilemicem..bir kadını penisinizle seviyosanız aşkı yanlış anlamış olabilirsiniz..
insan için eşek zikine eş olmalıdır.

sorduk soruşturduk bilimsel veri topladık çarptık. kesinlikle eşek tepme hissi uyanmıyorlarsa kadınlarda zevk almıyorlarmış.

hissiyatına sıçtırtma önemli olan ne kadar hayvanca sevişebildiğin.
onemli olan islevidir diyerekten nara atanlarin soyunma odalarinda, hamamlarda ya da erkeklerin ciplak dolasmasinin hor gorulmedigi yerlerde kacacak delik aramasina sebebiyet verendir.
hissettiğin boydadır.
asıl uzunluk sürededir, yani ne kadar içeride kaldığında...