bugün

entry'ler (47)

gelişmekte olan ülke

gelişmekte olmak, tahrik olmaya benzer. olmak önemli değil, kalmak önemli...
her an arkadan girebilecek bir darbe erken boşalmaya sebep olabilir. hatta bidaha tahrik olmamak bile var işin ucunda.

önyargı ile öngörü arasındaki fark

önyargı yoktur. öngörülü olamayan insanların acı tecrübelerini bastırmak için öngörülü insanlara yapıştırdığı bir yaftadır

bülent ersoy u güzel bulmak

elin sıkılan erkeğin arayış çabaları. doğru yolu bulur, elizabet le barışır.
gizli ibnelik bu başlığın konusu değil o yüzden o konuya girmiyorum.

oral seks kazaları

erkeken boşalmaktan korkan salağın sürdüğü geciktirici kremin tadının acı olması ve ağızda uyuşukluk yapması.
birde yıkanmayı bilmeyenler var. derinden derinden ekşi mantar kokusu en fenası o.

ilk buluşmada öpüşmemek

yapacaklarını sıraya koymuş, prospektüsle aşk yaşayan abazalar için önemli bir şey.

knight online

hayat cesareti olmayan, işe yaramaz, başarısız ve zamanın kıymetini anlayamacak kadar aptal olan erkeklerin oynadığı internet üzerinden poynan bir oyun.

namus bacak arasında değil beyindedir

orospunun namusu götündedir tezinin post modern hali.

içinde prezervatif unutulan kadının tuvalette farkedince kendine söylediği telkin.

alayına gider

bu aralar benimsediğim hayat felsefesi.
alayına gider.
kendi paramı kazanıyorum artık, tek başımayım.
kimse lazım değil bana, ben lazımım başkalarına.
alayına gider.
sevgili baskısı, toplumsal baskı, amir baskısı, apartam yönetisinin baskısı...
alayına gider ulan.
süper bişey bu yaaaaaa.

kendini türk hisseden kürtler

benin aneanemdir kendileri. kürttür. haberleri her seyrettiğinde utanır. türkiyeliyiz der.
pkk, dtp, öcalan konusu her açıldığında, utancından yerin dibine girer.
Onlarki bir halkın yüzünü kara, kaderini kara yaptılar.
Çocuklara miras kalak yalanlar söyledirler, nesillerce lekesi çıkmayacak kan dötüler iki elim yakalrında olacak der.

üniversitesi bol olan bir şehirde, üniversiteli kızlara illegal kürtaj yapan jinekolog ile üniversitelilere ev ve oda bulan emlakçı,
rakı masasında muhabbet ediyorlar.

jinekolog: işler kesat. eskiden ne güzel akımlar vardı, kır zincirlerini yık tabuları flan.
emlakçı: evet yaaa, şmdiki gençler namusu bacak arasında sanıyor. halbuki beyinde.
jinekolog:ne dedin sen !
emlakçı:namus bacak arasında değildir beyindedir dedim. nooduki.
jinekolog:slogan gibi yaaa...
emlakçı:eski bir laftır bu yenimi duydun, biz kızları yatağa atmak için söylerdik.

gayet özgürlükçü bir önermedir. aklınızdan kendinizi namuslu zannetiğiniz sürece bacak aranıza giren çıkanın önemi yoktur anlamına gelir.
beyin namuslu ise bacak arasına neyin girdiği farketmez.

- okşan namuslu bir kız ol, önüne gele verme.
+ ya ne lakası var yaaaaa. namus bacak arasında değilmiş. beyindeymiş.
- kızım olurmu öyle şey.
- valla bak. uludağ sözlükte okudum.

bekareti eşe saklamak

erker de bakirse sorun yok.
her boku yemiş, şeyi elinde ordan oraya zıplamış bir erkek için bakire bir kadın adaletsizliktir.
haksızlıktır.

şeffaf sütyen askısı

kaşar etiketi.
belli değilmiş gibi yapıp belli olan,
vermeyecekmiş gibi yapıp veren,
sırtının yerle teması her daim mümkün olan ablaların son demlerinde tercih ettiği pırıtılı plastik parçası.

bayan voleybol maclarina kombine bilet alan erkek

3 yıl profesyonel voleybol oynamış ve bir sürü voleybolcu tanımış birisi olarak açık ve net söylüyorum.
maç için yapılan en büyük hazırlık ağdadır. Herşey aksayabilir ama ağda asla aksamaz.
çoğunlukla 1 beden küçük giylir. likra güzel gösteriyor. Sorduğunda rahat ediyorum denir.
servis hazırlığında belini çukur yaparak eğlirsin ki hocalar herseferinde yapma onu der.
seyircilerin toptan çok kalçana baktığını bilirsin, bu aslında hoşuna gider.
Bulgar ve iskoç takımları hariç gördüğüm bütün yerli ve yabancı takımlardaki öncelikli kriter iyi görünmek sonra sayı.
Bir erkek takımı gerçekten takım olabiliyor ama bayanlar takımı asla takım olmaz. Dışardan bakınca takım görünür ama bayanlar takımında kendini önce takım arkadaşından koruman lazım. Her konuda; dedikodu, çelme, taciz, koçlarla ve sponsorlarla fingirdemeler. vs. vs.
Sevgilini asla takım arkadaşlarınla tanıştıramassın.
4 farklı türk takımda oynadım, erkeklerin spordan çok kızları seyretmeye geldiğini herkes biliyor.
Kızlardan birisi, ben diz tayt giyicem derse takım yöneticileri çağdışı suçlamasıyla takımdan atarlar. Baskı yaparlar.
Seksi olan ve sarışın olanlar herkesin işine gelir.
Dergilere röportaj verirsin. Belki dizilerde bile oynarsın.
iyi vuranı herkes alkışlar ama iyi eğileni desteklerler.

pier loti de halic i izliyoruz zirvesi

haliçi izlemek mecburi değil dir inşallah.

penis boyu

boyu önemlidir. küçükse söylenecek bişey yoktur ama, kim ne derse edesin büyük olması iyidir.
özellikle bütün gün baskı kurmaya çalışan, üfledimi mangalda kül bırakmayan bir erkeği akşam yatakta kanser etmeye yarayan bir konudur.
büyük ve sert bir penis sağlıklıdır. sağlıklı erkekler iyidir. kompleksleri olmaz, yatakda gereksiz sters yapmazlar.
iyi bir gece yaşayabilir, sabah kahvaltıdan önce bir kez daha iyi bir şey yaşabilir ve duştayken kahvaltıyı hak edebilir.
küçük olmasının pek bir zararı yok, ancak büyük olmasının çok yararı var.

2007 beyin gocu

kendini aydın ve daha akıllı sanan üç beş züppenin tuncay özkanın da önlerine alarak yapması ümit edilen toplu intihar eylemi.
arkalrından siktirin gidin cümlesiyle veda edilebilir.

dtp lilerin mecliste olusturacaklari grup

pkk nın siyasi kanadı. dağda olmayan kravatlı ve döpyezli terörist militanların mecliste oluşturduğu grup.
imralıdan yönetilen, dokunulmazlığı olan eli kanlı teröristler grubu.

mendakkadukka

(bkz: kiz cocugu/#1947240) beni ağlatmış bir yazar.
bilgili abilerden zaar.
nikini okuyunca uydurma sanmıştım. ama manası güzel ithal bir atasözüymüş meğersem.
yazılarını okuyunca takip edesim geldi.