bugün

Yalnız tam israil milli takımı santrafor futbolcusu ismi.
Rafeael Habiyoun.
kimseyi ilgilendirmeyen olay.
Zerre haber değeri taşımayan bilgi. isterse Pelin Batunun oğlu koysun ismini. Bize ne kardeşim.
Keşke don atletello koysaymış daha mantıklı olurmuş dedigim durum.
mason olduğu içindir. diğerleri için

(bkz: hande ataizi)

(bkz: özge özberk)
Pelin batu mu kemalist?
Lan oğlum trolluğün de şerefi vardır.
Pelin hanım birikimli ve kültürlüdür yalan yok; ama ideolojik kördür yani liboştur.
size ne amk yamyamları şeklinde püskürtülmesi gereken kişilerin dert edindiği isim koyma olayıdır. kendi sikik hayatları bitti, bir de milletin yaşantısına, çoluğuna çocuğuna karışmaya başladılar. siktir git kendi boktan hayatı düzelt önce amk karıncayiyeni.
Muhammed koymasından iyidir.
taylan koymasindan evladir.

(bkz: taylan isimli erkeklerin genel özellikleri)
Babası TC büyükelçi görevini deruhte etmiş bir babanın kızı olarak en azından Türkçe bir isim koyması daha şık olurdu.
bana da ilginç geldi ancak ne istiyorlarsa onu koyarlar. bebeğin tam adı ilyas rafael bitargil zaten. bebeğin resmine baktım maşallah tatli, hayat dolu bakıyor. dış görünüsle ilgili genlerini annesinden almışsa şanslı velet zira pelin batu bana göre Türkiye' nin doğal en güzel kadını.
eşi de çok güzel piyano çalıyor, kulaklarimin pasi silindi

pelin' i birkaç ay takip etmedim ne evlendiğini ne de doğum yaptığını biliyordum. günün şoku buydu benim için
bizim israfil degil mi bu ya?
(bkz: işte aradığım mizah)
millet çocuğuna isim koyuyor bizim andavalları ise bu durum geriyor..

birisi de sabetaist aile diye zırvalamış..

sabetayist yazsaydı yine anlardım da onu bile berecememiş..

geri zekalı insanın bilgi edinme çabası kadar yorucu bir süreç yok..

yorumlayamayacağın bütün bilgiler seni bir önceki halinden daha mal yapıyor.. bil istedim..

kadın istediği ismi koyar.. belirli sınırlar dahilinde tabii..

ama bu meselede kimsenin en ufak bir söz söyleme hakkı yok..

ubeydullah koysaydı alkış tutacak mallar hele hepten sussun..
demek ki atatürk varken de adımız rafael ya da yorgo olurmuş.
Splinter usta mı koysaydı?
Çağataycan'dan çok daha iyi bir isim bence.
at ali' nin, göt veli'nin. bize ne ?
kesin futbolcu olur.
(bkz: Rafaelin annesinin isminin pelin batu olması)
batı yalayınca modern olduğunu sanan yurdum solcusudur.

edit: ateistsen de illa muhammed, mustafa koyma eski türk ismi koy git.
Nasıl baktıysam feodal okumuşum. Bildiğim kadarıyla özellikle ortaçağ avrupa tarihine meraklı bir ateist bu pelin batu. Esmistir biryerlerden koymuştur. italyan ressam raphael den esti belki. Batı kafalı Sözde aydın.
isterse sığır koysun kimi ne ilgilendirir. Düşünmek saçma ben niye buraya yorum yapıyorum diye düşünmemi sağlayan entry
pelin hanımın beyaz müslüman olduğunu bi aralar okumuştum - onun açısından bakarsak normal bi seçim o.
kendi oğlu tabi belki bize laf düşmez ama ben, alındım ya. gözlerim doldu resmen.

ne oldu mehmetlere, alilere, nihatlara? keşke nihat koysaydı. ilerde bu isimle çok zorlanır bence çocuk.