bugün

red alert 3 te alliedlara ait gi tadında bir ünite. fakat gelişen zamanla beraber swat birimlerine benzetilmeleri hiç hoşuma gitmedi.
ing. arabulucu.
3d mark gibi çok önemli bir benchmark programını üretmiş olan şirketin ürettiği browser benchmark programı. Kullandığınız internet tarayıcısını test ederek puan vermektedir. Öyle her tarayıcının ben en hızlıyım dediği şu günlerde güzel bir uygulamadır. Ben aynı bilgisayarda yaptığım test sonuçlarını aktarayım:
safari 4.0.3 --> 1723
chrome 2.0.172.39 --> 1349
opera 10.00 --> 1136
firefox 3.5.2 --> 1034
internet explorer 8.0 --> 430

not:testleri uyguladığım bilgisayarın özellikleri: P4 3.0 ghz, 1.5 gb ram, ati radeon x800 gto
Testi kendi yapmak isteyenler için:
http://service.futuremark.../peacekeeper/index.action
fleetwood mac'in 2003 yılında çıkardığı say you will albümünden süper bir parça. güne onunla başlayalım mı?
http://www.youtube.com/watch?v=5b9pxPkLhrI
namazli abdestlidir.

görsel
beni açık eksilemiş bir soytarı.
Soytarıdır.
Sevdiğim yazarlardan bir tanesidir.
güzel ve dobra yazıları olan yuzır.
türkçeye "ara bulucu" olarak çevrilebilen kelime.
sonuna çoğul eki olan 's' takısı gelirse "barış gücü" olan kelimedir.

aynı zaman da sözlük yazarıdır.
bir yazar.
öbüşmeyi merak ettiğim..
abd silah şirketi colt un ikonik silahlarındandır.

bir de yazarmış yardırsın efenim sözlükte.
bugün burada varım yarın yokum tabiriyle kendisine vereceğim nacizane tavsiye burada takıldığı sürece kendi olması ona buna sikindirik vasatın altı tiplere diz çökmemesi olacaktır. sözlük gider para pul gider servet gider geriye sadece adamlık baki kalır. kimilerine arkasından orospu çocuğunun biriydi derler bazılarına allah rahmet eylesin adam gibi adamdı derler..
duygu özaslan'ın avukatı. kendisinden aziz sancar'la ilgili bir biyografi kitabı yazmasını bekliyoruz ayrıca. çok kültürlü bir bey zira. ülkede adını düzgün söyleyebilene kültürlü gözüyle bakılıyor neticede.
kibarca sormuş çocuk. neden kabalaşıyorsunuz sayın yazar.

memeniz var diye ne bu afra tafra.
Bana ters giden yazar. Ummadığı anda karşısına çıkıp yüzüne bakarak hızlı bir şekilde tekno dans yapacağım afallayacak sersemleyecek.
tamam bacım sakin ol.
Karı delirdi ayol.
Aşk başlamadan bitti. Peacekeeper bey herkese yürüyormuş.

Ağzınıza sıçam linç bu saatte mi olur?
seviyorum bu herifi açık sözlü.
Karı bu.
Tarafından linçlendiğim yazar .
Yeni keşfettiğim yazar.
Yazadur bakalım.
on birinci nesil silik.
ne bok olduğu hakkında yeterli malumatımın olmadığı yazar.. ama hayırlı bir insan değildi zannederim..

önemli olmayan insanların nickini aklımda tutamıyorum..