1. 2686.
    https://scontent.fsaw1-3....165e4b241&oe=5A97E735
    -1 ... ooo memintolar da tombiktoymus
  2. 2687.
    Salak salak muhabbeti dönen onlayn oyun. Amk knight tan sonra bir oyun bu kadar tutulunca karın ağrısı yaşadık tabi.
    ... kalahari dogumlu kutup ayisi
  3. 2688.
    son güncellemelerle beraber taktiksel bir oyun olmaktan çıkan onun yerine rakibi öldür oyunu kazan oyununa dönüşen online oyun.

ulan bundan 2 3 sezon önce adc'ler dakikadaki minyon sayısına kadar dikkat ederdi. şimdi öyle bir şey yok.

katarina zed gibi kanser herolar 2 3 kere bota gelip 4-6 kill alıyor oyunu taşıyor.

oyun bu kadar boktan bir hal aldı yani.
    2 -2 ... kartalatt
  4. 2689.
    hayatımdan 4 sene çalan oyun. allah belasını versin.
    1 ... yalnizlik mahkumu
  5. 2690.
    asıl yeni rünlerle daha çok taktik ağırlıklı olmuş oyun.

oyun başı dmg aşırı derecede artmış durumda. mesela midi boş bırakıp bota inersen, hele bir de jungler gelirse, botu darmaduman edip ilk kuleyi 5-6. dakikada bile alabiliyorsun. çok rahat bir şekilde. bu esnada rakip mid top veya jungler farm peşinde koşup kule itiyorsa bot düşüyor. bir anda üç dört kişi mide gidip orayı da dağıtıp oyunu kazanabiliyorsun.

ama yok split yapayım, bizim adamlar tf denerken ben ormanı temizleyeyim, drake alayım, topu iteyim gibi aptal salakça şeylere girişirsen kaç kill aldığın ve ne kadar kastığın önemsiz olmaksızın oyunu kaybediyorsun.

adamların tüm kulelerini açıp, bir türlü bir araya gelemediğimizden ve tüm takımın yeterince kasmasına güvenerek 3v5-2v5-4v5 tarzı denemeleriyle tek kulemiz düşmemişken midden oyunu verdik.

farm hala önemli bu arada. roam ve gankler daha fazla önem taşımaya başladı sadece.
    ... ooo memintolar da tombiktoymus
  6. 2691.
    bu oyunun en güzel zamanı sezon 2'ydi.

ne güzel bir north america, bir nordic-east, bir de eu west serverı. çoluk çocuk olmadan gönlümüzce oynuyorduk. şimdi boku çıkmış oyunun.
    3 ... 7777777
  7. 2692.
    Sezon 1 den beri oynayan biri olarak şunları belirtmek istiyorum
    1-)Oyun gerçekten artık gereksiz küfür, hakaret, kötü söylem içeriyor. çünkü kendini geliştiremiyen çocuk ve gençlerimiz normalde söyleyemediği, ailesinin yanında edemediği küfrü, başkasına etse dayak yiyeceği şeyleri artık lol de söylemeye başladılar.
    2-)Eskiden lolü sadece bu alanda meraklı kişiler bulurdu. o yüzden belli bir seviyede insanlar gelirdi oyunlara. bu kadar ego tatmini yapmaktansa zeka ve taktik isterdi. artık nedense hayatta kendini ispatlayamamış, hiç bir işe yarayamamış insanlar kill alarak kendi egolarını tatmin edip kendilerini bir şey başarmış olarak görüyorlar.
    3-)bu kadar seviyesizleşmenin yanında riot da çocuklardan para kırabileceğini anlayında joy game (wolfteam yapımcısı) özentisi oldu.
    bu sebeblerden dolayı oyunu bıraktım. arada arkadaşlarımdan girip oynuyorum ama eski zevki yok...
    ... scipionist
  8. 2693.
    beyler flex girecek var mı buralarda..

bu aralar sardığım oyun. sürekli spamlıyorum.
    2 -2 ... pinkwinged
  9. 2694.
    okulumun 1 sene uzamasına sebep olan ve bu sene mezun olmaya çalıştığım için çok nadir oynadığım oyun.

dereceli girmediğim için elmas 5 e düşmüşüm. en az elmas elosu olanlar nicklerini mesaj olarak atabilir. artık çok girmesem de ilerde girebiliriz.
    ... engineer sonunda r var
  10. 2695.
    aram bitsin gelirim dediğim oyun.
    ... 1618 lll v x 7