bugün

Aslında teknolojimi yoksa doğallık mı versusudur fakat ben pdf kitaptan daha zevk alıyorum okuması ve not olmadaki farklilıkları ve hele ki birde yabancı kaynaklı bir kitapsa anlamadığınız veya bilmediğiniz kelimeleri hemen bulma ve öğrenme gibi bir lüksünüz oluyor.
Dünyanın en yere batasıca karşılaştırması. kitap yaşanmışlıktır, altını çizdiğimiz her cümleye ruhumuzun bulaşmasıdır. Bir de böyle onları orada görmek yavaş yavaş sararmalarını seyretmek büyük bir zevk. ayraçlarina bile aşık olan bir insanların yüreğine indiririyor böyle başlıklar!
Ağac kesimine karsiyiz o yuzden pdf.
fakiriz o yüzden e-kitap.
Ya açıkçası ikisinde yeri var eğer bana birşey katmayı, bir kapı açmayı başarmışsa ben kitabı kitaplığımda görmek isterim. Fakat üniversite de sırf dersime giriyor diye zorla tüm sınıfa kitabını şart koşan bir hocanız varsa pdf candır.
her iki türlü de kitap okumuşumdur ama normal kitap tercihimdir nedenini tam bilmiyorum zevki bir başka.
Koleksiyon yapmayi sevdigimden normal kitap tercihimdir.kokusunu icime ceke ceke okurum.hersey elektronik olunca degeri kalmiyor.eskiden foto cekerken hepsini tab ettirirdik simdi begenmediginizi siliyorsunuz,bir anlami kalmiyor.

Ama yer kaplama ve her yerde okunmasi icinse pdf tercih edilebilir.
normal kitabın açık ara yardırıp geçeceği müsabaka.

o sayfalar arasından gelen mis gibi kitap kokusu değişilir mi hiç? bilgisayarda ya da telefonda pdf elbetteki çok daha ergonomik, rahat ulaşılabilir. ama sarmıyor yahu, dur şuna bakıyım bu ara, dur şuna yazayım bide derken yalan olup gidiyor. o işin sağlıklı olmadığı boyutuna hiç girmiyorum.

şu aralar çok zaman bulamasam bile sanırım en çok özlediğim işlerin başında umarsız bir biçimde kitap okumak geliyor. satırlar boyu ilerlerken anlatılanların zihinde canlandırılması nasıl bir keyiftir arkadaş.

son olarak bu konunun maddi boyutunu ön plana süren arkadaşlar artık hangi şehirdelerse eminim bir il halk kütüphanesi vardır orada, ya da ucuz bir sahaf. kitabın iyisi kötüsü olmaz.
Pdf kitap ne amk. asıl bunlar özenti . ay ne o elimde kitap mi tasicaam cok banal.s gotune sok istyosan.
pdf kitabı para ile satın alıyorsanız karşı değilim. ama normal kitabın insana hissettirdiği duyguları pdf kitap hissettiremez.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.