1. 1.
  belkide nba de ki sutörler arasında en güzel atış tekniğine sahip oyuncdur.inanılmaz bir üçlükçüdür.durdurulamadığında inanılmaz skorlara imza atabilir.karşılaştıkları her takımın kendisine extra savunma önemli aldığı isimdir.
  3 ... msd
 2. 2.
  iyi uclukcudur. keyon doolin e neden sinirlendigi merak konusudur. zira cok efendidir. bruce bowenlada laf yarısına girmistir. bruce bowen "artık bana saygı duyulmalı" dedikten sonra "ona yaptıgı cirkeflikler icin asla saygı duymam" demistir. sertlige gelemeyen bi adamdır.
  1 ... anil teknik
 3. 3.
  (bkz: ray allan)
  1 ... 6.4.r.1.$.h
 4. 4.
  nba in en hayırsever elemanlarından biridir. kanımca peja * ile birlikte en iyi üçlük atan oyuncudur. sert savunmalardan nefret eder ve performansı düşer, o yüzden san antonio spurs maçları daha bir başka geçer. (bkz: bruce bowen)
  2 ... serander
 5. 5.
  allan houston ligden ayrildiktan sonra nbadeki en yumu$ak bilekli oyuncu unvanini alan oyuncu.
  minnesota timberwolves tarafindan 96 draftinda 5. siradan secilmi$, fakat draft gecesi yapilan takasla milwaukee bucks kadrosuna dahil olmu$tur.
  milwaukee takiminda sam cassell ve glenn robinson ile birlikte unlu big 3yi olu$turmu$ ve uzun sure playofflarda ba$arili performanslar ortaya koymu$tur fakat ya new jersey cikmi$tir yoluna ya da philadelphia.
  daha sonra gary payton kar$iliginda seattle'a takas olmu$tur. takasi sonrasi geli$en yildiz rashard lewisle birlikte iyi bir ikili olu$turmu$tur. 2004-2005 sezonuna firtina gibi giren sonics, playofflara kalmayi ba$armi$tir. playofflarin ikinci turunda san antonioyu zorlami$tir ama acikcasi nefesleri yetmemi$tir. batidaki diger takimlarin guclerine bakildiginda seattle takimiyla buyuk bir ba$ari yakalayamayacagi ortadadir. zaten ya$lanmaya da ba$lami$tir. kendisini bir yuzukle gormek ho$ olabilirdi.. yazik.

  2 buçuk seneden sonra gelen edit: keşke başka bir şey isteseymişim be sözlük, o da bir yüzük sahibi artık.
  2 ... temporarypeace
 6. 6.
  seattle supersonics'in takımı kevin durant etrafında baştan kurma projesi çerçevesinde durant'ın hemşerisi * jeff green'in kadroya katılması amacıyla boston celtics'e takas edilen yıldız oyuncu. paul pierce ile birlikte nba'in en iyi ön alan ikililerinden birini * oluşturacaklar ve bu sayede çok anormal bir durum olmazsa celtics'i playoff'larda yeniden görmemiz mümkün olacak gibi...
  3 ... schenardi
 7. 7.
  he got game isimli spike lee filminde jesus shuttsworth isimli basketbolcu karakteri canlandırmıştır.
  2 ... disco inferno
 8. 8.
  paul pierce 34 numarayı giydiğinden dolayı yeni takımında 20 numaralı formayı giyecek olan shooting guard.bir şut ne kadar estetik atılabilir ise o kadar estetik atan oyuncu.nba`in en iyi üçlükçüsü.
  ... delonte
 9. 9.
  müthiş bileğe sahip zeki basketbolcu. adamı 3 lük manyağı yapar ,bide filmi vardır cnbce 6 ayda bi verir.
  ... the fakir
 10. 10.
  lisedeyken hava atışından sonra potaları şaşırarak kendi potasına smaç bastığı söylenen oyuncu.
  2 ... cumingsoon