bugün

entry'ler (165)

akustik reçel

artık kullanım oranı düşmüş olan clubhouse uygulamasının en iyi odalarını açan kulüpkendi kulübüm diye söylemiyorum, en iyisi biziz.
Umut Otyakmaz, Emre Yavuz ve Enes Çona’dan oluşan muhteşem bir moderasyon kadrosu vardır.

clubhouse

En iyi ve eğlenceli klübü “Akustik Reçel” olan uygulama.

sözlüğün yüzde 99 unun aptal olması

Otekilestirmek nedir sorusunun cevabi olan onermedir.

öpüşelim ama biciklerimi göstermem diyen kız

3 senedir New York'ta yasamama sebep olan kiz modelidir.

sırrı süreyya önder

Goruslerine katilmasam bile, mecliste acik ara en entellektuel kisidir.

kızların hoşlanmadığı erkek türü

"Bu aksam nereye gitmek istiyorsun" diye kiza soru soran erkektir. Erkek dediginin plani coktan yapmis olmasi lazimdir.

chp nin rte nin ermeni açıklaması na yorumu

Akp Allah bir dese, Chp iki diyecek. O derece komik duruma dusurmeye basladilar kendilerini.

siz istifa ettikten sonra iflas eden eski patron

6 ay once basima gelmis durumdur. Gemiyi ne zaman terkedecegini iyi bilmek gerekir. Fazla sadakat her zaman iyi degildir.

atmde para olmamasını arkadaki kıza çaktırmamak

Bankamatiğe kartı umutlu bir şekilde sokup, Bakiyede 0 ile 1 tl arası değer görüldüğünde hemen kartı çıkarıp oradan uzaklaşmamaktır. Yalandan bi yerlere girip işlem yapıyomuş gibi görünerek arkadaki kıza parasız olduğunu çaktırmamak olayıdır.

karl marx ateistinin içindeki korkunç boşluk

Bu yazının devamının şöyle olması gerekiyordu.
-Çeşitli rivayetlere göre Karl max denen ateist şahsiyetin aslında evinde tek kaldığı zaman namaz kılarak ruhunu rahatlattığı söylenir. 1 ay kendini eve kapatma suretiyle Çeşitli araştırmalar yaptığını zannettikleri dönemde de gizli gizli hacca gitmiştir. Dinin ve imanın kimde olduğu belli olmaz.

günün tek şiirlik özeti

Sen benim için ;
Bira kadar lazım ,
Rakı kadar mübarek ,
Votka-redbul gibi aziz birşeysin ,
Nimettensin nimettensin...

salaklığıyla dikkat çeken reklamlar

arııı vız vız vız , arııı vız vızvız. Ege bal yiyinııızzz.

zengin eniştenin bayramda 20 lira vermesi

Enişten olacak adamın Trilyonları olmasına rağmen gönlünden sadece 20 lira kopması olayıdır. insan o parayı onun suratına atmak istemektedir ama o ısrarla o parayı cebine sıkıştırmakta inat etmektedir. "Ya adam gibi para ver ya da hiç verme lan. Senin 20 lirana kalmadık" dedirten olaydır. Paramız yok ama gönlümüz zengin.

üniversite sınavında kaydırma yapan kız

Hayattaki bütün başarısızlıklarına bir kılıf bulabilen ve bu konuda kendini uzman azleden kız grubudur. Aynı kızlardan şu şekilde cümleler duymanız olasıdır :
_Hoca taktı bana anne yaa geçirmiyoo.
_Ama sadece ben değil bütün sınıf sürünüyo.
_Baba biliyosun ekonomik kriz var.
_Bilgisayarı ders çalışmak için kullanıyorum sadece.

yaran diyaloglar

Saçları konusunda takıntılı olan Doğukan , ev arkadaşı ruhiye sorar :
_Kanka yaa saçlar nasıl benim ?
_Güzel... !
_Kanka yaaa kestirsem mi çok kararsızım ?
_Kestiiir...!
_Önler Nasıl Kanka ?
_Önder kim la ?

erkeklere hoş kadınlara boş gelen şeyler

(bkz: sıvaz)

yapılmış en büyük orospu çocukluğu

(bkz: ikiz kardeşinin sevgilisiyle sevişmek)
Bizzat yaşanmıştır. iki kardeş 7 yıldır düşmanlardır.

birbirine benzeyen ünlüler

Elijah wood - Elano
Luis Figo - izzet Yıldızhan

müge anlı ile tatlı sert

Alternatif ismi CSI-bağlarbaşı olabilirdir.

okullardaki üniformanın gerekliliği

Sosyal eşitsizliği ortadan kaldırmaya yaradığı düşünülse de geniş çapda bakıldığı zaman sosyal eşitsizliği gösteren emarelerle kıyaslandığında devede kulak kalmaktadır okul üniforması. okul gömleklerinin boyun kısmı 2 günde kirlenmektedir. o yüzden 2 gömlek alınması gereklidir. pantolon bir tane de olsa olurdur. ceket kravat olarak da bakıldığında okul kıyafetleri genel olarak masraflıdır. ona verilecek parayla adam gibi normal kıyafet alınıp dışarıda da giyildiğinde durumu iyi olmayan öğrenciler için avantajlı bir durum söz konusudur. zira okul üniformasına para veren kötü durumdaki aile çocuğuna dışarda giyecek bir şey alamaz.