1. 1.
  Amerikalı acayip yüksek bir tuşeyle çalan, soundundan kendini belli eden çok sevimli,deli,çocuksu ama GIT'de hoca olan Racer X te ortalığı yarmış ve yine MrBig'te çalmış favori gitaristim.

  http://www.paulgilbert.com
  4 ... gilberto
 2. 2.
  yararlı gitar dersi videolarında çıkan ve "pentatonic licks" diyen ponpon kızlar vs. ile sevgimi kazanan esprili shred gitaristi
  2 ... yıllaryılı
 3. 3.
  mr big in virtuoz elemanlarindan gitarist olani.
  bir diger virtuozu icin :

  (bkz: billy sheehan)
  ... rockonbaby
 4. 4.
  cok eglenceli bir insan,ayni zamanda muhtesem gitar calmaktadir.web sitesinden nasil bir insan oldugunu anlayabilirsiniz.
  1 ... a fine day to exit
 5. 5.
  en sevdiği bayrak türk bayrağıymış.
  1 ... hendrix
 6. 6.
  signature gitarını kullandığım.* tel atlayı$ları* inanılmaz olan, virtüöz ötesi gitarist. en sevdiğim gitaristtir. tonu harikadır. tu$esi en iyilerinden biridir. bir albüm kayıdında diliyle yaptığı deli$men sweep picking'i youtube'den bulabilirsiniz.
  2 ... randy
 7. 7.
  g.i.t.*'de de kürsü sahibidir ayrıca. 15 ya$ında burs alıp, 18 ya$ında girip 21 ya$ında kürsü sahibi olmu$tur.**
  1 -1 ... randy
 8. 8.
  ibanez gitarları tercih eden ünlü gitar virtüözü. gitarlarının tasarımı gerçekten çok başarılıdır. bu güne kadar ibanez tarafından üretilmiş gitarlarına http://www.ibanezregister.../Gallery/galleryendor.htm adresinden gözatılabilir.
  ... diyosun
 9. 9.
  Mr.Big ve Racer X gruplarında yer almış, ekipman olarak şu anda Laney GH 100 L i kullanan enteresan bir gitar virtüözüdür
  http://www.paulgilbert.com
  1 ... ozix
 10. 10.
  racer x ile ve kendi solo albümlerini çıkarmaktan memnun olup şu an için mr big'e dönmeyi düşünmeyen baba gitarist.
  ... koko