bugün

parissiene * şeklinde yazılan fransızca "paris havasında", "parisçe", "paristeki gibi" anlamına gelen sıfat
müjde müjde size parizyenden müjde size gibi bir reklamı olan çorap.
MÜJDE MÜJDE SiZE
PARiZYEN'DEN MÜJDE SiZE
ZARiF SAĞLAM ESNEK ÇORAP
RAHAT ÇORAP
MÜJDEEEE...

90'LI YILLARIN BAŞINDA BiLDiĞiN ViDEODA* ELM SOKAĞINDA KABUS FiLMiNi iZLERKEN BiRDEN REKLAMI ÇIKMIŞ MARKA. ViDEOYA REKLAM VERiLDiĞiNi iLK KEZ ORDA GÖRMÜŞTÜM. ayrıca ÜRÜN ADI GiBi ANILAN MARKALARA ÖRNEK OLABiLiR.
kilotlu ve kilotsuz olmak üzere ikiye ayrılır,soygunda kilotsuz olanı kullanılır
paris e ait olan anlamındaki bir kelime.
şöyle bir reklama sahip çorap markası.

http://www.youtube.com/watch?v=3EiFLESi61g&feature=related
teyzeler ırkına mensup olan her kadının vazgeçilmezi, çoraptan tahrik olmayı ömür boyu imkansız kılan hede.
müjde müjde size parizyenden müjde size ile baslayan, her bacakta baska güzel ile biten, unutulmayan reklama sahip marka.
6-7 yaşlarımdayken o güne kadar gördüğüm en erotik sahnelere! sahip reklamı olan çorap markasıdır. böyle çikolata renkli ablalar, garip garip dans eden amerikalılar falan vardı. gerçi ben o zamanlar neden hoşuma gittiğini anlayamamıştım reklamın. çok seviyodum ama niye? bu sorunun cevabını yıllar sonra bulacaktım.

bu da reklam: [http://www.vidivodo.com/219917/parizyen-mujde]
dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.
zamanında ki reklamlar da ''müjde, müjde parizyen bacak'' derlerdi! aklıma geldi bir an efendim.
sene olmuş 2013 hala kadın taklidi yaparak trolleme yapmaya çalışan abazan erkek yazar. bir de gelmiş bana troll demiş. ahahhahaha 4 dön de götünü ört. bak seviyeyi sana yakın tuttum anla diye. sonra ne demek istedin şimdi diye mesaj atıyorsun. evet.
biraz önce bi entrysinde artı verdiydim ama hangisiydi unuttum dediğim yazar.
bayan yazar.
nickine kedinin soktuğu yazar.
(bkz: ben polat 30 yaşındayım samsunluyum)
9. nesil bir yazar.
eski nickindeki yasanan bazi tatsiz seylerin takrar burda yasanmamasini diliyorum.
iyi sozlukler kendisine.
tarzini tarzima benzettigim, iyi kalpli hemcinsim! * durmak yok! yola devam!!! *
maalesef hayal kirikligina ugratan yazar. caylakliktan cikinca bir hevesle mesaj attim kendisine...
baska bir yazar zannederek. silik bir yazar dondu sanmistim.
ama degilmis. saka yapmis.
neyse hayirli sozlukler yine de.
asildigim yazarmis*
(bkz: friedrich wilhelm nietzsche)
sürprizleri seven çorap.

--spoiler--
müjde müjde size parizyenden müjde size
--spoiler--
bir avukatla sevişse rahatlayacak yazar.

(bkz: sen gelme)
uzanamadığı cigere pis diyenlerden. belliki biri fena yakmış canını. ha bide ağzı çok bozuk küçük hanımın.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
(#17524372)
sanırım götten vermiş yazar.

düzeltme: götten vermediğini ima eden yazar.