(#7734745)
barça maçını izletmeyen dizi müsvettesi.
fc barcelona ile arasındaki son aylarda yaşanan rekabetin bu haftaki ayağını yine kazanmasını bilmiştir. Ömer üründül'e göre papatyam ekibindeki kollektif uyum, barcelona'nın kat ve kat üzerindedir.
ailecek izlenebilcek hoş bir dizi.
inci sözlük ün halen nasıl olup da yayından kaldırttıramadığını merak ettiğim dizidir.
metin akpınar ın izlenilebilir hale getirdiği dizi.ayrıca izlenildiğinde ana haber bülteni izlemiş gibi olunur, aşırı derecede mesaj kaygısı vardır.
sadece şampiyonlar ligi maçlarını yerine yayınlandığı için saatler boyu küfür ettiğim dizi.
her dakikasında bir mesaj olan, metin akpınar'ın başrolünde oynadığı, eğlenceli ve şirin bir dizidir.
açıkçası; şu hayatta en sevdiğim iki dizi var
1- Cheers.
2- Band of Brothers.

yaşım itibari ile alf'i de çok sevmem hatta özlemle anmam gerekiyor da aslında bu diğer diziler gibi sevemedim fazla. A takımı vardı ama...vardı diyorum sadece.
Misal, avrupa yakası; dizinin ilk bölümlerini kardeşimle izliyorduk, o sıralar evin diğer fertleri diziyi gayet aptalca buluyordu. gel zaman git zaman diziyi onlar beğenmeye başladıkça ben diziden soğudum. Özellikle Burhan altıntop esprilerinin tavan yaptığı gayet aptalca olduğuna inandığım o "muhteşem" bölümlerinde(!) hayattan soğudum ya hu. Tıpkı bu sabah sözlüğü açıp 702 milyon dolar maaş alan adamı okuyunca hayattan soğuduğum gibi.
Ben maç izlemeyi de severim, şampiyonlar ligi maçlarını, büyük takımların ya da desteklediğim takımların maçlarını, premier lig maçlarını bilhassa tottenham ass'n hole* maçlarını (evet,tottenham'lıyım var mı? ) izlemeyi... Gerçekten bu maçları kaçırmadan hepsini tek tek izlemek isterim ama benim koşullarım var. bi kere büyük ekran televizyon... Öyle projeksiyona falan gerek yok, alçak gönüllü bir adamımım ben; bir plazma yeter!
Ah bir de bira içmeden edemem. yakarım bir de camel; en kral mahmuz* ben olurum lan!
Ama gelin görün ki hayat beni neyledi;
uğraşırım kpss ile
izleyemem maçı zevk ile
neyliyeyim eto'o yu messi'yi
star tv uyduya maçı açmazsa şifresiz ile!
Hadi özetleyelim sizler için; yaşlandıkça daha çok ted*'e mi benziyorum yoksa herkes kendi zevkini bir başka kişinin zevkinden üstün mü görüyor? yoksa güzellik subjektif değildi de tıpkı kardinalistlerin dediği gibi ölçülebilir bir şey miydi?
70lik menopoz teyzenin genç kız gibi "necati beni sevmiyooosuuaan" tribi attığı dizidir. ulan adam daha ne yapsın sana nankör?*
(bkz: billur yazgan)*
bilica yüzünden yayınlanan dizidir. araştırmalara göre bir tek o izliyormuş. agresifliğinin sebebi de buymuş.
aman diyeyim papatyam izlemeyin, izlettirmeyin. iş yerinin ortasında petrol arar, sınıfın dibine çardak diye dikilirsiniz.
diyolog böyleydi *
rıza:r ,yusuf:y ,yusufun kız arkadaşı:x
yusuf rızayla otururken yusufun kız arkadaşı gelir .
y:türkiynin ,ortadoğunun ve tüm dış mihrakların en güzel kızı gelmiş !
x:dış mihraklar mı kikikik ay yusuf nerden buluyosun bu lafları?
y:e benim ilham perim gelmiş .
x:kim o ben miyim ?
y:yok rıza .
r:nee ?
hertürlü sosyal sıkıntıya da değineni metin akpınarı'ın sanatçılığından ödün vermeden naif komik bir dizidir. devam etsin birkaç bölüm daha. beynimizi siken saçma edebiyat eseri dizilerinden kat kat iyidir üstelik.

(bkz: 5 senedir dökülmeyen yapraklar)
(bkz: papatya kayın a karşı)
metin akpınar'ın tek kelimeyle döktürdüğü dizi.
bugün geniş aile'nin yasaklanmasıyla geniş aile severlerin yoğunlaşacağı dizi.*
benim gibi şampiyonlar ligi seven kitlenin, üzerinden Star Tv'ye giydirdiği dizidir. Yahun canım maçlar dururken bu dizi mi verilir abi, diye başlayan tepkilerin sonu, Star TV ve Papatyam dizisine ana avrat küfür ederek bitmektedir.
sakin,huzurlu,kaliteli oyunculuğun izletildiği güzel bir yapım.
insanı hipnotize eden dizidir. böyle ne oluyorsa oluyor birden seyirci konumundan çıkıp o ailenin içerisine giriyorsun. çok başarılı buluyorum bu diziyi.
kadrosuna başak parlak katılmıştır.
bu güne bu gün, daha bir bölümü bile izlenmemiş dizidir..
şampiyonlar liginde cillop maçlar varken star ın o saatte yayınladığı dizi olduğundan açıkçası nefretimi kazanmış dizidir. metin akpınar bile bir sürü küfür yedi benden bu yüzden. alçaklar barcelona - inter yarı final maçının yerine bu diziyi verdiler.
sevilen dizidir metin akpınar oyunculuğunu her an yaşatmaktadır.
metin akpınar ın tek başına taşıdığı dizi. yılların tecrübesi neticede.
lütfü karakterinin sürekli ''ömrümü yedin ömrümü'' lafını kullanması ve lütfü'nün karısını oynayan gül$en'in çok abartı jest ve mimikleri, her bölüm de abartısız necati'nin sosyal mesajlarla bezeli bayan konu$maları ki -nerdeyse kameraya dönerek bire bir konu$madığı kalıyor çoğu zaman- dı$ında eksik yanları bulunmayan gayet ho$ izlenebilir bir dizi. yalnız geni$ aile ile aynı saatte yayınlanması büyük bir handikap içeriyor. son olarakta zeynep karacan sen ne kadar tatlı ne kadar $irin bir $eysin ya yirim.