bugün

entry'ler (364)

yurtsuz john

(bkz: john lackland)

midyat seyfo gülün

(bkz: midyat seyfo yeter lan gülmeyin)

inci sözlük

tyler durdenlar dedik, küçük anarşistler dedik gaz verdik ama en on defne joy foster'ın arkasından ve bebeği hakkında açılan başlıklardan sonra küçük tyler durdenlarımız gene fight clubta ki gibi kendi kendilerini imha edecek gibi. bu gençler daha sivilcesi patlamamış liseli ergenlikten anarşistliğe geçemediler maalesef. artık site kapanınca evlerinde rahat rahat mastürbasyona devam ederler.

göztepe

sevgilim için dünyayı göztepem için sevgili yakarım dediğim takımımdır.

öpüşürken sevgilisinin penisine bakan kız

göbek deliğinden kremşantiler yalanıp kuyruk sokumundan bacaklarına doğru şaraplar döküp yalanası bir hatundur.

türk kızları gitsin prize de razı oluruz biz

(bkz: sana vereceğime çalı çırpıya sürterim)

sokakta çiçekle yürüyen erkeği taciz eden kızlar

sokakta çiçekle yürümenin yarattığı baskı nın en önemli ikinci unsurudurlar. karşı cinsin yoğun baskısı ve tacizvari bakışı extra sıkıntıyı arttıran bir etmendir. bir adam elinde çiçekle metronun merdivenlerinden çıkarken adamın yolunu kapatmak nedendir kızlar? sapık mısınız siz? sevgiliniz öküzse ve size çiçek almıyorsa neden hıncınızı eli çiçekli adamdan çıkarıyorsunuz. böyle her çiçeğim hıyar diyene tuzla koşuyorsunuz.

sözlük yazarlarının iq seviyeleri

35 kafası hariç.

karşı cinsi umursamayan erkek

belki de bir kadın için diğer tüm kadınlardan vazgeçme hikayesinde başrol oynayan o kadınını bulmuştur ve ondan başka karşı cinsi umursamıyordur.

jenna jameson

twitter'dan jenna jameson'a ingilizce olark türkiye'de senin çocuğunun 70 milyon manevi babası var. bırak artık allah aşkına şu tito ortiz'i demek istiyorum kendisine.

nilay kanlıoğlu

24 ocak doğumlu olması sebebiyle yarın doğumgünü olan çok kıymetli bir hatundur. çok büyük bir doğum günü pastası yaptırarak içine de kendimi koyup kargolatmak istiyorum. umarım 2 gün içinde sana ulaşırım nilay.

eda taşpınar

Dans yarışmasından elenen taş gibi taşpınar'a yazık oldu.taş yerinde ağırdır gerçi ama.

at gibi kız arkadaşın allah titreme geldi hareketi

atların allah titreme geldi hareketi yle aynı tepkiyi oluşturan bir olaydır. eğer at gibi kız arkadaşınıza da ara sıra böyle kişnemeler geliyorsa deh deh deh bbbbııırrrrrrşşşş naziş sakin diyerek gıdığını, yelesini veya sırtını sıvazlayarak atınızın pardon kız arkadaşınız daima yanında olduğunuzu da göstererek artı bonusu kaparsınız.

at gibi kız arkadaşın bakım masrafları

at gibi kız arkadaşı tımarlıyacak olan seyisin maaşı, amortismanı, marjinal artan ve azalan faydası, biten aylık kaşağı sayısı ve sevgiliye verilen küp şekerin gram cinsinden tl'sinin toplamı olan masraftır.

amı olanın imanı olmaması

kızlara fazla güvenilmemesi gerektiğini, sadece içe girintili bir yapıya sahip olan halk arasında kuku bilimsel olarak vajina diye geçen bir organları sayesinde her istediklerini yaptırabilme gücü olduklarını ifade eden bir cümledir. aslında bu cümle ucu açık bir denize benzemektedir ve bu cümleden aldığınız mesaja göre çok farklı anlamlar içerir. yelpazeyi daha da genişletirsek eğer amı olanın imanı olmaz çünkü yurdumda ki yüksek abazan potansiyelinden dolayı birçok kız sırf amı olmasından dolayı götünün kalkması işten bile değildir. özellikle az biraz güzelliğe sahip kızlar bu abaza erkekleri bir kroki olarak kullanarak götleri adeta bir tempra kıvamına gelir ve arkasında kalkık götü önünde atom bombasından bile daha güçlü olan bir silahla sırtı hiçbir zaman yere gelmez. amlarının kendilerine verdiği yetkiye dayanarak erkeklerin karakterleri zayıf olanları kukla gibi yönetirler. çıkma teklifinde erkeğe arabası ve evinin olup olmadığını sorar, güce taparak zengin olanlarla gezer tozar, aşk acısına gelemezler ve kolay aldatabilirler. sonrasında ilişki yaşadığı erkek arkadaşını bir başkasıyla aldatır ve aldattığı erkekten arkadaş muhabbetinde ''amı olanın imanı olmaz hacı'' laflarını işitirler.

amı olanın imanı olmaz çünkü kadınlar sırf am sahibi olmaları dolayısıyla çok eşli yaşama haklarının kendilerinde olduğunu sanırlar. kurstan tanıştığı bir erkekle cilveleşir erkeğin evine de gelir ve tüm bu yaşananlar sonunda erkeğine bir erkek arkadaşı olduğunu sonradan söyler ve bu kaçamağın aralarında sır olarak kalmasını tembihler. amı olanın imanı olmaz çünkü üniversite ortamında askerde sözlüsü olduğunu söyler, resimleri bile gösterir ama ertesi günlerde kucaktan kucağa yataktan yatağa oynar. askerde ki adamda benim sözlüm beni bekliyor sanır. amı olanın imanı olmaz çünkü kocası ve kızıyla tatil yaptığı otelde otelden ayrılmadan bir gece önce kocası barda doğum günü kutlaması yaparken eşi odasında başka bir erkekle beraber olur. amı olanın imanı olmaz çünkü erkek arkadaşı üniversite okuduğu şehirden uzak bir yerdedir ve amlı olan kadın fuck buddysiyle sabahlara akdar 3 gün üst üste sikişir.

bu ve buna benzer daha nice örneklerden de görüleceği üzere amı olanın dini olmuyormuş maalesef. ama sonuç olarak son bir şey söyleyecek olursam eğer evet iman eden! kadınlarda var ve beş parmağın beşi de bir olmuyor ama unutulmamalıdır ki amlı kadınları imandan çıkarmada erkeklerin de payı büyüktür ama gene de aslan payı kadınlar aittir.

kavak yelleri sayesinde öğrenilenler

(bkz: amı olanın imanı olmaması)

patlat bi şarkı zirvesi

ekşi sözlük zirvelerinde her 14 erkeğe 1 kız düştüğü zirvelerden farklı olarak uluda sözlük zirvesinde gördüğüm kadarıyla kız-erkek oranı dengede durmaktadır.

http://img522.imageshack.us/i/zirve19.jpg/

http://img21.imageshack.us/img21/9854/zirve20.jpg

patlat bi şarkı zirvesi

ekşi sözlükte zirve kaşarı olmama rağmen uludağ da zirve bakiresiydim ve ilk zirvem oldu. bu zirve öncesi düşündüklerimde haklı olduğumu gördüm. ekşi sözlük belki daha profesyoneldir ama amatör olan her şey daha samimidir tıpkı uludağ sözlük zirvesi ve uludağ sözlük yazarları gibi. son bir not, benim özel durumum için yek vücut olan tüm yazarlara tekrardan teşekkürler. bir daha ki zirvede tüm konsantrasyonumu sizlere ayıracağım söz.

bir yılı opsiyonlu üç yıllık evlenme teklifi

bunun 2 yılı opsiyonel olup 5 yıllık olanını Ebru Polat'a teklif ettim. eğer kabul etmezse diye b planı olarak önüne boş mukavele koyacağım. eğer 35 yaşına geldiğinde hala evlenmemişse benimle evlensin diye.

sadri yıldız

yalnız kendisini biraz daha geliştirmesi lazım. pistin yeterli uzunluğa sahip olmadığı yerlerde havalanmak için gereken momentum ve sürtünme kuvvetini kazanması için piste paralel olarak değilde helikopterlerin kalkış özelliği olan havanın dikine doğru kalkmayı öğrenmelidir. ayrıca uçuş güzelde yere inişlerde sorunu var. bir boeing 747'den bir antonov'a geçmek istiyorsa kendisin geliştirmesi lazım.
(bkz: boeing 747)
(bkz: antonov)