bugün

Haute Couture dünyasının en değerli üyelerinden biri kabul edilen ispanyol modacı ayrıca parfümleri de bağımlılık yapacak kadar hoş kokuludur.**
versace bluejeans'ten vazgeçmemi düşündürecek kadar hoş kokulu parfümler üretir *.özellikle şişeleri çok güzeldir.
özellikle paco rabanne ultraviolet'i tüm bayanlara tavsiye ettiğim parfümdür. baharat kokusudur. tam bir kış parfümüdür. yaz aylarında kullanıldığında ağır kaçabilir.
paco rabanne xs adında harika bir erkek parfümü alternatifi sunan marka.
cok iyi fransizca konusan, gelecegi gordugunu soyleyen modaci.
Ultraviolet adlı kalıcı parfümü mevcuttur.
bu markanın ultrared bayan parfümü çok ağır olmayan bir tuttifrutti kokusudur.tende durdukça yasemin kokusunu anımsatır.
1 million parfümüyle bizi bizden alan markadır.
erkek parfümünde kral marka.
bazı kişilerin paço raban diye okuduğu marka. doğrusu pako rıbendir efendim. 1 million parfümü de çok güzeldir, tavsiye edilir.
1 million parfumunu surmus erkegin arkasinda kuyruk olunasidir. oyle etkileyicidir.
(bkz: black xs)
(bkz: lady million)
dün almış bulunduğum fakat 50ml'sine verdiğim parayı düşündükçe sıkmaya kıyamadığım inanılmaz güzel kokulu parfüme sahip marka.. *
6 yıldır kullanıyorum ama değiştireceğim iyi değil.
bunu da eksilediler inanamıyorum ya..
Lady millionu her bayanın denemesi gerekli. Havalanında free shopta oldukça ucuz imkanı olan oradan almalı.
1 millon versiyonu destansı bir kokuya sahiptir.
siz uçtu sanırsınız, alışırsınız lakin o hala buram buram kokar.
kullanmaya başladığımdan beri (7 ay) 12 kişi parfümümün adını sordu. ki bunların yarısı sokakta yürürken gerçekleşti.

bir de intense versiyonu varmış o daha bir deli dolu bir şeymiş.
eldeki versace eros-bvlgari homme ikilisinden birisi bitince kendisine göz diktim.
88 yaşında hayatını kaybetmiş.

https://www.haberturk.com...hayatini-kaybetti-3562230