bugün

entry'ler (419)

çay ve simit

limonata ve simitten daha az lezzetli olan ikilidir.

yağmurlu havada araba sürmek

müthiş keyiflidir ve insana şanslı olduğunu hissettirir. kaldırımda yürürken yoldan geçen araçların çamur sıçratması stresine maruz kalmadan, radyonun sesi silecek sesine karışır, öyle yolda akar insan.

yanaktan öperken yanlışlıkla dudaktan öpmek

birliktelik ilan edildikten sonraki ilk buluşmada erkek tarafının çektiği numaradır çoğu zaman.

günün tek cümlelik özeti

geldi mi herşey üst üste gelirmiş.

hayatta hiçbir şeyden pişman olmamak

"hayatta hiç keşkelerim olmadı.", "hayatta yaptığım hiç bir şeyden pişman olmadım, hepsi iyi ya da kötü birer tecrübe benim için." diyen insan kadar yalancının önde gideni yoktur. yahu arkadaşım, en basitinden bir mağazadan çıktıktan sonra, keşke şunun siyahını alsaydım, dediğin de mi olmadı? herkes hayatının bir döneminde bir şeyleri yapmamış olmayı, ya da daha farklı bir şekilde gerçekleştirmiş olmayı istemiş, pişman olmuştur. insan bu neticede. boş yere kendimizi kandırmayalım. bu cümleler özellikle büyük pişmanlıkların ardından söylenen yalnalardır zaten.

deneme sınavında boğazını temizleyen hayvan

sınavın başından sonuna, burnunu çeken insan kadar rahatsız etmez.

bir yıldır hoşlandığı kıza açılamamış olan erkek

gerçek anlamda hoşlanmıyor demektir. yoksa kim sevdiği insanla beraber olabilme ihtimaline karşı bir yıl gibi uzun bir süre kaybeder ki allasen.

yaran inci sözlük ayarları

başlık: bilgisayardan anlayan piçler bi bakın amk

entry: msnde kişi listesi görünmüyo
nasıl görünür yapılır ki bu

entry 2 : biraz arkadaş edin

hm

4 aralık cumartesi günü yeni mağazasını istinye park'ta açacak olan marka.

sözlük yazarlarının hayalindeki arabalar

(bkz: 1967 ford mustang)

unutulmaz dizi replikleri

"tell me what you don't like about yourself."

(bkz: nip/tuck)

unutulmaz dizi replikleri

"i'm not fat, im big-boned!"

"screw you guys, i'm going home."

(bkz: eric cartman)

lauryn hill

killing me softly şarkısındaki yorumuyla beni benden alan.

dokuz günlük bayram tatilleri

özel sektörde cumartesi yarım gün, pazartesi ise tam gün çalışacak olanlara gelmeyen tatildir. bu sebeple bir türlü tatil havasına giremezsiniz.

kısa boylu olmak

bayansanız eğer beraberinde bir yığın avantajı getirir. erkeklerde kısa boya hiç değinmedim farkındaysanız çünkü hiç bir güzel yanı yoktur, kenara çekilebilirler. neyse gelelim kısa boylu hanım kızlarımıza. efendim şöyle ki;

anneniz uzanılması gereken yerlere (perde asmak gibi) sizi koşturmaz.

erkek arkadaşınızdan uzun olma tedirginliği yaşamadan apartman, dolgu, sivri topuk giyip kırıtabilirsiniz.

yine aynı erkek arkadaşla beraber yatakta bir pire misali ordan oraya uçabilir, kazulet gibi yatağı boylu boyunca kaplamazsınız.

alışveriş esnasında, sırf boydan kurtarması bir büyük beden almak zorunda kalmazsınız.

uzun boyun getirdiği fırıncı küreği gibi ayaklara hiç bir zaman sahip olmazsınız.

(...)

kısa boy candır.

av mevsimi

harika kadrosu ve özgün senaryosuyla beklentileri fazlasıyla karşılayacaktır.

sevgiliyi özlemek

uzak mesafe ilişkisinin en beğendiğim yanıdır.

heineken

bugüne kadar tattığım en lezzetli biradır. en unutamadığım ise heineken experience müzesini gezerken ikram ettikleri taze taze bardağıma doldurulandır. *

sözlük yazarlarının saçma rüyaları

en saçma olanı, geçen gece beyaz bir kediyle karşılıklı oturup, kahve eşliğinde sohbet ettiğim.

(bkz: sabrina)

iddaa

son zamanlarda üç büyüklerin abuk sabuk maç skorları sebebiyle bir türlü tutturamadığım. bir zevkim vardı şöyle elime gazeteyi alıp, sağı solu tükenmez kalemle karalayıp, öf püf edip kuponu yatırmaya gitmek ya da mahallede kuponu yatırabilecek potansiyel velet bulmak gibi, bu seneki lig bütün hevesimin içine gitti. bundan sonrası için avrupa liglerine ağırlık vermek farz oldu.