bugün

Özgün bir tarzı olan müzisyen.

Tarzım olmamasına rağmen müziğini beğendiysem benim için bu adamın müziğinde iş vardır.

Kişiliğine karakterine hiçbir lafım yok neticede birebirde tanımam etmem. Dışarıdan bakıldığında vatansever bir Türk evladı olarak görünüyor.

Ama sunuculuğu abartılan, şişirilen bir balon kesinlikle.

Videoları saniye başı kırpılıyor, her cümlesinden sonra kamera arkasından kahkaha ve alkış tufanı geliyor. Acaba bu kahkaha ve alkış olmasaydı da bu kadar güler miydiniz?

Bu adamın anlattığı her şey zaten 3 kişi bir araya geldiğimizde konuştuğumuz şeyler. Herkesin konuştuğu, bildiği ve söylediği şeyleri sadece kamera karşısında söylüyor diye nedir bu hayranlık?

Yaptığı özellikle cinsiyetçi, bel altı esprileri kamera arkasındakilerin çılgınca iteklemesiyle sizlere sunuyor tek olayı bu.

Yok mevzularmış yok o bu falan hikaye. Siz zaten bu adamın anlattıklarını, ilk defa bu adamdan duyuyorsanız afedersiniz ama harbi yarra yemişsiniz.

Dediğim gibi sanatçı kişiliğine saygı duyuyorum.
kendileri, instagramda/facebookda 5 kişiye canlı yayın yaparken bile iki kelimeyi bir araya getiremeyecek olan vasıfsız sikkoların eleştirdiği zeki insan. herkesin bildiği şeyleri anlatıyormuş bak bak.

az biraz bişeyleri başarabilen insanları, o çıkamadığınız bok çukuruna çekmeye çalışın hemen zaten. her şeyin en iyisini siz biliyorsunuz aq kimse bi sik bilmiyor şu dünyada sizden başka. gayet mantıklı, düzgün üsluplu, bilgili, vatansever bir insan bu insan. neyini beğenemediniz de bok atıyorsunuz ? olum bişeylerden ders çıkarmaya keyif almaya bakın lan valla şu zihniyetle yaşanmaz acıyorum size.
Yine çakma entellektüel bok kafaların eleştirdiği müzisyen, yönetmen, oyuncu, senarist, spiker, anchorman, talkshowcu, komedyen, angara bebesi... Adamın yaptıklarını saymaya kelime haznesi yetmeyecek kişiler sırf vatansever diye bok atmaya çalışıyor.

Hee canım montaj komiği, şakşakçıları var. Sen çok biliyon.
Kulp bulmaya çalışanlar bulunca bir yerlerine sokar umarım. Gayet güzel ve akıcı konuşuyor. Anlattığı şeyler her türk gencinin bilmesi, öğrenmesi gereken şeyler ki sayesinde de öğreniyorlar bunu biliyorum. Kendisini ciddi anlamda seviyorum umarım bozmaz ama bozacak gibi hissediyorum nedense. Evet
''bu zamana kadar okuduğum kitapların bir gün işe yarayacağını biliyordum'' diyerek beni kahkahalara gark etmiş youtuber.
Ergenekon davasında babası Yargılanan kişi.

Çomar gillerin sevmediği adam. Son mevzular'da Bütün uyuyanlara güzel kapak yapmıştır.
keyifli bir arkadaş. sağ olsun güldürüyor.
çekiciliğinden bahsedilmemiş. sevimli piç diye tabir edilen bir kişi, milliyetçi tarafı var. babasının kim olduğunu öğrendiğimde çok şaşırmıştım.

programları eğlenceli, standart YouTube kanalları arasında gayet güzeller. umarım daha da başarılı olur.
apo denen bok yığınını ilk kez sorgulayan emekli albayımız hasan atilla uğur'un oğludur kendisi.
Arkadaşlar hayranlıkla videolarını izlerken kapatın şunu kafam sikildi ne dediği belli değil dediğim kişi.
ben bu oğuzhan uğur denen arkadaşı bundan sanırım iki yıl kadar önce bir klibini izleyerek tanıdım. yaptığı müzik çok ilgimi çekmedi. klibinden de biraz afedersiniz "piç" izlenimi uyandı bende. önyargı insanlığın yüz karasıdır malum. sonrasında bir şekilde bir yerlerden yutup'ta bir kaç videosunu izledim. sonrasında bu adamın aslında harbiden "adam" olduğunu anladım. aramızda bir 6 ay kadar var. ankara bebesiymiş. ankara normalde göt kadar şehir. bu adamla benim yolumu bir kez olsun kesiştimediği için ağzına tüküreyim ankara!

kendisi bu yazıyı okuyorsa (umarım okur) aynı yaşlardayız. aynı şehrin kayıp nesliyiz. aynı dünyaya aynı pencerelerden bakıyoruz. oturup iki kelam edilecek nadir ünlülerden. şahsen tanışmak için çok şey verirdim.
Pic erkegin unlusu.
ben oğuzhan uğur u ilk babası hasan atilla uğurla tanımıştım babası da ergenekon davasında yargılanan kişilerdendir.oguzhan uğur un fikir yapısına bayılırım.babala tv de de nirvana ya ulaşmak üzereler zaten.
tam bir kral mevzular filan süperde ben rönt hastasiyim.
boynuma dola reis dedirtecek kıvamda seviyorum ama cahil bir keko. din üstünden çıkarımların çürüttüğü büyük potansiyel.
Kendisi başarılı bir ne olduğu belli değil komedi desen bir kere gülmedim 20dk dayanabildim ne bu adam bilirkişigibi takılıyo çok iyi moruq.
Bir ben tanımıyorum galiba.
her şeyi kendisinin bildiğini sanan zavallı. bizim millette şey sanıyor adam geliyor anlatıyor gidiyor. arkadaşlar bu bir show bunun yazılı metni var, montajı var, sesi var. abi adam çok iyi ya gibi triplerine girmeyin yani bunların hepsi yazılıp çiziliyor sonra ekrana yansıtılıyor. ulan yoldan geçen herkes bu milletin başına bilirkişi kesiliyor ya la.
Gereksiz biçimde yüceltilen sıradan biri. Normal bir vatandaşın kısa bir araştırmayla sahip olabileceği şeyleri derecede şeyler biliyor. Ağzı laf yaptığı ve vurdumduymaz olduğu için bu kadar ön planda olduğu kanısındayım diğer türlü boş çar yani anlayacağınız.
Kendisini beğenerek takip ediyorum. Evet şu sıralar çok göz önünde olduğu için ve ergen tayfanın abartması sonucu kendisinden sıkılmış olabilirsiniz ama ben kendisinin içi dışı bir olan birisi olduğu düşünüyorum. Hızla gelen popülaritenin de kendisinden bir şeyler eksilteceğini de düşünmüyorum zira üst sosyete sınıfı ile yakın arkadaşlıkları var geçmişten beri. şu an yaptığı tek yanlış şey babala tv'de ki saçma sapan yeni format denemeleri. Olmuyor işte, zorlamanın manası yok.

Abartıldığı kadar olmayan ama yere vurulduğu kadar da olmayan birisi.
ulan herif youtuber. youtbenin kalitesi belli. youtubedaki izleyici kitlesini hedef alarak elemanın yaptığı işe saldırmak nedir yahu. elemanın yaptığı işle izleyici kitlesinin ne alakası var. elemanın yaptığı iş trendleri takip edip trendine göre hikayesini satmak ki bu açıdan bakınca hiç de kötü bir misyon değil. fakat izleyici kitlesiyle adamı değerlendirmekle ne yapmak nereye varmak istemektesiniz ?

edit: bayağı büyük düzeltme.
bişe dicem bu adam komik değil, fok balığı gibi konusuyor neyini seviyolar anlamadım
Fikirlerini görüşlerinin çoğuna katılıyorum... insanları etkilemeyi biliyor. Biz de seviyoruz napalım?
Az önce rüyamda tekerlekli sandalyede gördüğüm adam garip yani.
Bana itici geliyor ama memlekete böyle bilgili insanlar lazım ben boş insanım mesela.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar