bugün

Yaptığı espirilerin gereksiz ''ince'' olmasından dolayı izlerken beni yoran (anlamaya çalıştığım için) komedyen, şarkıcı ve artık daha neci ise.
güzel insan, gerekli konulara değiniyor ve konuşma tarzı sempatik. ama bu abimiz konuşurken arka plandaki onu dinleyen ekibin her şeye gülmesi biraz falso vermiyor değil. komik vurucu yerlere gülmeleri de oluyor arada ama adam hık dese gülüyorlar amk.
Mevzularına hastayım.
Seviyorum ben bu adamı. Çok güzel uzun cümleler kuruyor, kimseyi salak yerine koymuyor. Şu kişiye benziyor diyebileceğimiz kimse yok. Bir şeyleri prim için yapmıyor zaten geldiği yer belli. (Ön yargılı insanların Babala tv deki videolarını izlemesinin öneririm.) Genellikle kampüs solcuları tarafından sevilmiyor ama buna rağmen kendimi eğip bükmüyor. Bir de söylemeden geçemeyeceğim, son videosunda hakan hepcanın sakin sakin ağzına edişi çok güzeldiii beee.
ay ben bu adama aşığım aşıııkk.
hem şarkıcı hem yönetmen hem youtuber hem senarist adamda her şey var. akıcı ve hızlı konuşmalaranın yanında mimikleri, söylediklerini tamamlıyor daha anlamlı kılıyor. fikri, kendisi, şarkıları, yazdıkları ayrı ayrı şahane... *
Her işe atlayıp hiçbir işi tam yapamayan bir tip. Evet.
Kendisini kaç sene önce bilmekteydim.

O zamanlar iyiydi lakin ergendik aynı zamanda. Şu an bi esprisi yok.

Bu arkadaşı 2018'de yeni öğrenip öve öve bitirememek ergenliktir.

Sözlükteki liseliler ve lise kafalıları tespit başlığı.
Son derece zeki bir adam olduğunu düşünüyorum.

Hem zeki hem mizahı iyi hem de mimikleri çok kuvvetli bir arkadaşımız.

Ne
oğuzhan uğur kendisi fırlama, kızdan kıza koşan hatta alenen aldattığı bir hikayeyi de paylaştı videolarında.

şimdi kadınların fırlama tipleri güzel bulma hikayesinin canlı örneği olmuş oldu.

instagramdan beğen bir gecelik yakalıyabilir. anlatıyor zaten instagramdaki takipçilerini süzdüğünü.
1 aylık çaylaklık süresince takip ettiğim yutupır. hatta kendi kanalımı açma fikrini uyandırdı bende. adam bi kere ankaralı, 3 aşağı beş yukarı aynı pencereden bakıyoruz hayata. yalnız onun sesi müziğe de yatkın. öyle bir farkımız var.

okuyorsa selamlar. beğenerek izliyorum. hatta yutupa müzik haricinde bakmamı sağlayan tek varlık.
asker çocuğu, asker yiğeni, küfürbaç pinçin teki. budabiTV ve babalaTV kendi kanallarıdır ama parasız kaldı sanırım ( nasıl kalduysa artık) onedio'da kardeşinin torpiliyle iş buldu.
çetesi var, çete lideri, eski ülkücü, pek sevmem(!), bütün şarkılarını ezbere biliyorum, yönettiği filmi birkaç kere izledim, filimden çok etkilendim ve elektrikçi olmaya karar verdim.
son günlerde izleyicilerinin evine gidip beleş çay kek börek tıkınıyor, en son midye partisi verdiler acayip kıskandım, izmir'e de gel layn pinç...neyse ya....geç...

(umarım okumaz lan)
Bu arkadaşa gülüyorum. Tolga çevik'e gülmek için çok çabaladım gülemedim.
pinçin tekidir kendisi.
Bukadar hızlı ve bukadar mantıklı konuşabilen çok azdır. Takdir ediyorum.
(bkz: Hasan Atilla uğur).
mevzular ve pinç programları ile beni kendine aşık eden kişi.
Son zamanlarda takip etmeye başladığım bir arkadaş. Programlarını 1.5x hızlandırıp izliyorum. Bir kat daha akıcı oluyor.
şöyle işler yapan adamı nasıl sevmeyelim lan!

https://youtu.be/nRo6Q_5v-UI
Sempati beslediğim şarkıcı, oyuncu ve youtuber.

https://www.youtube.com/watch?v=PfoqThd1cR4
Uzun zamandır takip ediyorum. Kanım şu ki; çocukluğunda kendini kanıtlayamamış olacak ki şimdi ne yapsa o duygusunu bastıramadığını düşünüyorum. Çok yönlü geliştirilmiş bir karaktere sahip. (bkz: Küfürbaz gizemli YouTubr)
Mevzular 15 - işgal isimli son videosunda paramparça, tüyleri diken diken etmiş abimizdir.
Youtube fenomenidir. Onedio kanalına geçiş yaparak geniş kitlelere ulaşmıştır..
15. mevzular videosunu bugün yayınlamış ve vatan toprağına ait 15 adanın yunan işgalinde olduğu gerçeğini anlatmıştır. esasında 15 adanın işgali ve kardak kayalıkları konusunun alt metninde bir sürü mevzu anlatmıştır.

özetle vatan toprağı işgal altında. biz burada ablasına göz koyan orospu çocuğu bir nesli adam etmeye çalışıyorz.

göğüs kafesime ayı oturdu amına koyayım.
hasan atilla uğur un oğlu.

şahsı hakkında pek çok şey söylenebilir ama gerek yok. Mevzular 15 i izleyin. izlettirin. sonra da yanına günümüz popüler sanatçılarından birini koyun. başka söze gerek kalmaz zaten. pek çoğunuza küfürle, gırgır samatayla para kazanan d.nyonun teki olarak görünebilir ancak anlayana çok önemli şeyler anlatır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar