bugün

"aduket şarkısından sonra sahnelere veda edip, müzik hayatına son vermesi gerekiyordu" diye düşündüğüm oyuncu, şakacı...
gülben ergen'le düetinde sesinin güzel olduğunu ispatlamak, "yeni bir ibrahim tatlıses geliyor" mesajı vermek istediği için, güzelim şarkıyı bok etmiş, müzik kariyerini en dipte noktalamıştır **.

(bkz: darılmaca gücenmece yok)

ama oyunculuğuna birşey diyemeyiz; güzel oynar, gülmeden oynar*...
ayrıca facebook profiline de kimlik sorunu çeken ergen erkek arkadaşlar gibi; ağzında sigara, kaşlarını çatarak* çektiği bir fotoğrafını koyarak, bütün bayan-erkek hayranlarını dumura uğratmıştır..***
kendisini çin'de yapılan soykırıma destek vermeye çağırıyorum: lütfen 10 yıl şarkı söyleme. ölü varken şarkı söylenmez zaten.
neredeyse birçok yeteneği kendisinde bulunduran biridir.çocuk yüzlüdür ve bkm nin vazgeçilmez oyuncularındandır.ve çok sevilir.
allah allaaaahhh...tonlaması müthiş olan sempatik ve bir o kadar da yakışıklı komedyen. ama sanki her rolün adamına bürünebilecek kapasitede gibi aynı zamanda.
hayranlarının sadece liseli ergenler ve alt grubundan oluşmadığı, şeytan tüyü olayında sınırları zorlayan sempatikmi sempatik oyuncu.
(bkz: genç kızların sevgilisi)
herhalde hakkında en çok entry girilen bkm mutfak oyuncusu. ne diyelim adam baby face bi kere.
imam olup ezan okusa daha yararlı olucaktır bu millete. Öyle şarkı mı söylenir be kardeşim.
Ama oyunculuğuyla ilgili yorumum yok, izlemedim.
şarkıları o rus bu olan sanatçıdır.
sebepsiz aşk şarkısı dinlenesidir.
ayrıca giden günlerim oldu şarkısını da sadece kendisi söylesin mümkünse.
her çghb programında sahneye çıktığında gerekli greksiz alkış alan çocuktur.oyunculuğu iyidir fakat salak salak ozhan ozhan diye bağırıp sonra gülüşmeler ve alkışların birbirine karıştığı bir ortam meydana gelir ve o anda kanalı değiştirirsin 2 dk sonra tekrar açarsın.
murat boz ,kıvanç tatlıtuğ , gökhan özen , keremcem, alexander rybak gibi lalelerin oluşturduğu silsilenin son halkası. Beğenmenin bokunu çıkaran abazan kız populasyonundan şiddetle uzak durulmalı görüldüğü yerde çömelik vaziyette geçmeleri beklenmelidir.
birden fazla yetkin özelliğe sahip sevimli erkek modeli.
(bkz: on parmağında on mağrifet)
çoğunun aksine zeyneple yakıştığını düşündüğüm şarkıları güzel ama gülben ergenin sesi daha iyi çıksın diye sanırım sesi sivrisinek moduna sokulan tatlı bana how i metteki ted'i anımsatan çocuk.
yemekteyiz'in sürpriz şarkıcıları kadar sese, süheyl ve behzat uygur kadar oyunculuk yeteneğine sahip olan insan.
gözleri çok güzel olan, harika gülen insan. oyuncu. şarkıcı.
yetenekli, yakışıklı ve daha önemlisi oldukça efendi olduğunu düşündüğüm bkm oyuncusudur kendisi. genç kızların sevgilisi olma durumundan pek haz etmediği her halinden bellidir ya da en ezından şakşakçı hayran kitlesinden hoşlanmadığı..
tiyatroda önü açık gibi durmakta müziğe yönelirse de mümkünse kendi yazsın kendi söylesin. özellikle ferhat göçer e bir daha şarkı vermemesi kendisiyle ilgili en büyük temennimizdir.
yıldız parlamış parlak tipli bir tiyatrocu gülben ergen sayesinde daha çok ünlendi.
hem söz yazarı hem besteci hem şarkıcı hem senaryo yazarı hem oyuncu e daha nolsun be. adam sahneler için yaratılmış. bu akşam dolaştım istanbulun meyhaneleri adlı şarkı oğuzhana nefis gider diye düşünüyorum. keşke bir vesileyle söylese.
ilerki yıllarda adından dahada fazla söz ettirecekmiş gibi duran, aşmış yetenek. aynı düzeyde olan bir diğer bkmliler için:

(bkz: büşra pekin)
(bkz: zeynep koçak)
(bkz: eser yenenler)
(bkz: murat eken)

edit: isim eksikliği
neşeli hayat filminin amsterdam galasında, hayranlarının* ısrarlarına dayanamayarak "giden günlerim oldu" isimli şarkısını söyleyen yakışıklı, sempatik, başarılı oyuncu.
çok güzel hareketler bunlar da ondan bin kat daha yetenekli bulduğum erkek oyuncular olmasına rağmen, ergen kızlar sayesinde popülerliği günden güne artan şahsıyet.
ha gül ki sevgilimi,giden günlerim olduyu beğendim mi, beğendim, müzisyen yönünü takdir ettim.
şu an yayınlanan ntv deki neşeli hayat galasında gıkını çıkarmamasıyla takdirlerimi kazanmış oyuncu.
Bkm Tiyatro'nun çok şeker oyuncularından biri ve de Gülben Ergen ile Giden Günlerim Oldu adlı şarkıda düet yapmıştır. kendisine ait şarkı videoları video sitelerinde gösterimdedir.
dün akşamki beyaz show göstermiştir ki süper seviyesizmiş bu arkadaş.

ya da çok çok iyi niyetli olursak: süper seri patavatsız.