1. 1.
  beşiktaş kültür merkezi oyuncusu. aliye'de özgür karakterini oynamıştı da pek bir şey anlayamamıştık yeteneğinden. oysa çok güzel hareketler bunlar'da hem oyunculuk, hem de yazarlık yeteneğini sergiliyor biz de izliyoruz beğeniyoruz. aferin ona.*
  11 -8 ... uieat
 2. 2.
  'görünüşe göre türkiye bir tane daha sovmen kazandı' tespitindeki sovmen namzetidir. özellikle sunuşları gayet güzel. bir de metinlerle ilgisi varmış ki daha da ümitlendirmektedir bu özelliği.

  yolu açık olsun.
  5 -5 ... sekerpinar
 3. 3.
  bursa gazi anadolu lisesi'nde 7 yıl boyunca her törende atatürk'le ilgili şiir okumuş sempatik kişi.
  7 -2 ... phial
 4. 4.
  (bkz: çok güzel hareketler bunlar) ile pek çok kimsenin dikkatini çeken, skeçlerin yazımından sahneye konulmasına kadar tüm süreçte aktif görev alan gamzeleri pek bir tatlı olan oyuncu. yolu açık şansı bol olsun...
  7 ... hermia
 5. 5.
  gercekten kaliteli espriden ve skecden anlayan, cok saglam gelen gelecegin basarili komedyeni.
  3 ... birumuzumbileyok
 6. 6.
  alçak gönüllü tavırları ile daha ayrı sevgi kazanan bkm oyuncusu. taklit yapmamasıda artı puan.
  5 ... arwen asya
 7. 7.
  böyle omzuna kafanı dayasan, saatlerce anlatsan dinlermiş; hüzünlü bir anın olsa seni neşelendirmeye çalışırmış gibi dostane bir görüntü çizen sevimli kişi.

  bkm mutfakta sergilediği oyunculukla ayrı, sunuculuğuyla ayrı gönlümü kazanmıştır. metin yazarlığı ise gerçekten çok kalitedir -ki bunu da zaten bilinçaltımda kalanın canı çıksın skeciyle ayrıntılı olarak göstermiştir.

  "10 yaşındaydım. sen öldüğünde 10 yaşındaydım baba. senin yerine ölebilecek yüzlerce insan varken neden öldün baba?"
  "sen de daha 40 yaşındaydın. daha sıran gelmemişti ki..."

  velhassıl; "fonda öss'ye çalışan çocuk"tan çok daha fazlasıdır.
  4 -1 ... my moon
 8. 8.
  Bkm oyuncusu,Bkm mutfak programının sunuculuğunuda yapmaktadır. Skeçlerin çoğunda imzası bulunmaktadır. Oyunculuğuna gelecek olursak sunuculuğuyla içiçedir. Skeçleri anlatır sonra oyun başlar, oyunda rol alıyorsa asla konsantrasyona giremez, ara ara güler kendini hala oyunu anlatıyor zanneder,karakter yaratamaz daima kendini oynar. Skeçlerin içinde diğer oyuncular role bürünmüşken o hala eser'dir. Sanki skeçlerin ortasında durup bir açıklama yapacakmış gibi oynamaktadır, üçüncü kişi gibi durmaktadır. Yazdığı skeçlerdede bu durum aşırı belli olmaktadır. Ara ara skeçteki esprilere kendide güler, seyircinin reaksiyonlarına sahneden tepki verir. Programın dinamosu gibi gözükmektedir ancak durum pek te böyle deildir. murat, bülent, şahin, büşra, ersin gibi oyuncular tiyatrocu ciddiyetiyle oynarken onun ciddiyetsizliği ekran karşısında delirtmektedir. Yazdığı skeçlerde köylü kurnazlığı yapıp diğer skeçlerden karakterler çalmaktatdır. Kendi skecini bir parodiye dönüştürmektedir ki bu bkm mutfağın yapısına uymaz. doğal olmak kamera karşında rahat hareketler sergilemek ve sesinin diğer oyunculara göre daha ayarlı olması onu ön plana çıkarmıştır, kaldı kı orda oynayan çoğu oyuncudan (yukarıdaki oyuncular bu gruba dahil değildir) kat ve kat iyi olmasına rağmen benim nazarımda kötünün iyisi kalacaktır.
  2 -3 ... tintoretro
 9. 9.
  şöhretin büyüsüne çabuk kapıLan bir arkadaştır. unutuLmasi ihtimaLLer dahiLindedir.
  6 -5 ... sultanveled
 10. 10.
  7 yıl aynı lisede okudugum adamdır. özel gün ve haftaların vazgeçilmez karakteri olarak belliydi o zamanlardan bugünkü hali.
  3 ... nanocu
 11. eser yenenler Başlığındaki Önemli Entry'ler