bugün

çghb'da söylediği domuz gribi ol inşallah şarkısı ile yine ortalığı yıkıp geçmiştir.*
Hemşehrim olmakla beraber tipi bana benzemektedir.
CGHB 2010 yılbaşı özel programında seslendirdiği 'domuz gribi ol' şarkısıyla günlerdir dilimden düşmeyen başarılı bkm mutfak oyuncusu.
çok güzel hareketler bunlar'ın vazgeçilmez oyuncularından,yanık sesli,iyi huylu,temiz aile çocuğu görünümlü,geleceğin meşhur elemanlarından bir vatandaş.
http://www.youtube.com/watch?v=7vnm4zsltsq
yılbaşı özel şarkısıyla ikinci yk konumuna gelmiştir... domuz gribi ol inşallah oğuz ile allah belanı versin yk, bedduacı ikili.
Hele ki şuanda ağzıma dolanmış bir skeçine özel yaptığı trajikomik şarkısı vardır ki tadından yenmez. normal bilgisayar ortamında yaptığı söylenmektedir. Sözleri ise şöyledir;

Beni sen nasıl terkettin
Bırakıp gittin
Çok ayıp ettin eyvallah
Şimdi halsizliğin tutsun
Motorun bozulsun
Domuz gribi ol inşallah.
bkm oyuncusudur.ilk gördüğümde düş sokağı sakinleri grubu ,murat çelik gibi sanatçıların tarzlarıyla dalga geçer uslupta skeçlerde şarkı söyler seyircileri eğlendirirdi.gel görki şuanda dalga geçtiği tarzda şarkı söyleyip piyasa yapmaktadır.
zamanla dalga geçtiği figürlere dönüşmenin acı örneğidir. asla büyüyemeyecek olmak, ortaokullu kızların prensi olarak kalmaktır oğuzhan koç olmak.
neden üzerine basılmış kurbağa gibi baktığını anlamadığım çocuk. oyunculuğu idare eder.
kanald' de başlayan çok güzel hareketler bunlar programında oynayan bir oyuncu bu programla ünlü olmuştur daha önce onunla ilgili herhangi bir ün vb keşif edilmemiştir.
sesi oyunculuğunun çok çok ilerisinde.
oyunculuğu da iyi fakat sesi gerçekten de takdir edilesidir.
albüm çıkarsa kesinlikle yok satacak kişidir. mükemmel bir sesi var.
sempatik,başarılı,şeker mi şeker,sesi güzel mi güzel,bir o kadarda yakışıklı bir insan yavrusudur.
gay olduğu sinyalleri veren, iyi skeç yazarı bkm mutfak oyucusu. çoğu kez kendisinin canlandırdığı karakterlere sarkıldığı vurgusu yapılıyor oynadığı skeçlerde. arkasını dönüyor ve kendisi de hınzır hınzır gülerek insanları güldürüyor mesela. noldu da bu durumda hınzırlık arıyorsun diye sorarlar adama.

(bkz: yollu bu yollu)
sevgilisini, beğenmemekle birlikte deli gibi kıskandığım sevimli ve yakışıklı kişilik.1de marifetli güzel güzel besteler yapıyor,oyunculugada yetenegi var. yani o sıska kıza mı kaldı bu çocuk?
abartıldığı kadar yakışıklı olmayan klasik türk kızlarının popülaritenin etkisinde kalarak yakışıklı sandıkları oyuncu/şarkıcı.
''ne antropoloji mi okuyormuş?'' diye beni arkasından bas bas bağırtan ve suratıma ''hadi oradan ben ÇGHB'da oynuyorum yemişim antropolojiyi'' bakışıyla bakan koçtur.
çghb nin makbet skecinde okuduğu makberle beni benden almıştır keşke aslını şöyle uzunca söylesede dinlesek.
liseli kızların ağzından düşmeyen kişi.
her şeye "oğuzhan koç", kusura bakmayın ama pok yesin oğuzhan koç.

hiç sevmem kendisini.
ilk başlarda sadece basit bir oyuncuydu. sonra bir şarkı söyledi, ergen kızların dilinden düşmez oldu. patlama yaptı anlayacağınız. yılmaz erdoğan'ın hoşuna gitti bu durum, ekipteki diğer oyuncuların da tabi. durup durup bu çocuğa şarkı söyletmeye başladılar. bunlar olana kadar mütevazı bir kişilik olan oğuzhan koç'unsa şimdi götü kalkmış halde. lan sen git sıçtığın bokla oyna.
tiyatro adına gerçekten yetenekten mahrumdur.
sesine değinmeyeceğim, zira o işin adamı değil.
ama şöyle bir gerçek var ki; oğuzhan koç kötü bir oyuncu.
bursalıdır.hatta liseyi gazi anadolu lisesi'nde okumuştur.

istanbulda solistliğini eser yenenler'in yaptığı çakırkeyf grubunda gitar çalıp backvokallik yapmaktadır.(grup dağılmış olabilir)
bkm nin en yakışıklı oyuncusu.