bugün

sinek tv'deki bir programın sunucusu olan kişi.
amerika'daki makina mühendisliği eğitiminin son senesinde ülkesine geri dönen * ve kendisini tiyatroya adayan genç.
28 li yaşlardadır, ayrıca.
şu anda müjdat gezen sanat merkezi konservatuvarı tiyatro bölümü son sınıf öğrencisiymiş.
bkm mutfak çıraklarındandır. hatırla sevgili'de yusuf küpeli'yi canlandırmıştır.

(bkz: laf ebeleri)
bkm mutfak ekibindeki en karizmatik ve seksi oyuncu olabilir kendisi. bunun yanında skeçleri aradan seçilebilir derecede yaratıcı ve komik, oyunculuğu ise kesinlikle çok başarılı.
(bkz: haydi türkiye kafamıza sıkalım)
bkm mutfağın en yakışıklısıdır.skeçleriylede çok başarılıdır.bkm nin ilk haftalarında biraz durgun olsada 'the ayrırıcı' skeçi ile beni benden almıştır.
cok guzel hareketler bunlar' in sivrilen elemanlarindandir. araba surmeyi ogrettigi skeciyle cok guldurmustur.
1980 tarihinde istanbul'da dünyaya gözlerini açtı. V.K.V. Koç Özel Lisesi'ni mezun olduktan sonra, ABD'nin New York eyaletinde bulunan Rensselaer Polytechnic Institute'a başladı.Üçüncü sınıfta iken Makine Mühendisliği bölümünü tamamlamadan Türkiye'ye döndü,tiyatro eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar Tiyatro bölümünde devam etti. Dizi ve sinema filmlerinde rolleri oldu. "Bir Demet Tiyatro", "Ertelenmiş Hayatlar", "Hatırla Sevgili", "Kutsal Damacana" da bunların arasındadır. Murat Eken, Haldun Dormen ve Müjdat Gezen'in yönettiği çeşitli oyunlarda ve "Benim Tatlı Meleğim" müzikalinde rol aldı. 2006 yılında BKM atölyeye katıldı ve oyunculuğun yanı sıra seslendirme de yapmaktadır.

kaynak: http://www.bkmmutfak.com
cozurtbank favorimdir. skeçlere haraket ve tempo kazandıran ve bunu hiç düşürmeme yeteneğine sahip güzel insan.
bkm mutfak'ın en itici gibi, artist gibi duran ama performans ardından başlı başına çgh olan oyuncu. biraz da kin sever bir hali var eser'i fena tokatlıyor.
(bkz: bir demet tiyatro)
(bkz: ertelenmiş hayatlar)
(bkz: hatırla sevgili)
(bkz: kutsal damacana)
(bkz: benim tatlı meleğim müzikali)
(bkz: b k m mutfak oyuncuları)
(bkz: sınıf)
itici oldugunu düşünsede aslında dünya tatlısı bi kişilik olan ve çok başarılı bir komedyendir kendisi.şahsen hastasıyım.
Bir vapurun yeşilinde aşık oldum denizden güzel gözlerine.
istanbul kadar güzeldiler,
Vapur kadar, dalgalar kadar hırçın.
Seni vapur zanettim,(saçma burası hacı)
Kendimi dalgalar bildim.
Ne olur güzelim beni bundan mahrum etme.
Seviyorum seni be!
Gel beni terk etme...

erospu lan bu söz öbeğinin geçtiği güzel skeçte murat ekenin seslendirdiği kendisine ait şiiri.
kendisini at hırsızına benzettiğim yetenekli insan. bilindiği üzere kendisi bkm mutfuckin çıraklarındandır.
düzgün diksiyonu ile şive yapmaya çalışıp beceremeyen kişidir.
çok güzel hareketler bunlar' ın en yetenekli ve en güzel skeç yazan oyuncusudur.
murat oyuncuysa eser ve türevleri nedir sorusunu akıllara getirmeme sebep olan şahıstır ayrıca.
iticilik şahı. o tipe bide ölümüne kıllar eklenince sonuç vahim. ayrıca elininde ayarı yoktur 2 skeçte görmüştüm sığır gibi tokat atıyo yazık lan insanlara.
bkm'den ayrılmıştır.

(bkz: çok güzel hareketler bunlar/#9861318)
bu sezonki yılbaşı özel programında sarp apak ın testere skecindeki performansı ile geçen sene aynı karakteri canlandırırken kendisinin gösterdiği performans yan yana düşünüldüğünde ne yetenekli bir oyuncu olduğu görülebilir.
yılbaşı özel bölümünde iki skeçte birden boy göstererek geri geldim diyen ve yılmaz erdoğanın skeç sonunda adresinizden şüphe yok sözüyle beni çghb ı izlemeye tekrar yönelten oyuncu.
süper bir oyun çıkardılar bülent emrah parlakla.
murat eken yazdı ..... iyi seyirler , iyi eğlenceler .bu cümle kulaklarımda sürekli var nedense.
çghb izleme sebebi.
kendini özleten başarılı oyuncu.
Sahneye her çıktığında kendi tabiriyle "hayvan gibi terleyen" izlenilesi oyuncu.
çok güzel hareketler bunlar' ın en yetenekli oyuncusu ve yazarıydı. yolu açık ola inşallah.
ayrıca türk aktörlerden hiç haz etmeyen arkadaşımın bile ''bu çocuğun çok sevimli bi suratı var yiaa'' dediği kişidir.*
zamanında yapamadığım ve hergün her saat pişman olduğum şeyi yaparak makina mühendisliğini bırakmış ve oldukça da başarılı olmuştur. yoksa şimdi bir sanayi bölgesinde, bütün gün bir ofiste oturup şaçma sapan çizimlerle, abuk sabuk adamlarla uğraşmak zorunda kalacak, patronlarla uğraşacaktı.
güncel Önemli Başlıklar