bugün

ilk merhabayı kendisinden önce verdiğim kadim dost.
mahlası da pek bi güzelmiş,
hem oyuncak hem bulut...hem çocukluk hem özgürlük içiçe,hem eğlence hem dinlence, hem mutluluk hem de huzur...
(#726281)

duygusal yazar,
şiirden hoşlandığı kesin.

güzelim entry'im gammazlanmadan beni uyarmış olduğu için teşekkür ediyorum.

ama bana en ilginç gelen birinci nesil bir yazar olmasına rağmen toplamda 275 entry'si olması. ama ne demisler az olsun öz olsun.
aynen devam.

edit: bir tane daha entry'mi düzeltmemi sağladı. * *
"son bir fırça darbesi için eline aldı fırçasını, ve dokundu palete ressam, hayatı pembeye boyamak için küçük bir fırça darbesi yeterli midir diye sordu kendine, cevabını kendisi bulacaktı, palete dokundu, pembeyle buluştu fırça, haydi sür ve göster bize, hayat ne renkmiş". diyen naif insan. seni tanımak erdemlerin en güzeli, sevgilerin en güzeli seninle olsun.
iyi niyetimi suistimal etme cabasi icinde olan nankorumsu bol spaceli az enterlı kalasica yazar. nicki de hic guzel olmayan yazar hem de. * *
beni ayni anda hem agresif, hem kiskanc, hem komik moda sokan yazar, beraber kalorifer demirlerinden konusabilirsiniz, eglenmeniz olasidir.
nickiyle müsemma olası yazar. * * *
benim bir numaralı rakibim.

bursa da işkembe çorbası içecez daha.

hala bekliyorum lan burda haberin olsun..
kaleminin kuvvetli olduğu yapılan yorumlardan da anlaşılan yazar, daha az önce artı oyladım kendisini şu işe bak. *
cok da guzel siir yaziyormus dedigim yazar. kendisine gicigim o ayri. *
bu sabah uyanır uyanmaz gökyüzüne baktığımda bulutları görür görmez nickini sevdiğim uuser arkadaşımızdır. * *

edit: artık o bir moderatör. bu entrynin hatırı olur sanırım. *

edit 2: eski bir moderatör.
pinhani nin dinleyicilerine bir eleman daha katan *, sozlugun yazar populasyonunun bir sayi daha artmasina neden olan *, hemsehri kademesinde,tatli sohbet, guclu kisilik sahibi kafa arkadas.
sözlükte adıma ilk yazıyı girerek beni karşılayan yazar...*
bu aralar çok fazla konuşamasak da bilirim ki ne zaman ihtiyacım olsa hep yanımda olacak dost. ayrıca hala kurbağam pc min üstünden bana gülümsemektedir dediğim yazar.*
siyah ulan diye çemkirmek istediğim yazardır.
noktalama ve yazım konusunda çok titiz olan yazar. bu konuda defalarca kez ayar vermişliği vardır.
kendisini tanımam etmem fakat bu nicki gerek sol tarafta gerek entry altında her gördüğümde böyle sanki bir bahar günü uçurtma uçuran çocukları izliyormuşum ya da martılara simit atıyormuşum gibi ısınıyor içim. çok güzel, hatta en güzel nick olmuş. helal.
kopush fm e kadar gelmis, sereflendirmis ama radyoyu bulamamis yazar, üstelik chatboxa da yazmis geldigini, yahu keske sözlükten özel msj atsaymis yardim ederdik yazari. * *
yan yana gelme konusunda sabırsızlandığım, baya uzun zaman önce tanışıp dost olduğum ama yüzünü hiç görmediğim ve ne zaman birbirimize ihtiyacımız olsa birbirimizden desteğimizi eksik etmediğimiz, gördüğüm ilk yerde sıkı sıkı sarılıp tepesine çıkarak şımaracağım yazar. nice senelere. *
1. yılın kutlu olsun yazarı.
sözlüğe ilk girdiğim de nicki dikkatimi çok fazla çeken yazar. daha tanışma fırsatımız olmadı ama.
(bkz: oyuncak bulut)
abdala malum olur derler; (#1325811) *olmuştur inşallah...*
bir garip ademoğlu...
yeni moderatörümüz... hayırlı olsun.