1. 1.
    NBA icin lebron james neyse TUS piyasasi icin de Oytun Erbas aynisidir.acayip zeki biridir.8 kere TUS birinciligi var.
    3 -3 ... ozzy
  2. 2.
    tusiyerler tarafından pek sevilmeyen şahıs. artisin önde gideni.

(bkz: adammı oldun)
    2 -1 ... zafirlukast
  3. 3.
    fizyoloji dersimize giren ve anlattıklarının hepsini insanın hafızasına kazıyan 8 kere tus'ta, 2 kere de türkiye kliniklerinin düzenlediği tıp bilimleri yarışmasında dereceye giren deli kişi.
    2 -1 ... phantomhead
  4. 4.
    (bkz: bir alex değil)
    2 ... ozzy3
  5. 5.
    başarılı bir adamdır.
    3 ... ataturkcu 20
  6. 6.
    oytunkaran ile adaş olabilir.
    ... 2013 yilindan beri ulu yazari
  7. 7.
    Dün deniz bayramoglunun gündem özelinde dinleme fırsatı bulduğum bilim insanı.

Yüzünü Hep tv'de görürdüm ama hiç dinlemezdim. Çünkü genelde doktor gördüm mü kaçarım.
    Ancak dün zap yaparken söylediklerini duyma imkanı bulunca "ooo zeka" diye düşünüp programı sonuna kadar takip ettim.

Bu adam ciddi şekilde derslerine girme isteği uyandırdı bende. Ögrencileri çok şanslı.
    2 -1 ... strawberry blonde
  8. 8.
    Çok eğlenceli bir adam. Farklı konuklarla farklı kanallarda ortalama 3-4 saatlik 4-5 programını izledim. Adam kendini izlettiriyor.

ilber Ortaylı mesela acayip bilgili stil sahibi falan ama bir yerden sonra takip edemiyorum beynim yanıyor. Oytun hocam böyle değil. Biyoloji hiç bilmem anlamam ama çok anlaşılır yani. ilber hocam özet yapmayı öğrenmeli. Tv programında tarih konferansında gibi konuşamamalı bence.
    1 -1 ... ali candan
  9. 9.
    takip etmeye devam ettiğim kişilik.

oytun erbaş
    1 -1 ... ali candan
  10. 10.
    (bkz: Gündem özel) in aranan adamı.. O olmadan gündem özel izlemek pek keyif vermiyor. Fena zeki fena psikopat bir yerde.. En genç bilim adamlarından biri Türkiye için..
    3 -1 ... sabahuykusu