bugün

bu akşam izlediğim ve gittiğime pişman olduğum film. izlemeyin demiyorum tabi hobi olarak yine izleyin sevgili yazarlar.
küfür ve belaltını espri kategorisine koymayanlar için gülünecek pek bişey bulamadığım film. Sıcak sıcak izledim geldim buraya.
Ortalama bir film, sadece fragmanı iyi satmışlar.
Hiç beğenmediğim, yapılan plana ayak uydurmak amaçlı zorunlu olarak izlediğim, üstteki yazarın öğrenci haliyle verdiği paraya fikrimce değmeyen, sizden 1 saat 54 dakikanızı çalacak olan , komedi filmi olmasına rağmen yapılan espri sayısının en fazla 3 tane - türk milleti olarak küfür edildiğinde güldüğümüzden dolayı o da- olduğu, togan gökbakar'ın yönetmenliğini yaptığı filmdir.
izlemeyeceğim için mecbur fragmanıyla yargılayacağım yeni şahan gökbakar filmi. kısa tutacağım, 21. yüzyılda hala osurukla güldürmeye çabalamaya anlam veremiyorum. neden? nesi komik?
türk filmlerinde binde bir film çıkar.sonra onu da cıvıtırlar.
şahanın en rezil rüsva filmlerinden biridir.yazık verdiğimiz paralara.
bir filmin kilit noktası demet akalın ise bu filmin kalitesini varın siz ordan anlayın yani gitmeye değmez. Gidenler içinse iyi seyirler demekten başka elimden bir şey gelmez.
internete düşer yakında. gitmeyin. göndermeyin.
'saul'un oğlu' filminin bazı sinema salonlarına gelmesine engel olmuş, fragmanı bile rahatsız edici olan filmdir.

boş salonlara oynayan, gişesiz filmleri bile sinema salonunda izlemekten keyif alanlara dahi izleme ihtiyacı hissettirmemiştir.

beş gün daha sabredilip 'mısır tanrılarına' rezerve yapılmıştır.
sülün osman

Bildigim adı osman olan tek pazarlama dehası.
Filmi izlemedim.
Fragmanı boktan. Filmi göreceğiz.
Şuna parayı geçtim zaman harcayanlar var şaka gibi.
Ben dün arkadaş grubu kararına boyun eğip gittim ve izledim.

Gitmeyin arkadaşlar rezalet ötesi. Ayrıntı kasmaya bile değmez.
bir film.

fragmanı diğer filmlerden daha çok izlenmiş.

–öyle duydum.

Arkadaş davet etti, istemedim.
fragman da çok b.ktan.
kimsenin beğenmeyip herkesin gittiğine göre kesin çok güzel olan film.
pazar günü yapacak bir şey bulamamaktan gitme gafletinde bulunduğumuz film.

yakınımızda bir avm var film seans 8 lira uygun olmasından dolayı çoğu filme gidiyorum fakat bu filme 8 lira bile çok arkadaş.

8 liranın yanında burada geçen zamanı keşke sahilde çay içerek geçirseydim.

ben yaptım siz yapmayın a dostlar.
osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur der giderim..

değil filmi, fragmanı bile izlemedim ama şahanı biliyorum, konuyu tahmin edebiliyorum.. dolayısıyla diğer filmleri gibi bunu da izlemeyeceğim..
fragmanından anladığım kadarıyla recep ivedik'in pazarlamacı versiyonu bir film. Bana bu filmi pazarlayamazsın beybisi.
Şahan ın en boktan filmi ben tavsiye etmiyorum konu yok.
Edit:eksileyenler çokda sikimde.
sadece fragmanından ibaret olan şimdiye kadar izlemiş olduğum şahanın en vasat filmidir. beklentilerimin ancak yüzde 30 luk kısmını karşılamıştır. verilen paraya değmez internete düşünce izlersiniz.
saçma sapan olduğu daha fragmanından belli olan film,

zaten en başarılı yapıtı recep ivedik olan arkadaştan, daha fazlasını beklemiyoruz.

ben şahsen bu gibi filmlerin sinemada boşuna yer işgal ettiği kanaatindeyim, sinemada izleyeceğin filmin, bir görsel şölen unsuru, bir zeka ile bezenmiş kurgu unsuru, yav en azından bir unsuru olması gerekir..

bence böyle filmleri, doğrudan internette falan yayınlasınlar, isteyen de otursun ordan seyretsin, ha sinema, ha internet bir şey fark etmeyecek nasılsa.
yarrak gibi filmdir.

not: fragmanını bile izlemedim
izlemem, izleyene de laf demem. bir şahan filmidir en nihayetinde...
Gidiyim mi gitmeyim mi bir şey söyleyin ? diye ikilemde kaldığım başlık. aydınlatın.
Bütün büyüsü fragmanlar da bozulmuş aq. Filmin konusu bile yok. Klasik bir Şahan Götbakar filmi.