bugün

entry'ler (766)

türklerin kürtlerin önünde diz çökeceği gün

Ahahahahhahaahh Lan ne güldüm ya.mustafa Karadeniz şakası gibi aq. Olum şu kürdü uyandırın ya.

yazarlar bir ev eşyası olsa

sen olsan olsan tuvalet fırçası olursun.

bir erkeği çorumlu yapan detaylar

Çorapçı olması tek detaydır...

kürt atasözleri

Kürtten evliya koyma avluya demişler...

squat yapan erkekler

Adam kelimesinin son iki harfinin eksikliğini hisseden ibnelerdir.vurdurarak da büyütebilir arka tamponunu..adam dediğin squat mı yapar Lan.

yarınki planlarınız

Yarını mı kaldı Lan yarın dediğin bugün... Git yat kalktığında p.tesi olduğunu san.

gülden mutlu

Yatsın yanıma plizz...

sözlüğün çok yakında patlayacak olması

Niye pkk buraya da mı bomba koymuş.

travesti yumruğu yiyen ülkücü

Kendini belli eden travesti yazar... okati.

fatih terim

Türk futboluna hizmet vermiş gibi gözüken şişirilmiş prezearvatifin adıdır Terim.

17 haziran 2016 ispanya türkiye maçı

Fatih terim kasıntısı milli takım gol yedikçe kasılan kibri üst seviyelere çıkaran bir görüntü sergilemeye devam edecek...gönül ister ki ispanyol çingenelerini perişan edelim ama Fatih kasıntısı ile çok zor...milli takıma katkısı sadece milletimizin Balon gibi Fatih Terim'i şişirmesindendir yoksa Bi etkisi yok.bu saatten sonra da milli takım maç kazanırsa terim yüzünden değil emin olun.

13 mayıs 2016 hakkari çukurca çatışması

Allah belanızı versin ulan yeter be her gün her gün ne kadar sıradanlaştırdınız şehitlik mertebesini.nasıl hesabını vereceksiniz o garip anaların,babaların öksüz ve yetim kalan çocukların... Şehidim sen rahat uyu da biz de koyun gibi olmaya devam etmekten utanç duymamaya devam edelim... Rabbim geri de kalanlarına sabır versin...

kürtler türklerin nesi oluyor

Köpeği?

cuğara

Jamiryoo sizce de hoş değil mi?

en pis millet

Kürdiş ve arap ırkları.bu ikisi özellikle...

kendi pipisini yalayan efsane nesil

Eminim sen bu yeni nesillerden birisin.

para

Para Tersten okunduğunda Arap = pislik.

ilginç bilgiler

Kendini şampiyon sanıp eğlenmeye başlayan daha sonradan eğlence sırasında şampiyon olmadığını anlayan takım Fenevbahçe dir.

askerde yılan eti yememiş sözde erkek

18 ay askerlik yapmış olman er olduğun anlamına gelir.vatanı korumana lafım yok ama eğitim seviyeni belli etmen çok normal kendi çapında eğlenirsin ancak. Hadi kib.

kürdistan denince akla gelenler

Mc donalds.