bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kozmatik ürünleri satan, abonelik sistemiyle çalışan isveç'li bir marka.
  4 -1 ... tutunamayanlardan
 2. 2.
  avon gibi kalitesiz elde kalmış ürünlerini ayda yılda bir iki kez % 50 indirim saglayarak satmaya çalışan marka-mı?
  4 -2 ... no promise
 3. 3.
  titan saadet zinciri gibi insanlarin tanidiklarini uye yapmalariyla buyuyen bir kozmetik urun firmasi.
  3 -1 ... melankolik
 4. 4.
  yahudi malı.
  (bkz: siyonizm)
  4 ... mosquito
 5. 5.
  katalogla gösterip elletmeden ürün satan firmalardan biridir. katalogda gri görünen bir farı alırsınız mavi çıkar, pembe diye bir ruj alırsınız bordo çıkar.
  ayrıca katalogla satış yapan arkadaşlarımız(!) firma her sattığı malzemeden %33'lük bir pay verir.
  6 -3 ... yasak merve
 6. 6.
  satıcısını ayrı alıcısını ayrı kazıklayan kozmetik markası. fiyatlarının ucuk olması ile ün salmıştı pazardaki payını bu nedenle avon'a bıraktıktan sonra fiyatları düşürmüştür. lise yıllarında annemin zincirini genişletmek adına üye olduğum üniversiteye girince unutup gittiğim üyeliğimin silinmiş olduğunu öğrenerek rahatladığım firma. bana tek yaraı kendi parfümlerimi bedavaya getirmemdir fakat sırf kotayı doldurmak için evin içi gerekli gereksiz ruj,oje far vb ürünlerle dolmustu.
  6 -1 ... xargn
 7. 7.
  katalogda devasa gosterilen urunun minnacık cıkması hayal kırıklıgı verebilir. guzel markadır.
  6 -1 ... frenk elmasi
 8. 8.
  satıcılarının ürünlerini satmak uğruna ; arkadaşlıklarını , dostluklarını , akrabalıklarını paraya dönüştürmek için uğraş verdiği işe yaramayan bikaç parça ürünü olan kozmetik firması.
  3 -2 ... che mania
 9. 9.
  kataloglarındaki ürünlerin %90 ına yakını indirimli üründür. kremleri ve kokuları kullanılası fakat şampuanlarından kesinlikle bucak bucak kaçılmalıdır. ayrıca toplumsal sorumlulukları ilgili bir örneklerini siz suserlerle paylaşmak isterim.

  'Oriflame'in Çağdaş Kızları okula başladı


  Oriflame Kozmetik in, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile birlikte yürüttüğü Oriflame in Çağdaş Kızları Projesi kapsamında okuma imkanı sağladığı kız çocukları 2006 - 2007 Eğitim Döneminde okula başladı.

  Oriflame dokunduğu hayatları güzelleştirmeye devam ediyor

  Oriflame Kozmetik, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile ortaklaşa yürüttüğü "Oriflame'in Çağdaş Kızları Projesi" ile okumak isteyen ancak maddi imkansızlıklarla okuyamayan Urfa ve Mardin illerinden toplam 500 kız çocuğu için 6 yıl boyunca 1 Milyon Euro'luk burs sağlayarak eğitim imkanı sunuyor.

  2005 yılında Oriflame'in projesi ile okula başlamış veya yeniden okuma imkanı edinmiş kızlarımız 2005-2006 yılı okul dönemini başarı ile tamamlamışlardır. Çağdaş Kızlarımızın 303 adedi sınıflarını geçmiş, 60 adedi teşekkür ve 96sı ise takdir belgesi almaya hak kazanmıştır.

  Oriflame in Çağdaş Kızları Projesi için elele!

  Oriflame in Çağdaş Kızları Kampanyası ürünlerinden alarak bir çok kızın okuma hayallerini gerçekleştirmesine Siz de katkıda bulunabilir, hayatlarında bir ışık yakabilirsiniz.

  720190 Altın Renkli Rozet 2,00 ytl

  720191 Gümüş Renkli Rozet 2,00 ytl

  720194 Altın Renkli Kolye 4,00 ytl

  720195 Gümüş Renkli Kolye 4,00 ytl'

  (bkz: http://www.oriflame.com.tr)
  1 ... stromper
 10. 10.
  distibütör olan bir tanıdığınızın hatrından çıkamayıp ayıp olmasın deyip toplantısına gidildiğinde, kendinizi kafaya alınma çabalarının orta yerinde bulacağınız kozmetik firması. katalogdan seçilen ürünler ele geçtiğinde hayal kırıklığı yaşatır. küçücük şişelere bakakalır insan. şampuanlarından şiddetle sakınılmalıdır.
  4 ... adiantum