1. 1.
  yaptığı konuşmalarla sokaktaki adamdan pek de bir farkının olmadığını ortaya koymuş, insanı "şehzade torunusun, adamda biraz asalet olur" diye düşüncelere gark eden, halbuki yakası açık maganda gömleği ve "deliğanlı ceketiyle" ve "ülkü ocağından" fırlamış gibi duran tavırlarıyla bundan ne kadar uzakta durduğunu gözümüze gözümüze sokan, her ne kadar de jure olmasa da, malesef "şehzade". konuşmaları, mentalitesi ve tavırları osmanlı'nın neden yıkıldığını ve neden dünyadan baya bi geride kaldığımızı özetler nitelikte adam.
  6 -9 ... soul forged sin
 2. 2.
  27 eylül 05.00'a değin süren habertürkdeki tarihin arka odası programına oğlu yavuz selim osmanoğlu ile konuk olmuş adamdır.2. abdulhamitin 5.kuşak erkek çocuklarından olma torunudur. osmanlının yıkılmasından sonra suriyeye yerleşen hanedan üyelerinden gelmektedir. ortaokula (yaklaşık 13-14 yaşlarına) kadar suriyede kalmış, ardından 5 kez başvurusu kaybolduktan sonra özal sayesinde türk vatandaşlığına geçmiştir. bir kelime türkçe bilmeden geldiği türkyede fatih kolejinde yatılı kalmıştır. daha sonra da ticaret yapmıştır.

  geçmişi üslubu hal ve haraketleri jest ve mimikleri ve hatta giyimi kuşamı tipiyle bir şehzadeden ziyade almancıya benzeyen bi adamdır. yaşlı akrabalarınalarındaki asaletin onda birini dahi barındırmamaktadır.

  http://www.patronlardunya...com/images/news/17698.jpg fotoda çocuklarıyla birlikte görülmektedir.

  http://www.facebook.com/sehzade.orhan.osmanoglu adresindeki facebook profiline sahiptir. Profilin özellikle bilgiler kısmını sıkılmadan okumanızı tavsiye ederim adamı anlamanız için.
  4 ... sweety todd
 3. 3.
  "ve tavırları osmanlı'nın neden yıkıldığını ve neden dünyadan baya bi geride kaldığımızı özetler nitelikte adam. "

  diye yorum yapan adama kalbimin en derininde giydirme hissiyatı doğuran,sehzade dendiğinde bile yanakları kızaran,alçakgönüllüğün dibine vurmuş,ağır başlılığıyla,misafirperverliğiyle,asaletiyle sokaktaki adamla onu bir tutan adama bile tepki göstermeyecek kadar vakur, atamın ingilizleştirilememiş torunudur kendi.
  Geçmişini bilen her türk evladının bir kere elini öpmesi gereken,bir kez olsun muhabbetini dinlenmesi gereken Zattır.
  Bence abdessiz ağızla anılmayacak kadar değerli,net üzerinden asalet ve zeka sıçanlara 100 kere giydirecek kadar sağlam duruşlu bir abimizdir.Türkiyede doğmasına izin verilmemiş ama türkiyede ölmesi için hayatını ortaya koyan Zatı muhteremdir.
  Fatih kolejini bitirmiş,ilk okul mezunu diyenlere başka tarafıyla gülme hakkı olan hoşmuhabbet insandır.

  Dedesinin aldığı memleketin a.q nuz yetmiyomuş gibi bide dil uzatmaya cesaret edebildiğiniz Fatih in has Torunudur.

  Asaleti ve zekası dedesi Abdülhamit Han dan almış,gerek fiziksel özellikleri gerekse inancını yaşamasıyla günün müslümanlarına yöneticilerini cebinden çıkartıp tekrar cebine sokabilecek bir büyüğümüzdür.
  1 -7 ... piramidkedisi
 4. 4.
  5. kuşak dediğiniz adam Yavuz Selim Osmanoğlu, şu durumda bu sayfaya yazarlarına önerilecek entry

  "bilmediğin boku git mektepte oku"
  1 ... piramidkedisi
 5. 5.
  bir adam, o kadar. tarih onun için pek talihli geçmemiştir.

  türk için özel bir önemi yoktur.
  1 -1 ... hayis zayeb
 6. 6.
  kendisini sevmesi boynunun borcu olan bazı köle şahıslarındır. yıl olmuş 2013 kendisini köleliğe şartlandırmış insanlar var. kölesi olunacak adam olsa bari adam bildiğin vasıfsız. geçmişide kendisini ayrıcalıklı kılmaz.
  2 ... blackrainbow
 7. 7.
  "Atatürk bizi kovmadı. Yurt dışına çıkartarak saltanat düşmanlarının elinden kurtardı. Bugün Türkiye’de olmamızı ve hayatımızı Atatürk’e borçluyuz" demiş gerçek osmanlı torunu.
  2 -1 ... kayununkelkafas1
 8. 8.
  sokaktaki adamlardan farkı yoktur. tesisat işçilerine benzer.
  1 ... selia
 9. 9.
  Benziyor dedesine.

  orhan osmanoğlu

  orhan osmanoğlu
  2 ... kaptanaga
 10. 10.
  bu da bizim şehzade. düşünseniz de osmanlı devam ediyor olsa ülkenin başında şimdi bu adam olacakti.

  boyalı karşılığı olmayan paçavra.

  orhan osmanoğlu
  ... ruh okuzu