bugün

permütasyon içeren problemlerde, mümkün olan en kısa yoldan, amaca en yakın, mümkün olan en dolaysız çözümü ifade eden kavram.
Kullandigim en bereketli kreatin bur markaya ait. Aylar oldu hala 1/4 I dyruyor. Adeta icindeki tozlar bolunerek cogaliyor.
bu isimde alış veriş merkezi açıldıktan sonra, bendeki kelimeyi telaffuz etme hevesinin azaldığı kelime. eskiden optimum diye ne güzel kullanırdık.* şimdi optimum desem anadolu yakasında bir avm derler. anlam deformasyonuna uğradı resmen.
kazakistan'ın jambıl bölgesinde kullanılan bir dilde, armut anlamındadır.
istanbul yenisahradaaşırı havasız avm. kışın gidilmesi hiç tavsiye edilmez.
merdivenlerini özellikle yerleştirdikleri için bir alt kata veya bir üst kata ulaşmak için mal gibi yürür durursunuz.
ayrıca outletim dese de gayet normal mağazalar gibidir fiyatları.
adana' da otoparkı yetersiz olduğu için dışarda yol kenarında bırakmak zorunda kaldığım alışveriş merkezi.
ankara'daki optimum bildiğiniz şehir dışındadır bi çok kişiye göre. sadece sincan tarafındakiler gitsin diye yapılmış olabilir.
Ankara'daki Optimum çıkmaz sokaklarıyla meşhurdur.
izmir gaziemir optimum avm akçay caddesindeki trafiğin içine etmiştir.
adana da inşa edildiği yer nedeniyle conoların klimalı olduğu için yazları orda geçirdiği avm.
uygun değer.
conoların uğrak yeri.
ankara'daki en çok kazanan alış veriş merkezi, kıro yatağı.
her halt var içinde, orası ayrı gerçi.
endüstri mühendisliğinin üstüne inşaa edildiği kavram.
cümle içersinde geçiren yüzde doksan endüstricidir. demedi deme.
en alt katında küçük hayvan dükkanının bulunduğu avm. mutlaka görülmesi gerek.
içinde gezerken kaybolabileceğin kadar büyük alışveriş merkezi. *
istanbul'da ankara yı hatırlatan mekandır.. isimdir..
mangosu yeter.
düşük fiyatlar nedeniyle mango nun kadınlar tarafından acımasızca yağmalandığı outlet avm. zaten bir tek mango için gidilebilir, onun dışında pek bir şey yok. ya da ben mango yu görünce diğer mağazaları gezmeyi unuttum, bilemedim.
her seferinde ' sana aşkım optimum, optimum..' dememe neden olan, outlet merkezi. öğrencilikten midir bilmem, seviyoruz kendisini.
imkanlar dahilinde en iyisi, en uygun olan.
1 kere gidenin 2. kere gitmeyeceği alışveriş merkezi. yetenek yarışması düzenleyerek müşteri çekmeye çalışan fakat sanki insanları oraya çekmek için değil de sağır etmek için yarışmalar düzenleyen alışveriş merkezi.
bir değişkenin alabileceği en iyi değerdir.
e5'de yarattığı keşmekeş trafikten dolayı göztepe sapağını 3 defa kaçırmama sebep olan alışveriş merkezi.
en uygun anlamına gelir. feasibility denilen bir çalışma yapılır. üretilmek istenen ürünlerle ilgili miktarlar, bu ürünlerin kârları, bu ürünlerin ham madde maliyetleri ve ham madde limitleri kullanılarak alınacak optimum ham madde miktarları bulunur. bu, olayın endüstri mühendisliği tarafı.

optimum kavramı tüm mühendislik alanlarında geçerlidir. kısacası, en az maliyet ile işi sonlandırmak denebilir.