1. 1.
  açık kaynak kodlu bedava ofis programıdır. şahsım tarafından daha denenmemiş olup microsoft office in eline verdiği yorumları duyulmuştur.
  4 -1 ... paradigma
 2. 2.
  benim uzun bir zamandır kullandığım ve office kadar kasmayan üstelik performans olarak da onun altında kalmayan yer yer geçen iyi bir programdır. indirilip kullanılabilir tavsiye edilir office ile uğraşmak istemeyenlere.
  3 ... alcoholica
 3. 3.
  linux versiyonunu kullandığım ve microsoft yapımı office den daha iyi olduğunu söyleyebildiğim bir yazılım. kendi sitesinden download edilip denenebilir. *

  http://download.openoffic...index.html?focus=download
  3 ... slasher
 4. 4.
  bir microsoft office sayfasını boş olarak kaydettiğimde 25kb, bir open office sayfasını boş olarak kaydettiğimde 6-7kb yer kapladığını görüp de şaşırdığım ve halen kullandığım programdır. microsoft ne halt karıştırıyor kalan 19kb'de diye düşündürmüştür.

  - open office'e geçeyim, iyi güzel de, onca *.doc formatlı dosyam ne olacak, demeyin. çünkü *.doc formatını tanıdığı gibi, bu formattaki tüm belgelerinizi otomatik olarak kendi formatına çevirme özelliği vardır.
  3 ... bilgistan
 5. 5.
  en tadından yenmeyen özelliklerinden biri ise herhangi bir belgeyi doğrudan pdf uzantılı olarak kaydedebilmenizdir. tonla para bayılıp adobe acrobat writer alma gerekliliğiniz böylece toz olup uçmuş olur. * *
  2 ... thomas anderson
 6. 6.
  kişisel gözlemlerime göre microsoft office kadar iyi olmasada özellikle sıradan kullanıcılar için ideal bir office paketidir. office i yazı yazmak için veya sunum izlemek için kullanacaklara yeter de artar bile. ayrıca ücretsiz olması harika.
  4 ... eurasia
 7. 7.
  dahili pdf olarak kaydetme plug-in i bulunan, sun microsystems in sponsorlugunu yaptigi acik kaynak kodlu yazilim.
  2 ... revolter00
 8. 8.
  bir kaç dilekçe, ufak yazısmalar için microsoft ürünlerine bir ton para vermeyi gerektirmeyen, insanlar eger ön yargıyla bakmazlarsa kullanım alanı daha da geniş kitlelere ulasacak ofis programları.
  2 ... yogurtsuzcacik
 9. 9.
  miscoroft office'in yeni word formatı docx dosyalarını açamayan paket. bunun dışında microsoft office'in birçok özelliğine bedava sahip olabilir ve belgeleri pdf'ye rahatlıkla çevirebilirsiniz. 3 aydır windows sürümünü kullanmaktayım.
  1 ... cemali
 10. 10.
  tez, ödev yada araştırma konusu yazacak öğrenciler için oldukça ideal programdır. hem emek çalıyorsun diyen zengin arkadaşlarında bu programı görünce susar.*
  1 ... coolgoose