bugün

entry'ler (200)

sevgilisi olan birine aşık olmak

'pencereden bakmıyor, yollara çıkmıyorsun' diye diye her gün onun yanında sessizce oturmaktır. renk getirir hayatına, ümitlendirir, için yanar kül olur.

final tatili

"nasıl bir tatildir anlamadım arkadaş!" dedirten, en sıkıcı günlerimi geçirmekte olduğum baş belası tatildir.

balık burcu kadını yengeç burcu erkeği ilişkisi

2013' te olması için her gün dua ettiğim aşktır. Birbirlerini bu kadar iyi anlayan, bu kadar hisli, gözlerimi bu kadar yaşlandırabilecek bir ilişki tanımam. Uzakları yakın eden bir aşktır, araya iyi bir çöpçatan girmelidir. Bu ilişkideki diğer büyük zorluk da yengeç erkeğinin çekimser tutumudur. Çünkü yengeçler adları gibi yan yan gider bu ilişkide. Bütün bu zorluklara rağmen, aşktan kaçış olmadığını yengeç de bir süre sonra fark edecektir. Astrologlara göre bu sene hem yengeç hem de balık evleniyormuş, hadi hayırlısı.

gözlerin doğuyor gecelerime

gece ankara sisler içinde uyurken, dinlemekten kendimi alamadığım kendimi aşık gibi hissettiren müthiş bir şarkı.

trakya cam

aynı firmaya ait olmalarına rağmen paşabahçe'den daha erken davranarak yaz stajına kabul edildiğimi söyleyen firmadır. ne diyelim ,hayırlısı olsun.

can sıkıntısı

beyhude işlerle uğraşmanın işaretidir.

born this way

'bir insan bu kadar mı enerjik ve sanki hiç bitmeyecek şarkılar söyler?' dediğim yegane lady gaga şarkısı. klibi de ayrıca muhteşemdir.

bahar

başımı döne döne çalışmama vesile olan mevsimdir bahar.insanlar dışarı çıkar,uçurtma uçururken yaralarımı sararım odamda,kuytu masamda.

akışkanlar mekaniği

'ya abi herkes mi ilallah eder akışkanlar mekaniğinden?' diye inim inim inleten, mühendisliğin olmazsa olmazı bir ders. zorlanıyoruz bölümcek, haftaya sınav var, bir basınç denkliği kursak manometrelerde,hadi hayırlısı.

paşabahçe

şu günlerde staj staj diye kapısında inlediğim yegane firma.Şişecam grup sağolsun,ama hakkaten cam ürünleri konusunda üstlerine yok.Tabi stajyer seçiminde de.

java

ömrümü yedirten, ağzımla kuş tutsam bile öğrenemeyeceğimi bildiğim ve bir mühendisin en son kullanması gerektiği program.

barbunya

şu sıralar kuru baklagillerle yapılan yemek türlerini araştırdığımda mercimek köftesinden sonra en sevdiğim yemek türü. çok lezzetli ve doyurucu oluyor.

sözlük yazarlarının artık umudunu kestiği şeyler

evimin ısınmasından umudumu kestim.

kahve

beni uyanık tutmayan, onsuz yaşayamacağım içeceğim. gündeki sayısı belirsizdir bazen 20 bazen 50 fincan.

cafe crown

light versiyonu bana light lığını ispatlayamamış kahve firması. üstünde 35 kcal yazmasa 'ne ya bu hiç bir farkı yok ki üçü bir aradanç' diyeceğim geliyor.

biskrem

en sevdiğim, vazgeçilmezim. bir biskrem verseler neler yapmam ki?

öğrencilerin en sevmediği üç şey

1. bitmek bilmeyen lab dersleri
2. sınavlar
3. kalınan dersler diye sıralanabilir.

bebek severken tam bir geri zekalıya dönüşmek

çok sinir olduğum bir durumdur. bebek de sonuçta insan değil mi ve büyümeyecek mi ey insanlık! yapmayın kendinizi böyle mal mal!

internetten online dizi izlemek

internetin bizlere vermiş olduğu naçizane nimettendir.

çilekeş

beni ağlatan, dinlendiren mübarek eser. 'nice ümitlerle bakarken şimdi biz de düştük kader tuzağına!'düştük be baba, bize de oynadı oyununu kader, ah!