1. 1.
  bok da çıkabilir güvenmiyorum diyen eleman.

  kendine yutup kanalı açmış. o zaman ufak tefek bişeydi. büyümüş. adete şahtı şahbaz olmuş. elinde hıyarla komiklik peşinde.

  lan olm... allah'ım afit yareppim.

  https://www.youtube.com/watch?v=lJkQ-AGGp0k+
  ... serdarsl06
 2. 2.
  güvensiz çocuk.

  döverler bu çocuğu demedi demeyin.
  1 ... aeneskral
 3. 3.
  Dalga geçiyorsunuz ama veletin 120 k takipçisi var videoları milyonu bulmuş.

  Sizden cok para kazandığı aşikar.
  1 ... consigliere
 4. 4.
  milyon izlenmiş gerçekten. recep ivedik "ne oldu lan nikolay sana koymak ni kolay" isimli videosu da trend videolar listesinde 7 numarada.

  işte bunlar hep türkiye.
  ... serdarsl06
 5. 5.
  Bu cocugun tablet videosu cektigi zamanı hatırlıyorum. O zaman gercekten fazla küfürlü olmasına ragmen gülmüstüm.
  Cocugun konusmaları ve hareketlerine istinaden yasına gore cok zeki ve yapılan sacmalıkları ti ye aldıgını düsünmüstüm. Cok yanılmısım.
  Gecenlerde attıgı soru cevap videosuna denk geldim ve izledim. Neden izledigimi bilmiyorum sadece merak ettim ve cocugun yıllar icinde nasıl bir degisim gecirdigini gormek istedim sanırım.
  Bu cocuk su an 19 yasında ve iki kelimeyi bir araya getirip cümle kuramıyor. Evet hareketleri görüntüsü itibariyle komik geliyor , küfür etmesi , absürd seyler yapması (ornegin salatalık yerken video cekmek) milletimizin sevdigi seyler ama bu cocuk sorunlu. Yasıtlarına gore normal degil tavırları konusmaları . Dinlemeye tahammul edemedim resmen yarıda kapattım.
  Iki kelimeyi biraraya getirip cümle kuramıyor ya da kurdugu cümlelerin sonunu getiremiyor. 19 birinin kelimeleri bu kadar yanlıs kullanması dogru duzgun oznesiyle yuklemiyle bir cumlenin sonunu getiremesi bende saskınlık yarattı. Gercekte de konusması sorunlu cok insan var ama ben bu cocugun bi sorunu oldugunu düsünüyorum. Yani o zaman da video cekerken ki hareketleri normal hareketleriymis bunu yeni videoyu izlerken anladim.
  2 ... pinkylips