bugün

şu sıralar fenomen olan bir çocuğun sözleri.Bir tabletin kutu açılışını yapmadan önce söylemiştir.içinden salatalık çıktığı zaman da biliydim böyle olacağını tepkisini verdi.Bazı işlere girmeden önce benim de aklımdan bu cümle geçiyor doğrudur.Günümüzde hiçbir şeyin garantisi yok valla.
sol frame'de başlığa tıklamadan düşündüğüm cümle.

geldim, harbiden bok çıktı amk.
tremaine gidigby'nin acı akıbetini hatırlatan bir cümle.
bir de mağarada hayat yok derler.adam internet bile çekmiş.
kimseye güvenmemek lazımdır. hatta insan en çok kendine güvenmemelidir. yoksa yarrakta çıkabilir içinden ve hayal kırıklığına uğranılır. güvendiğinizden değil mecbur olduğunuzdan yaparsınız çoğu şeyi.

misal, hanginiz o dolmuşcuya, belediye otobüsünü süren soföre güveniyor ? sırf mecbur olunduğundan başa gelen çekiliyor. hayatınızı o adama emanet ediyorsunuz bir süre. bunun farkında bile değildiniz amk bunu okumadan önce.

edit : bunu özgecan olayını bilmeden önce yazmıştım. demek ki neymiş güvenmeyeceksin. şüpheci olacaksın.
çukur kazanların içinden her an düşündükleridir.
Yeni biriyle tanıştığımda verdiğim tepkidir aynı zamanda.
Bir arkadaşımın izleyip izleyip güldüğü videoda geçen cümledir. Kız ciddi anlamda videoyla kafayı bozmuştu efenim, link caps vs. atmalar çocuğun verdiği tepkileri günlük hayatta kullanmalar falan. Ezbere biliyordu, izlerken bir yandan şimdi böyle diyecek deyip gülüyordu. Son olarak insanlar çok garip.
https://www.youtube.com/watch?v=qvd9Td08lHM
en çok izlenen videosu budur. ve gerçekten insanı hayretler içinde bırakan çocuktur kaynak götüm ama eğer bu çocuktan da bir sikim olursa aha bende hiç bir şey bilmiyorum..
her gün istisnasız akla 3-5 kere gelendir..
tremaine gidigby endişesi.
Canım sıkıldıkça açıp izliyorum dehşet bi piç bu.
torbacının arkasından konuşmaktır.
bok da çıkabilir güvenmiyorum dediğim her şeyin bok çıkması da ayrı bir mesele tabi.
Salatalığı göremesiye "aaaaaaaaaaaaaaaaaa" diye haykırışı mesaj iletimdir.

"Biliydim böyle olcağnı" ifadesi hayata karşı genel duruşumdur.
(bkz: k irlanda da coca cola kutularından bok çıkması)
yeni tanıştığım birine içim ısınırken.
evet arkadaslar guvenmiyorum.