bugün

Komik, eglenceli haberler herkese hitap eden cok begendigim bir sitedir.
insanın biraz gtünü kaldırabiliriyo ama eğlenceli güzel bir sitedir.
Buram buram reklam kokan ama sevimlide bir sitedir.
içerikleri onaylayan ekibi sanırım abazan bir tayfadan oluşmakta. Bayan kullanıcılar, özellikle profil resimleri güzel olanların içerikleri hemen onaylanıyor. Sap olmanız durumunda sanırım 1-2 ay beklemek zorunda kalabilirsiniz. O yüzden dış görünüşüne dikkat eden presentable güzel bir bayan değilseniz şansınızı denemeyin derim.

(bkz: abazanimdio com)
Format olarak orjinal olmamakla birlikte türkiye'de oldukça tutmuş bir içerik sitesidir. Arada mart kedilerine dönseler de, fazla göz önünde bulunmayan yararlı içerikleri de var.
kendine editör arayan site. fakat çok kalifiye eleman arıyorlar. *
çok eğlenceli bilgilendirici paylaşımları var. vakit öldürmek için giriyorsun ama birçok şey öğreniyorsun.
Mesaj özelliği gelmiş. Artık üyeler birbirine mesaj atabiliyorlar. Yorumlarla kız tavlamaya çalışılan bir ülkede olmaması gereken özellik.
eskisi kadar ilgi çekici, meraklandırıcı ve ya eğlenlenceli olmadığından mıdır, bilmiyorum ama, artık her başlık resminde ve ya içerikte bel altı sözde komiklik koymalarından sıkıldım. testleri bile baydı, nadiren denk geliyorum artık güzel başlıklara.
testleri bağımlılık yapan platform.
testlerle vakit öldürmemi sağlayan site.
ateyizlerin yuvası.
ben editör olsam, bugünkü malzemeyi iyi değerlendirirdim ama nerede gereksiz test var, ondan hazırlar bunlar.
eğlenceli bir sitedir.
hayatımı değiştiren site.
uretici, egitici, eglendirici site. emek harcaniyor, bariz. basarilar.
bok gibi kalitesizlik fışkıran site.
buzzfeed den araklanan haberlerle yürümüş gitmiş site. Esprilerin imlasına kadar aynı.
Çok iyi bir internet sitesidir. Severek takip ediyorum.Hem bilgilendirir hem eğlendirir...
eğlenceli yazıları ve iyi haber başlıkları, testleri olmasıyla sürekli girdiğim sitedir. aynı zamanda yaptıkları testlerin sonuçları ile egosunu tatmin eden fazlaca insan sayısı bulunmaktadır
Gençliğe hitap eden güzel haber sitesi.
Sevdiğim ve çokça zaman geçirdiğim sosyal platformdur.
Tarafli oldugu bariz ortada olan bir platformdur. Genele hitap etmeye yonelik seyler paylasilsa daha iyi olur.
görsel altına da yazmıslar
" i came in like a mumin ball"

Gece gece karnım ağrıdı gülmekten. Tamamı için, http://onedio.com/haber/surreal-fotograflar-455365
Zaman öldürme sitesi.