entry'ler (41)

giuliano terraneo

we have bıyıklı, they don't.

chpnin müslümanız diyememesi

ilginç değildir. demeyerek çokta iyi yapmışlardır. niye müslümanız desin ki zaten parti içinde sadece müslümanlar yok sonuçta.

edit: başlık başa kalmış.

zenci goren masum kirbacli

on birinci nesil yazar. nesildaşım hoşgelmişsin.

sözlük yazarlarının sözlükten beklentileri

caylakliktan cikmamdir. 5 tanecik nickalti kaldi geriye.

van persie yi büyük futbolcu sanmak

burak yılmaz ın kral olduğu ligde süper stardır.

aziz yıldırım

her zaman dedim şimdi yine diyorum fenerin en büyük kanseridir gitmesi gereklidir. istediği kadar transfer yapsın istediği yıldızları getirsin yine değişmeyecek fikrim. ali koç başkan fenerbahçe şampiyon.

(bkz: yallah aziz yalah)

edit: imla

johnny depp in abartılmış bir balon olması

bunu yazan kişinin beğendiği aktörlerini merak ediyorum. muhtemelen orço falandır.

bulaşık yıkayan erkek

benim. az önce üç günlük bulaşığın tamamını yıkadım canım çıķtı. tavsiyem bekletmeden yıkayın.

arya

stark kabilesinin en küçük kızı.

chatroulette

arkadaşlarımın son haftalardaki favori chat sitesi. yabancı kızlarla konuşup iki tane meme açtırmak için girmedikleri şekil kalmadı. bu gidişle hepsini evden kovup arkadaşlıklarımı bitircem.

sözlük yazarlarının favori renkleri

yeşildir. doğanın rengi.

sosyal alkolik cemil

bizimkiler dizisinin sevdiğim karakteri ve benim nickim.
(bkz: benim adım cemil)

küfür yemeyen fenerbahçeli futbolcular

Lefter Küçükandonyadis.

ünlülerin söylediği unutulmayan sözler

fatih terim: it doesn't matter for us, for me. big games easy than the other games, unfortunately. everytime is we have the control the games, under the control the games, during the games, we have the some possibility, some big chances, some big okazyon, something like that but, what can i do, sometimes. it is the football, that is the football. something happened everything is something happened. but anyway, now is in the tabele...

ayı teddy 2

2 gün sonra vizyona girecek film. umarım birinci filmin üzerine koyup daha eğlenceli güzel bir şey yaparlar. bekliyoruz efendim.

big yellow taxi benzin

samsun atakum sahilindeki şubesi vasat bir hal almıştır. ilk açıldığı zamanlarda hınca hınç dolan mekan şimdilerde sadece ön taraf kısmını anca dolduruyor. keşke garson seçiminde titiz olsalardı biraz.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Gönül yalan bilmiyor
Her söze inanıyor
Bir hayalin peşinde
Düştü sürükleniyor

https://www.youtube.com/watch?v=MRdSoSAlFqk

ben bu yazıyı ona yazdım

(bkz: senin cibilini cibiliyetini sağdan sola sikeyim).

yandex kullanan insan

navigasyonu beni yanlış bir yöne sokmadan hatay'a kadar götürmüştür ne zaman uzun yola çıksam kullanırım. tavsiye edilir.

pkklı olduğunu bile bile ahmet kaya dinleyen insan

ülkücülerin gizli sevdasıdır ahmet kaya.