bugün

sözlüğün en seksi kadını olabilir.
Arkadaşlar hayallerinizi bozmak istemezdim ama ben harun abiyim. Teşekkürler.
Saçma bir nick almış olan yazardır.

Bu ne amk. Nick kıtlığı mı var?
Sabah sabah attığı mesajla ödümü koparmış yazardır neyse ki tedavisi olan bir hastalığa yakalanmış da korkulacak bir şey yokmuş.
görsel
Survivor bağımlısıymış tüh tüh yazık oldu, Allah başka dert vermesin. erken kaybettik kendisini.
Sözlüğün bugını bulan yazar noktalama işareti kullanmadan entry girebiliyor artık iyi halt etmiş yazar şimdi tdk düşünsün
Sanırım bu kız şizofren, ciddi kanıtlarım var ayrıca benden duymuş olmayın hepinizden nefret ediyormuş..
omen tanrem Deli miymiş??
Kırdın beni walpurgisnacht..

Zaten arada geliyoruz saçmalamaya çalışıyoruz olmuyor mu yani??

Ayrıca bana boş yapma demeyin ya, çok üzülüyorum. ben seviyorum boş yapmayı. tam bana göre.
istemeyen donuzlasın kardeşim sanki zorla takip edin dedik.
Iyiki doğdun.
oy oy amanda aman sen mi doğdun sen mi büyüdün.
iyi ki doğdun seni çok seviyoruz çiçeğim.
bugün doğum günüymüş. sevdikleriyle birlikte geçireceği uzun, sağlıklı, huzurlu nice yıllar dilerim.
Niye doğmuş yazarıdır.
doğum günü kutlu olsun yazarı. iyi ki doğurmuş anan seni kızıım. şu sözlüğe hatta zall'a bile şükranlarımı sunuyorum yollarımızın kesişmesine sebep olduğu için...
çivisi çıkmış sözlüğün en muhteşem detayısın sen. kahvelerimizi yudumlarken masanın dedikodudan alev alacağı günlere inş.
Aranızdan ayrılma kararı alan bi yazar. iyi kötü günlerimiz oldu ama daha çok kötü günlerimiz.. hakkınızı helal etmeyin ki ahirette bı daha buluşalım.. etrafa Corona yaymayın sonra bana da bulaşır sizin yüzünüzden.
Ayrıca iki artıya bu kararımdan vazgeçerim, Sonra hani gidiyordun diye ağlamak yok.

Edit: 2 artıyı geçti gitmiyorum kudurun..
Favlayınca extra entry girer misin? Nütfennnn...
ne yaşıyon sen kendi kendine hacı?
bana da kofte patates yapmasini istedigim yazar.
Kaostan ve benden beslenen bir yazar. Her gün mesaj atıp allah rızası için bir ekmek parası diyor.
Bugün de kendisini tanımayan biri tarafından Ön yargılı olduğu iddaa edilen yazar.
Bu ne yaman çelişkidir.

Ayrıca unutmayın ki ona hiçbir şey olmaz.
ilk hayaller biter kardeşim anlama kıtlığın mı var? Orda kendimden bahsediyorum ve bana bı şey olmaz on yargı değil bu kendimi tanıyorum. bı de gelmiş üç yaşındaki çocuk gibi laf atmaya çalışmış. Suphanallah

Ayrıca ne zaman sözlükte bi gerginlik olsa entry giremiyorum sözlük içi diye. Zall işi günü bırakıp beni mi sınırlandırıyorsun??
bu hayatta en çok ön yargıdan nefret ederim ki bu hayatta insanlar bana ön yargılı yaklaşmıştır tanımadan etmeden.
Sizi onun şerrinden ve güzelliğinden koruduğumuz için bize şükredin. Tşkler.
görsel
(bkz: ortalık karışacak vaziyet alın)