bugün

o değil de siz ne ara bu kadar samimi oldunuz lan? herkes birbirini her yerden eklemiş.

çohenteresan.
Aşkom o benim. En mutlu anımda da yanımdaydı en üzgün zamanlarımda da. işin ilginç tarafı kötü hissettiğim zamanlarda birden beliriveriyor yanımda, sanki içine doğuyor.
Canıııım, sen tırşığıma patates oldun. Kalp kalp.
Kendisi şu an şöyle

görsel
her zaman otostopçu kardeşimin yanındayım kankacı ortam kurmuşsunuz size laf eden olunca toplu linç yiyor yallah kankacılığa karşıyım burada tatlıs tatlış gözüküyorsunuz da (sadece entrylerde) özelde ana avrat düz giden hakaretler tehditler savuran yüzsuzlersiniz.
Biseksuel kardeşim ya da nick koymayı unuttum mu desem veya yazarçizer36 mi ya da başka bi şey mi karar veremedim şimdi.

Yine ihtişamlı geri zekalılığıyla nickaltımda biten yazarlar görüyorum. Utanmadan fake hesaplarından da artılamışlar entrylerini biz burda en azından gerçek hesaplarımızla yazıyoruz gelip ağlayıp sızlanmayın burda. Neyse yapın priminizi buldunuz benim gibi mükemmel yazarı devam edin.
görsel
görsel
Güvenli birisi. Baya güvenli. Misal benim hiçbir özel bilgimi başkasıyla paylaşmadı.
Sabah sabah ne yaptım ya?

Erecto bey size saygım sonsuz da ilk hayaller biter kardeşim nasıl bı ruh hastasısın sen? Rica edersem beni donuzlar mısın
şahsen güvenmediğim birisi bu tipleri kısaca özetleyeyim hemen

bunlar sözlükte kankacı onu kollayacak bir grup edinir misal sezenist a feminist den başlayarak onlarca sayabilirim

herkese dostane yaklaşır tatliş tatliş şirin şirin gözükür bu oman tanrem

hatta size güven vermek daha samimi gözükmek için neredeyse her mesajda random gülüş emoji veya * kullanır. sonra siz bunun bu iyi yaklaşimından ötürü bunu dost bilirsiniz güveninirsiniz

işte o an onun tuzağına düşersiniz buna güvenip her bilginizi veriyorsunuz derdinizi anlatıylorsunuz ya bunun kankalarından oluşan bir whatsapp sözlük grubu var sırf eğlence olsun dedikodu olsun diye bilgilerinizi mesajlarınızı konuşmalarınızı orada burada ifşalar

siz bunu ögrenene kadar bilgileriniz çooktan en az 50 kişinin eline geçmiştir.

daha sonra siz bu konuda diğer yazarları uyarmak icin baslık açar nick altına yazarsınız o zamanda bunun kankacı grubu devreye girer yok öyle bir şey ben güveniyorum yalan diye bunu savunurlar misal sezenis a feminist denen sahte feminik zamanında zengin koca ariyom diye ortalarda geziniyordu*

ek olarak ben bunları gerçekleri yazdım ya birazdan kankacı tayfası beni linçlemeye iftiralar atmaya başlar saldırmaya ulan topluca gelin topluca alayınıza yeterim kankacılıgıniz bana sökmez ezer geçerim topunuzu tek başıma.
Çok büyütüyorsunuz ya. Dedikodunuz yapılsa ne yapılmasa ne? Özel bilgi kısmı da ayrı saçma, sanki banka bilgilerinize ulaştı kız. *
Aşkoo dedikodu için hemen WhatsApp'a gel aciiil.
Yazarçizer34 sen ciddi bir ruh hastasısın. Arkadaşlar bu adam bı sürü feyk hesap açıp sonra feyk hesaplarını yazdığınız zaman "lütfen bana bulaşmayın, yazmayın öyle uhuhuhu" diye gelip size özelden ağlar. Neyse siz de ruh hastası zaten bulaşmayalım diyip tamam kardeşim dersiniz, Size iyi geceler dileyip uzaklaşır ordan sonra gelip nickaltinda saçma sapan ağlar.
Kardeşim ben senin bilgililerini bı dökerim ortaya bak bakalım o zaman kim güvensiz? Bi çizgim olduğu için böyle işlere girmiyorum ama zorlama kardeşim sonra sen üzülürsun : )

Ayrıca kankalarıma kurban ol
Kutup sözlükte hades64 nickiyle yazdığın zamanları ne çabuk unuttun? iftira atan ben miyim sen misin?
başıma bir şey gelmeyecekse sevmediğim yazar. bunu da hakaret etmeden belirtmek hakkımdır.
Sabah sabah noluyor be?? Rüyanızda mı gördünüz omeni ? Zaten anca rüyanızda görürsünüz.
arkadaşlar daha hapisten yeni çıktım ve bütün modlar ensemde, bela istemiyorum. lütfen sakin olun.
ilk taşı erector ipnesi atmış, sonra yangın yeri. muaha
Ben de erector reis gibi düşünüyordum sonra konuştuk anlaştık sevdim omen tanrem dedim ama bilgi paylaşma kimsenin yoksa sana omen sidikli derim bak.
--spoiler--
ön yargılı olduğunu kabul etmeyen bir yazardır. evet.
--spoiler--

ön yargılı değil kardeşim kankalarından birisi hatta birkaçı yetkili mod falan onlara güveniyor yoksa benim gibi birisine iftira atmaya cesaret edemezdi.
Sevgili arkadaşlar hakkımda yazılıp çiziliyor bı basın açıklaması yapıp feyk hesaplardan eksileri topluyeyim yine

Öncellikle sezenist a feminist ile liseden sınıf arkadaşıyız taaa kaç yıl olmuş anlıyor musunuz? Yani kankacılık dediğiniz şey bu ha kankam zaten istediğimi yaparım. beni ve tarzımı beğenmezseniz donuz gibi bı hakkınız var zallın verdiği lütfen kullanın.
Yoksa iki güne bir gelip burda ağlıyorsunuz.

Ayrıca yazılanlardan dolayı bizim wp grubumuz olduğu sanılıyo.. arkadaşlar işim gücüm var benim boş zamanlarda gelip yazıyorum burda işsizler gibi wp grup mi kurucam ya da yazarlarla wp' ye mi gecicem? Boş boş yazıp iftira atmayın. Asıl siz telegram gruplarınza dönüp bakın. Hiçbirine hiçbir zaman girmedim çünkü burası benim için arada yazdığım bir yer kalkıp kim kimle nerde ne yapmıs diye merak edip gruplara girmedim.. ilgi alanım değil anlıyor musunuz? esenle kalın

Ayrıca nickaltima yazıyorsunuz sonra siliniyor benim bununla ne alakam olabilir allah aşkına? inanması zor biliyorum ama ben de sizin gibi bı yazarım.. mod tanıdığım falan yok. Sonra yazdıklarınız silindikten sonra da kudurmayın burda.

işiniz gücünüz show..
--spoiler--
mod tanıdığım falan yok.
--spoiler--

ama yetkili tanıdığın var essy ile ne kadar iyi dost olduğunuzu whatsapp dan dahil iletişiminiz olduğunu herkes biliyor buna dair daha önce sen de essy de entry girip itiraf ettiniz.

açik açık yetkili dostum diyor ona nick altında yazılanlari sildiriyor güveniyorsan arka planda mod dostunda vardır başka yetkililer de senin gibiler zaten her sitede ilk yetkili ve modlarla dost olurlar kendilerini sağlama almak için.
inanın kavga izlemek, okumak vs istemiyorum. Çünkü bu işlerden gına geldi.

Benim uzaktan bildiğim ve de hissettiğim kadarıyla edebiyle, efendiliğiyle yazarlık yapar kendileri.
Bir kaç kez özel mesaj vesilesiyle muhabbet etmişliğimiz vardır. Gerçekten son derece ölçülü, ciddiyetli, hanımefendi bir kişi izlenimi bırakmıştır bende.

Bu kıza birisi sataşıyorsa yüzde 99 haksızdır. Yüzde biri de iş olsun diye, zor da olsa bir ihtimal olarak bıraktım.

Konu, mesele 'omen tanrem' değil, sözlük kızları pek çok defa benzer saldırılara, sataşmalara maruz kalıyorlar ve beni nedense fazlasıyla yaralıyor, canım sıkılıyor bu duruma.
Bugüne kadar tartıştığım kim varsa gelsin bayramımı kutlasın affedeyim diyen yazar.

Hayırlı bayramlar bebeksularım
Sözlük de yetkili olmalıdır.

görsel
Şüphesiz ki yetkili olmak için fazla şerefli olan bir yazar. Hadi eyw
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar