cok güzelim ya kahretsin diyen kızın erkek versiyonunun söylediği sözdür.
edit: ayrıyeten bu arkadaşımız mütevazilik nedir onu da bilmez.
"öyle olsan bunu söyleme ihtiyacı duymazsın zaten" denilesi erkek modelinin mottosudur.

edit: başlık başıma kalmıştır.
(bkz: kahretsin çok seksiyim)
(bkz: yok lan harbi yakışıklıyım)
şişman ve kel olan, bir dönem ev arkadaşım olmuş şahsın; ısrarla kendisini yakışıklı sanmasından kaynaklanan, durmadan kurduğu cümle.

(bkz: kanka çok yakışıklıyım yaaa)
(bkz: Yaa ben senin yanındayken bu kız sana nasıl bakar)
(bkz: kiz olsam hiç düşünmeden verirdim lan)
ayna çat diye çatladı dostumm.. beni görünce diyen;ukala dümbeleği ,kendini bir bok sanan yeditepe üni . erkeklerinin çokça zikrettiği söz...
(bkz: huyum kurusun)
(bkz: artistlik yapma ulan)
(bkz: kendiyle barısık olmak)
berberden sonra eve giderken asansördeki aynaya bakılarak kendini tatmin etme durumunda söylenen söz.
(bkz: basa bela olan guzellik)*
(bkz: ya herkes de bana aşık diye dolanan tipler) *
yanındakiler tarafından aaa evet abi süpersin diye iltifat beklerken seni bizim göz doktoruna götürelim cevabını alıp göt olması gereken kendini beğenmiş erkek modeli.
Yürürken yürüdüğü caddeyi satın almışçasına kasım kasım kasılan erkek cinsi.
(bkz: gothic evil)*
ulan demisse ardindan inandirici bulunmayan cumledir. maksat kendi kendine kendi reklamini yapmak, yersen.
asansördeki aynaya kendine bakıp, kendi kendine gelin güvey olan abazan cümlesidir.

bu cümleyi söyleyen bunu da yaptı...
yolda yürünmektedir;

* kanka gördün mü kız bana baktı...
- bakarsa baksın olum...

2 dk. sonra

* lan kız sana baktı!
- ee n'apiyim?
* ben senin yanındayken bi kız sana nasıl bakabilir ya?
hergün tanımadığı kızların gülümsemelerine mağruz kalan erkektir kendisi.
(bkz: hassiktir)
"ulan yine köpek gibi yakışıklıyım kızlar ne yapsın."
"üfffffffff!.. tüysüz tavuğun dötü gibiyim birgün vermek için sıraya girecekler."
"erkek dediğin maymundan biraz daha kılsız olandır ahanda benim gibi.."
gibi versiyonları da olan sözlerdir.
yakısıklılık gorecelı bı kavramdır buna turk ınsanının genelıne yakısıkısz veya cırkın demek ısee orda dur demek ıstedıgım mottodur.

sımdı gorecelı kavramına gelmek ıstıyorum. bırıne guzel gelen bırıne cırkın gelırdır .kısa tutmak ıstedım.

mesela ben bana gore dunyanın en yakısıklı erkegıyım. e kım bunu tersını teyıt edebılır. bır ınsanı cok guzel ya da cok cırkın olarrak yargılama sınıflama hakkını kım kendınde gorebılır kı. o sebeble efendım guzel olmak degıl guzel bakmaktır aslolan...
hiç bir zaman kuramadığım cümledir. sadece çok bakımlı çok süper giyimli olduğum zaman "fena görünmüyorum ya" versiyonunu kurabilmişliğim vardır.
kendini s.kmesine ramak kalan insan söylemi.
kemçüğün tekidir işte.
kendimi her düşümdüğüde kendi kendime söylediğim sözdür. hemen ardından çok da zeki tatlı karizmatik zaman zaman mutevazi ve herşeyi orantılı bir güzelliğe sahip olduğumu eklerim. kendimi çooooook sevdiğimi de ekleyerek bitiririm konuşmamı.