bugün

Türkiye'de de TLC ve diğer belgesel kanallarında "Ağır Yaşamlar" adıyla yayınlanan, orijinal adı my 600-ıb life olan, obeziteden muzdarip 250 kilo ve üzeri hastaların zayıflamalarına cerrahi müdahale dahil türlü yöntemlerle yardımcı olan programın sevimli cerrahıdır.

"mereaabaaa" şeklinde girişiyle gönüllerde taht kurmuştur.
Yahudi olduğunu düşünüp iranlı çıkınca şaşırdığım obez cerrahı. Adam bence yemekte gram yağ yemiyordur.
Adamin hammaddesi.

Canımı veririm o derece seviyorum. Babamdan daha çok seviyorum.

Tvye çiktığında huzur buluyorum. Ellerinden öpmek isterdim gerçekten.

Herkesin hayran olduğu mutlaka gormek istediği dunya starları olur ya hah ben iste bu adamı öyle seviyorum işte.

Boynuna sarılıp öpmek istediğim bir insan. Büyük doktor.

Edit: babamdan daha çok değil babam gibi seviyorum. Babama haksızlık etmeyeyim durup dururken şimdi.
Bir dr. Jan pol değildir.
dominant bir doktor. obezite hastalarını iyi tanıyor. yeme bozukluğunun altında travmalar yattığını bildiği ve konuya hakim olduğu için sadece diyetle yetinmiyor, onları psikoloğa yönlendiriyor. girdiği zor ameliyatlardan başarıyla çıktığına göre iyi de bir cerrah. eminim hayatını borçlu olduğu, ona minnettar olan yüzlerce hasta vardır. seyredince büyük saygı duyuyorum.
(bkz: younan nowzaradan).
"Çözümün parçası değilsen, sorunun bir parçasısındır" sözünü çok sık kullanan bir doktor.
Aslen iranlı ve kürt asıllıdır.

Siz hâlâ kürt yok deyin amk.