1. 1.
    younan nowzaradan

iran asıllı obezite cerrahıdır. Aşırı kilolu hastalara mide ameliyatı yapmasının yanında deri ameliyatları da yapmaktadır. Houston da yaşamaktadır. tlc'de yayınlanan ağır yaşamlar adlı programın yapımcısıdır.

Seviliyosun nowzaradan reis.
    7 ... kartalatt
  2. 2.
    tlcnin açık ara en iyi programının hem yapımcısı hem de cerrahıdır. ileri obezite hastalarının 12 aylık değişimlerini gösteriyor. şeker gibi adam ayrıca tonton dede tipi var.
    1 ... scroll
  3. 3.
    Obezite cerrahı bir doktor tlc(kanal) de ağır yaşamlar adlı programını takip etmekteyim. Güzel ve faydalı buluyorum.
    1 ... kagit helva
  4. 4.
    tontiş bir obezite cerrahıdır.

sözlükte fanlarıda çoktur.
    1 ... kartalatt
  5. 5.
    adamın sesi bu kadar mı iyi dublajlanır hayran oldum.
    8 ... kagit helva
  6. 6.
    Hastalarını sürekli azarlayan, laf sokan ve bunları da yaparken o hastalarını mutfağa benzeyen küçük bir ofiste ağırlayan tontiş adam.
    3 ... i am who i am
  7. 7.
    ameliyat eldiveni giyişi etkileyicidir.
    1 ... judas
  8. 8.
    kanka olmak istediğim adamdır, çok iyi muhabbeti olduğunu zannediyorum. düşünsene sen de göbek yapmışsın diyorsun o da karşılık olarak laf sokuyo kendine bak koca kafa gibisinden şeyler diyo falan eğlenceli olurdu. kendi çevrem çok bunaltmaya başladı, birbirinin aynı olan boş sohbetlerden cidden çok bunaldım, birkaç kişi dışında insan yüzü görmek istemeyecek hale geldim...
    ... turcoman
  9. 9.
    Müslümsn olduğunu yeni oğrendiğim iranlı büyük cerrah.

Ciddi gorünse de, sıcak kanlı ve babacan bir adamdır. Hayatını insanların mutluluğuna adamış bir insan.

Allah cennette komşu yapsin bizi kendisine inşaallah.
    ... yalnizca deli yalnizca sair
  10. 9.
    younan nowzaradan
    ... tosovale