1. 1.
  rap'in west-east savaslarinda kurban verdigi bir diger efsanedir. 1997'de 2pac'in olumunden kisa bir sure sonra olduruldu. puff daddy onu cok sever gibi gorunse de olumunun arkasinda o vardir, 2pac'in olumunun sebebi olmasi gibi. cok tok bir sesi vardir ve 2pac gibi olmasa da isyandir sarkilari ezilmislige.
  8 -1 ... laz pacino
 2. 2.
  esas adı christopher wallace olan east coast ve brooklyn'in esas oğlanı, tupac'in eski kankası. tupac ile aynı zamanda efsane olmuş, daha sonra anlaşmazlıklar çıkmış ve tupac brooklyn / new york da müzik yaparken pılını pırtını toplayıp california'ya göç etmiştir. * * * daha sonra gruplaşmalar başlamıştır. east coast tarafında notorious big, puff diddy, mobb deep varken, west coast tarafında tupac, dr dre ve snoop dogg üçlüsü vardı. atışmalar devam ederken bu adam uyuşturucu kaçakçılığından öldürüldü. çok şişman bir insan olsa da yaptığı işlerle efsane bir rapçi olmuştur. dinlenesi şarkıları için:

  (bkz: big poppa)
  (bkz: juice)
  3 -1 ... thuglove
 3. 3.
  yakın zamanda ülkemizde ceza-sagopa kavgasının underground'a sıçramasıyla karşılaşılabilecek durumdur.
  underground'da dayak yiyen birçok mc olduğu halde bu gune kadar parti olayları haricinde ölüm olmamıştır.
  2 ... haznedaroğlu
 4. 4.
  hayatını bronxta uyuşturucu satarak kazanmaya başlamıştır. doğu yakasının babası sayılan şişman rapçi 1998 yılında vurulmuştur. p. diddy ile büyük işler başarmıştır..
  1 -1 ... kongo kenesi
 5. 5.
  p.diddy nin bad boy recordsuna bagli ismi gibi cüsseli efsane rapper. 2pacla kiyaslanacak kadar cok albumu olmayan ancak east coast diyince akla ilk gelen isimlerdendir. digerleri: (bkz: big l) (bkz: big pun). özellikle juicy parcasi dinlemeye degerdir.
  ... juicy
 6. 6.
  michael jackson ın kankası olan rapperdır. ölmeden michael la 3 öldükten sonra da 1 şarkı yapmıştır. nasıl oluyorda öldükten sonra şarkı yapıyor derseniz eski kayıtlardan ordan burdan yapılmıştır.
  1 ... hebeley episode ii
 7. 7.
  film i türkiye ye gelmemiş şişman ötücü rahmetli rapper.
  ... thug life nigga
 8. 8.
  shaq'la olan çok güzel bir düeti vardır you can't stop the reign diye.
  ... double team
 9. 9.
  çok sağlam sözleri olan ve çok iyi freestyle atan efsane rapçi.
  notorious isimli bir de filmi vardır.
  ... nigga
 10. 10.
  puff daddy adli elemanin i ll be missing you sarkisini ithaf ettigi rahmetli rap insani.
  1 -1 ... bayram hoshtempo