bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  7 milyon dolarlık platin haç bir kolye takabilecek deredece kroyum ama para bende insanı. o parayla yeni bir din kurulur be.
  9 ... black sabahat
 2. 2.
  I need a girl diye çok sıkı bir parçası vardır sözlük yalvarırsa söyleyebilirim
  6 ... panapa
 3. 3.
  police grubunun "I'll be watching you" adli parçasını "I'll be missing you" olarak cover'layıp, bu parçayı ölen dostuna armağan eden şahıs.
  1 ... koko
 4. 4.
  jennifer lopez'in eski baltası,bump bump bump isimli harika şarkının sahibi,mafya ile bağlantıları olduğu söylentisi çıkan,tarzını çözemediğim amerikalı.hani rapçi diyorum yok tam değil,popçu hiç değil,nedir bu yaa cidden..
  1 ... elendil
 5. 5.
  Adını sürekli değiştiren rapçi.

  * p.daddy
  * p.diddy
  * diddy , gibi.
  2 ... lor
 6. 6.
  deep dish ile let's get ill adlı bir şarkıya imza atmış kişilik...
  -1 ... ferrole
 7. 7.
  west coast-east coast tartismasini koruklemis, 2pac ve notorious'un olumune neden olmus kisi. bu iki devin olumuyle piyasayi tamamen eline gecirmis, rap dunyasi'nin en fazla kazanan adami olmustur. bu kadar buyuk olmasinin tek sebebi iki buyugun olumune sebep olmasidir, ozellikle 2pac'in. piyasayi ele gecirdikten sonra artik rap hic bir zaman eskisi gibi olmamistir, olmayacaktir.
  ... laz pacino
 8. 8.
  adının servis fiyatlarına gelen zamla tekrar değişeceğine inandığım, ağzından kürdanı, boynundan kolyesi hiç düşmeyen insan.
  ... kongo kenesi
 9. 9.
  jennifer lopezle kavga edince oturduğu yere en yakın gece klübünü adamlarıyla basan, geçmişinde uyuşturucu satmaktan dolayı hapis yatan zamanın en büyük rapçisi. tv ekranlarında gözlüksüz göremezsiniz.
  1 ... memolf
 10. 10.
  jennifer lopez'den ayrıldıktan sonra bir radyo ya konusan rapper söyle dedi;
  -poposu cok güzel olabilir fakat yatakta iyi değil.

  son günlerde pussy cat dollys 'in solisti Nicole Scherzinger ile yaptığı düetle dikkatleri üzerine çekmiştir. (bkz: Come To Me)
  ... shashkin