bugün

entry'ler (38)

sevgilinin kıçına şaplak atarken çıkan ses

Ergen detected.

dışkı yemek etçillik mi otçulluk mu

Hepçilliktir.

diyarbakıra kürtçe tabelalar

ilk olarak ing dünya capında bir dil olarak istanbulun gçbeğinde ing. kelimelerin yazması gayet normaldir,fakat ülkemizde o kadar cok azınlık bulunmakta ki her birinin dilini kullanarak kendı yaşadıkları yerlerin isimlerini yazmaya kalkıssaydık,ülkemizdeki tabelaların sayısı 2 katına cıkabılırdı.Bunlarıda düşünmek gerek tabi.. yani diğer dilleride.

time dergisine herkesin kapak olması

Efendim "haftalık time" dergisi okudugunuz gibi(acep ing. var mı onu bilmem tabi) e dogal olarak her hafta biri kapak yapılmak zorunda.Ayrıca Atatürk'e bok atmaya calısmayı bırakmalısın artık "morganize işler".

atatürk ün içki içerken fotoğrafı

Çocukluk resimlerimin yüzde 85lık kısmında agzımızda efes şişesiyle resmi olan bi insan olarak(ki bi çok cocugun illa efesle resmi vardır),gayet normal bişiydir.Ayrıca içindekini ne oldugunu nasıl anladınız? şerbet (ki o zamanlar gayet cok ıcılen bi sıvı) üzüm suyu vb. bişi olmadıgını nerden biliyosunuz?

halı saha maçı ayarlamaya çalışan adam modeli

Başta cok çile cektiren bi durumdur,ama önerim kendınıze sabit bi takım olusturun böylece sadece rakip aramak zorunda kalırsınız,rakip için en kolay yolda "abi takım kur maç yapalım" diyin birine zaten o gaza gelıp takım kurar,onun derdi olur gerisi.

atatürk ün dış basında tanınmaması

(bkz: time)

ibrahim üzülmez

Sabri sarıogluyla beraber 200 metrelık bos bır alanda kım daha uzagı topu atacak calısmaları yaptığını düşündüğüm,cok kosam hırslı bir bjklı oyuncudur. (bkz: rüzgarın oğlu deli ibo)

birinci nesil yazarlara dokunulmazlık verilmesi

O nasıl iştir dedirten fikir.

islamiyete geçenlerin günahlarının silinmesi

yalnış bi düşüncedir,aslı başka dinin taraftarı oldukları için girdikleri günahların silinmesi olayıdır. Yoksa 3günde bir hristiyan olup tekrar müslümanlıga gecerim mis gibi günahsız günahsız gezerim etrafta..

facebook ta gelir durumu

kızların bakacagı ılk yer olması muhtemel durum.

bir ırkçı ile bir hayvan arasındaki fark

fark olmasını isterdim onlarda insan diyebilmek için ırkçılara ama ne yazık ki yok.

youngboys

(bkz: gençlerbirliği) anlamında cevrilebilir. Feneri eze eze şampiyonlar liginde yenip yoluna devam etmiştir. Fenerin yenılmesıde ilginç tabi.

james gregory

goodby Bafana filmindeki basrol oyuncusu ve gardiyan görevlisidir. Ayrıca kendısı gerçektede mandela'ya uzun süreler gardiyanlık yapmıs ve onun bir arkadası olmustur.

goodbye bafana

çok etkileyici bir film,herkesin izlemesini tavsiyesi ederim. En azından beyaz adamın~~ siyah insanlara karsı yaptığı zulmün 1980lerin sonuna kadar sürdüğünü görmenizi sağlamak için.

only god can judge me

tupac'ın efsane şarkılarından birisi (bkz: tupac) ayrıca bir felsefedir.Arkadaslar dalga geçmiş hakim karsısında söylemek yürek ister filan diye,evet gercekten yürek ister ama tupac'ın orda o sözü söyleme sebebi suçsuz olmasına inanmasıydı ve medyaya da medyanın onu yargılayamayacagını yada kısaca medyanın düşüncelerını sklemediğini sadece tanrının onu yargılayabılecegını ima etti. Bi konu hakkında yorum yapmadan önce araştırmak gerek tabi..

vücuda dövmesi yapılabilecek sözler

bir ben var bende benden içeri.. bence iyi olurdu

laponlar

soyları asyaya dayanan, ural-altay dil ailesini kullanana türklere akraba bir topluluktur. kızılderililer ve eskimolar kadar türklerdir, hatta daha türklerdir. fazla türkçülük yapmıs gibi hissettim kendımı ama soyları fazla karısmamıs bir soy oldukları için bunu yapma gereği hissettim. Ayrıca finlandiya ve kuzey ülkeleri tarafından sömürülmüşlerdir, köleliştirilmeşlerdir zamanında.

anzer balının kilosu 550 tl olması

rizeli bi arkadasımdan normal baldan daha lezzetlı ve daha fazla enerji verdiğini duymuştum,ne kadar doğrudur bilinmez.

türk kızlarının götünün koktuğu gerçeği

gtüne nasıl bi bakım yapması gerektıgını yüzlerine söylemeni öneriririm. Ardından yiyceğin tokatları ve hakaretleri kaldırmak senin problemın olur.