bugün

tengir budun'la anlaşıp sildirdi nickini. mutlu bir çift olmak için hollanda'ya yerleştiler ve ikisine tek nick yeteceği için sadece tengir budun nickini sözlükte bıraktılar. yurtdışında oldukları için de istedikleri şekilde sallıyorlar. türkiye çok güzel, siz de gelsenize.
buda fanatik cinconlu yazarmış. ermeni agop abimiz vardı her şeyi tadında yaşar her işin fanatizmine karşı olan biriydi. ben fanatik biri olmamayı agoptan öğrenmiştim gel gelelim nili akıllı biri olarak görmüştüm amma velakin cümbür cematin buda boş teneke biriymiş fanatizm gözünü kör etmiş. gerçekten çok ama çok yazık.

görsel
traveler of secret moments e ayak üstü enjektör ayarı yapan yazar. sağlam yazar görürsem nik altına yazar bunu açıkça beyan eder kutlarım eğer plastik kafalı biriyse onu da yazar ifşa ederim evet..
görsel
yürüyen çıksın arkadaşlar, nil hanım kasıyor. evet.
Nil hanım afiyet olsun
görsel
görsel
marangoz ustası sanırım.
görsel
Homofobi lafı geçtiği için mevzuya dahil olma ihtiyacı hissettim. totoşluğun alemi yok gençler.
(bkz: kimi muhatap aldığı anlaşılmayan adam)
Noldu Nil hanım sözlüğe memesini mi attı Travela çıldırmış kıskançlıktan benim niye memem yok diye galiba.
Kız mısın, oğlan mısın nedir?
Bu zamanda homofobiklik mi kalmış?
Kavga için başka bir argüman yok mudur elde? Size ne cinsiyetinden?
Tuhaf.
Bir şeyler yazmak isterdim de neyse. Değmez.

Bir şeyin önde gideni. Anlayan onun daha da ilerisini düşünsün. Şimdi anladınız.
hakkımdaki iftirasından ötürü donuza eklemeye karar verdiğim yazar. mutlu ama uzak olsun. en güzeli böylesi...
görsel
sonunda çıldırıp alnımızın ortasına vuracak küsküyü ama ne zaman yapar bilmiyorum.

ben inanıyorum kanka, vuracaksan da bunlara vur.
Benim için sözlük hanımı. Başka türlüsü umrum değil.
görsel
ismi güzel yazar, eski hoşlandığım bir kızın ismi de nil'di. ayrıca favori sanatçım da nil karaibrahimgil'dir.
ama bu ışıltılı hayatı sen seçtin. kusura bakma.

nil nedir? burası uludağ.
memesini atsın inanmayız.
Kadin oldugu yonunda iddalar var.
Sözlüğün en popüler kızı olma yolunda ilerlemesinde kankilerinin emegi büyük olan yazar.
olm bu sözlüktekilerin yarısı türkçe bilmiyor sen gidip latince nik alıyor bir de üstüne bunlardan anlayış bekliyorsun.

can güvenliğini bilemem ama kesinlikle mal güvenliğin yok. sikandallara gebesin söyleyeyim. olursa biz güleriz yani.
noluyo amk? yine birilerinin kalbi mi kırıldı yoksa? alarm mı kuruldu? umut mu vaadedildi? noluyor biri aydınlatsın.