1. 18.
  senin ben bateri çalışını yerim demek istediğim müzisyen, baterist. özelliği 50 yıllık pink floyd tarihinde baştan sona kalan tek grup üyesidir. arkada bateri çalar. etliye sütlüye karışmaz. her bateriye vurduğunda sokakta orgazm oluyorum adam. doğum günün kutlu olsun dediğim sempatik baterist abi.
  7 -1 ... fulp piction
 2. 17.
  Çalmayı en çok sevdiği şarkılardan biri (bkz: Set the Controls for the Heart of the Sun) imiş.
  1 ... david gilmourun parmaklari
 3. 16.
  Bugün tam 73 yaşına girmiş olan pf üyesi aşmış insan iyi ki doğmuş iyi ki pink floydu kurmuş.
  1 ... fizulislermuduru
 4. 15.
  Pink floydun davulcusu* kimileri bu adamı grubun en etkisiz elemanı olarak bilir fakat aslında durum öyle değildir pink floyd öyle bir gruptur ki mükemmel sanatı icra etmek için kendi alanında en uzman dört adamdır bunlar nick mason içinde dünyanın en iyi davulcusu desek yanlış olmaz grup kurulduğu zamandan günümüze kadar bağlantısı kopartmamış tek pf üyesidir ve yine günümüzde david gilmour efsanesiyle pink floydu ayakta tutan iki sağlam direkten biridir.
  ... fizulislermuduru
 5. 14.
  30 mayıs 2013 perşembe günü londra'da imza günü -daha doğrusu saati- olacak pink floyd davulcusu. gelen var mı ben gidiyorum?
  -1 ... bunlar hep genel kultur
 6. 13.
  pink floyd'un kuruluşundan dağılışına kadar grupta kalmış tek insan olması gruba ne kadar bağlı olduğunu göstermektedir. ayrıca live 8'deki performansı ve heyecanı görmeye değerdir.
  ... seeemilyplay
 7. 12.
  pink floyd'un psychedelicliğinde en önemli payın sahibi olduğuna inandığım hilal sakallı yüce kişilik. set the controls for the heart of the sun ve careful with that axe, eugene'deki performansı inanılmazdır.
  1 ... dulgerbob inciryapragi
 8. 11.
  (bkz: desmond mason)
  (bkz: anthony mason)

  kolumu kesseler nba kanı akacak, evet.
  ... temporarypeace
 9. 10.
  one of these days gibi bir parçayı yaratmış, (bkz: pulse) konserinde eclipse'le en çok coşan kişi olmuş, güzel insan.
  ... indiana_jones
 10. 9.
  çok olağanüstü bir davulcu olmasa da rock ritimlerini yavaş bpmlerde çalma konusunda oldukça üst düzey bir davulcu olduğunu söyleyebilirim. pink floyd un bu denli sevilmesinde görülmeyen ama çok büyük bir katkısı vardır. mesela dönemin önemli davulcularından john bonham ın pink floyd davulcusu olduğunu ele alalım. burda john bonham a her hangi bir saygısızlık yapmıyorum. * neyse pink floyd parçalarında sert tuşeli parçanın aralarında ataklar yapan bir davulcu olduğunu. ben şahsen o zaman pink floyd un pink floyd olabileceğini sanmıyorum. bu yüzden nick mason çok büyük bir davulcudur.
  1 -1 ... puritania