bugün

cengiz budak ın karısı.
3-5 çocuk annesi olmasına rağmen bakire olan, pırasa pişirip kocasını cırcır eden, izleyince allah düşman başına vermesin dedirten ''asil'' kadın.
nuri alço yla arasında duygusal yakınlaşma olan , dişi yakarış programının daimi mağdur kişisi...
son zamanlardaki idolüm...işte serzenişleri:

N.Budak: cengggiiiiiiiizzzzzz, bak yeminlen bozuşuruz.
C.Budak: bozuşalım işte ben d eonu istiyorum lan
N.Budak: Sensiz gerizekaaalııııııı
C.Budak: lan ben sana gerizekalı mı dedim salak
N.Budak: lafınızı bilin, salak, ayşegül hanım burda 70 milyon insan beni tanısın tamam mı, ben inanılmaz diricide asil bi gadınım..
C.Budak: hadi lan ordan,
N.Budak: cengiz sensin gerizekalı. lafını bil bak. doğru konuş

Bir de cengiz budak beyefendinin programa bağlanırken "ayşegül hanım öncelikle yayında ve yapımda emeği geçen herkesin allah belasını versin" sözü vardır ki...ne desek boştur.
(bkz: varoş güzeli)
(bkz: ne alakası var)*
kendini geliştirme pahasına her hafta başkasıyla duygusalyakınlaşma yaşayan, umutsuz vaka olduğunu anlayınca sevgilisini terk eden, baş örtüsünde peace işareti olan marjinalize varoş kadını....
"biraz kibar ol, gerizekaaa", "ne alakasi var" hm bide "biz cok asil insanlariz" haykirislari bi donem soylemlerimde epeyce yer almisti.. ***
en güzel yaptığı yemek pırasa olan asil kadın.
70 milyona seslenmek isteyen nice mağdur kadının sesi.
(bkz: asil kadın)
Gülten'in kankası. Bir ara Nuri Alço ile duygusal yakınlaşma yaşıyodu ama sonra mutluluğu Ankaralı Namık ile bulduğunu haykırdı kameralara.
durup dururken "sensin gerizekalı" diye bağırarak izleyenleri kırıp geçiren, "biz birbirimizin arkandaniz" şeklindeki repliğiyle cokca gülmeme sebep olan Sahan Gokbakar tiplemesi.
"ben senin arkandanim" repliginin sahibi yaran karakter.
(bkz: oraya gelirsem hepinizi dadmin ederim)
(bkz: cengiz yeminnen bozuşuruz)
3 cocugu olmasina ragmen, bakiredir. Cinsel anlamda mutlu olmadigi kocasi tarafindan zorla banyoya kapatilip tecavuz edilmistir. Nuri Alco ile duygusal yakinlasma yasamistir. Yaptigi pirasa yemekleriyle kocasini circir etmistir, zavalli adamin 1 ay pacalarindan akmistir.
lanet insan kocam cengiz lafı ile beni kendimden geçirmiş kadındır.
yalnızca cengizden şikayetleri degil, aynı zamanda bi özgürlük felsefesi olan ve bunu başındaki başörtüsüyle dile getirmeye calısan haydar dümen tarafından tacize bile ugramış türkiyenin en magdur kadınıdır..
"cengiz bak iki dane atarın yetmişiki saat inmem dependen"..
cengiz budaka göre nerden geldiği belli olmayan kadındır.ayrıca nevriye -hem suçlu hem güçlüsü- cengiz in kayınbiraderinin kucağında onu meşk ediyor, birde utanmadan ordan cengiz beye bakıyordur.
(bkz: disi yakaris)
çemkirdiği zaman arka fonda rammstein çalan kadın.

(bkz: ben inanılmaz derecede asil bir kadınım)
asil bir kadindir. her yonden buyuk kadin haklari savunucusu..
3 çocugu olmasına ragmen bakireliğini hala korumaktadır. *
ismini vermek izlemeyen bir arkadaşımıza dayanaraktan;
demet akalin'in bebek sarkisina cover yapmaya karar veren bu asil kadin, yazin ortasina bomba gibi dusmeyi planliyor. yeni single'ini ve envai cesit remix'ini yakinda tum d&r bookstore'larda ve seckin muzikevlerinde bulabilirsiniz.

sozler soyle:

cengiz'imi* koluma takarım
bebelerimi sobada yakarım
olmadi bi de pırasa yaparım
gördüğün gibi çok asil kadınım.
(bkz: en asil duygularin kadini)