bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    cengiz budak ın karısı.
    4 -2 ... doksanüç
  2. 2.
    3-5 çocuk annesi olmasına rağmen bakire olan, pırasa pişirip kocasını cırcır eden, izleyince allah düşman başına vermesin dedirten ''asil'' kadın.
    14 ... gonulcelen
  3. 3.
    nuri alço yla arasında duygusal yakınlaşma olan , dişi yakarış programının daimi mağdur kişisi...
    7 ... fth
  4. 4.
    son zamanlardaki idolüm...işte serzenişleri:

N.Budak: cengggiiiiiiiizzzzzz, bak yeminlen bozuşuruz.
    C.Budak: bozuşalım işte ben d eonu istiyorum lan
    N.Budak: Sensiz gerizekaaalııııııı
    C.Budak: lan ben sana gerizekalı mı dedim salak
    N.Budak: lafınızı bilin, salak, ayşegül hanım burda 70 milyon insan beni tanısın tamam mı, ben inanılmaz diricide asil bi gadınım..
    C.Budak: hadi lan ordan,
    N.Budak: cengiz sensin gerizekalı. lafını bil bak. doğru konuş

Bir de cengiz budak beyefendinin programa bağlanırken "ayşegül hanım öncelikle yayında ve yapımda emeği geçen herkesin allah belasını versin" sözü vardır ki...ne desek boştur.
    41 -2 ... ya bi sus yaaaaa
  5. 5.
    kendisi arabada 5 evde 15 i başarıyla yorumlamıştır. ilgi ve beğeniyle takip edilen kişidir..
    6 ... yokmuşum
  6. 6.
    (bkz: varoş güzeli)
    4 -1 ... impayatoy
  7. 7.
    (bkz: ne alakası var)*
    8 -1 ... winston
  8. 8.
    kendini geliştirme pahasına her hafta başkasıyla duygusalyakınlaşma yaşayan, umutsuz vaka olduğunu anlayınca sevgilisini terk eden, baş örtüsünde peace işareti olan marjinalize varoş kadını....
    8 ... kılcal dumur
  9. 9.
    "biraz kibar ol, gerizekaaa", "ne alakasi var" hm bide "biz cok asil insanlariz" haykirislari bi donem soylemlerimde epeyce yer almisti.. ***
    4 -1 ... confusedy
  10. 10.
    en güzel yaptığı yemek pırasa olan asil kadın.
    3 ... worldlike